Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 20.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фотограф  
Автор kariOO7 (новак)
Публикувано13.07.06 12:28



Здравейте сладурини! Първо искам да ви се похваля, че вече и аз си имам рокля

, която за мен е съвършена:) Искам още веднъж да благодаря на една от най-сладките бъдещи булки ani_ 81, с която заедно ходихме на лов за рокли до Асеновград:) Благодаря ти сладур още веднъж!!!
Сега се обръщам към вас с молба да ми препоръчате фотограф за моята сватба ( София). Сигурно няма да имам видео, но СТРАШНО МИ СЕ ИСКА да имам МНОГО ХУБАВИ СНИМКИ от ГОЛЕМИЯ ДЕН. Така, че ако можете да препоръчате някой добър професионалист ще съм ви СТРАШНО БЛАГОДАРНА! Ако може да ме ориентирате и в цените!
УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!

Редактирано от kariOO7 на 13.07.06 13:07.



Тема Ако ти харесват нашите снимки.....нови [re: kariOO7]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.07.06 12:31



.....ще ти дам телефона на фотографа.....





Тема Наистина са...нови [re: TCP/lP]  
Автор kariOO7 (новак)
Публикувано13.07.06 15:07



СТРАХОТНИ

! Бързо давай телефона на този фотограф!



Тема Re: Фотографнови [re: kariOO7]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано13.07.06 16:15



Ако все още нямаш фотограф,мога да ти дам координати.На бележка-за да не излезе като реклама.


И двете ли се сдобихте с рокли от там?Готови или по поръчка?И от кой салон?Разпитвам те,че кумата ще ходи там този уикенд на лов за тоалет.Беше ли голяма навалицата?

Редактирано от мeчичe на 13.07.06 16:17.



Тема Re:Асеновграднови [re: мeчичe]  
Автор kariOO7 (новак)
Публикувано13.07.06 17:07



Роклята си купих само аз, но и ani си беше харесала модел! Препоръчвам ви да отидете до булченски салон "СИАНА" наистина работят много професионално и качествено! Моята рокля е от две части, но аз нещо не харесах полата в първоначалния й вариант и собственичката ми предложи да ми ушият веднага друга пола по мой модел и така само за 5 часа!!! получих МЕЧНАТА РОКЛЯ!

Ако кажа, че не се бях притеснила докатао си видя роклята ще излъжа, но накрая наистина останах очарована. СТРАШНО СЪМ БЛАГОДАРНА НА БУЛЧЕНСКИ САЛОН "СИАНА". Дано да не го сметните като реклама, но в моя случай наистина се справиха отлично! И още нещо по-добре е да се отиде за рокля през делничен ден, защото в събота салоните работят само до 16:00 часа, а в неделя май не работят изобщо
Успех с роклята!

П.С. Ще ми изпратиш ли телефона на фотографа на бележка! Благодаря



Тема Re:Асеновграднови [re: kariOO7]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано15.07.06 10:22



Както KARI007 е написала-при нашата обиколка в Асеновград аз бях хвърлила око на една рокля.Ходих,гледах,но в главата ми все тази рокля.След като вече я сънувах

си я и поръчах.В сряда съм и на първа проба.Моята не е от Сияна,а от магазин Ива в Асеновград.След като си я взема и ако са се справили професионално,ще се похваля.
А в Сияна са наистина професионалистки-имат голям избор от хубави рокли,специална стая за мерене,помагат ти две асистентки,колкото и рокли да поискаш не се цупят,ушиват бързо и качествено,каквото искаш.
KARI007,роклята ти е страхотна-стилна и елегантна,това просто беше ТВОЯТА рокля.Ще бъдеш най-красивата булка.


Редактирано от ani_vk81 на 15.07.06 10:23.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.