Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И пак за кумовете ПОМОЩ!  
Автор steelfirebabe (mama na Massimo)
Публикувано09.07.06 15:44



Та въпроса ми е:
какъв трябва да е подаръка за тях?
Нещо скъпо или просто спомен или и двете. И кога се дава!
Нашите са семеиство и си имат всичко. Рових се назад във форума и видях идеи за сервизи и картини /икони/ ама те нямат нужда и от това.
Моля насочете ме що годе какво да представлява! Не искам да им подарим нещо дето ще събира прах в килера. Приемам и щури идеи





Тема Re: И пак за кумовете ПОМОЩ!нови [re: steelfirebabe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.07.06 17:01



Има много вече магазини за подаръци, влез в някой и съм сигурна, че ще ти хрумне идея какво да им вземете. Не е задължително да е скъпо, по-скоро да е оригинално, избрано с вкус и да им остави хубав спомен от преживяното с вас. Вие най-добре ги познавате и знаете какво биха оценили. Аз мога да ти помогна с два магазина на бул.Мадрид за джунджурии, в тях имаше един страхотно направен стъклен шах, или две чаши за вино от стъкло и испанско сребро ... най-различни оригинални неща.






Тема Re: И пак за кумовете ПОМОЩ!нови [re: steelfirebabe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано09.07.06 19:16



Билети за пътешествие или резервация за почивка......нещо от този род....Уикенд за двама-в чужбина или България,зависи от възможностите ви.Във всеки случай се постарайте да им организирате нещо романтично.А с билетите или резервацията можете да им подарите и бутилка хубаво вино,за да се насладят изцяло на мига."Горчиво за кумовете!"

.



Тема Re:Благодарянови [re: steelfirebabe]  
Автор steelfirebabe (mama na Massimo)
Публикувано09.07.06 23:49



Идеите за чашите и пътешествието ми харесаха

ще видя коя ще одобри мъжа ми !



Тема Re:Благодарянови [re: steelfirebabe]  
Автор falenopsis (непознат)
Публикувано10.07.06 12:58



Ами някои хора се уговарят подаръците на кумовете да са горе долу на цената на която е и този от кумовете за младоженците!Не е задължително разбира се,то много и зависи от финансовото състояние и на двете страни!
Подкрепям идеята за уикенд пътуване,ще е оригинално,ще остави спомен и ще се ползва- няма да стои в прашния килер!

Стига и да можете да си го позволите!



Тема Re:Благодарянови [re: steelfirebabe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано10.07.06 20:59



Аз съм за нещо, което има символично значение - чаши, към които да им напишете картичка да отпият заедно с вас и да отпразнувате заедно всяка нова стъпка в живота ви, картина, която да се свързва с нещо общо за вашите семейства. Аз харесвам символите.

Разнообразие -




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.