Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 22.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема подаръчетонови  
Автор SunElf (елфида)
Публикувано04.05.06 16:09



Е, сватбата е предстояща.
Почти всичко е уточнено. Мен, обаче, ме вълнува следния проблем: НЕ желая на гостите да се раздават цветя, нито кърпички, нито някакви си там гипсови отливки!
Какво да направя? Имам идея, но наши приятели също е ... "имат", а сватбата им е преди нашата, има - няма 3 седмици. Половината техни гости са и наши гости, та не могада дублирам...

Подскажете нещичко.
Ще ми се да е оригинално.



Тема Re: подаръчетонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ani_vk81 (щастлива)
Публикувано04.05.06 20:47



Ние ще даваме за спомен наша снимка направена в градинката на обредния дом.Малко е егоистично от наша страна може би,но така ни харесва .
Заехме идеята от наши приятели,който направиха сватбата си през май миналата година.Снимката,която ни дадоха с удоволстие я сложих на видно място в хола и като я погледна ми навява приятни спомени.Според мен е много по-добре от зайчета,кърпи и т.н,който ще събират прах в шкафовете.



Тема Re: подаръчетонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор SunElf (елфида)
Публикувано05.05.06 10:02



Супер, това с меда е оригинално! Снимките - също!
Ще обмислим и двете идеи много внимателно.

Нашата беше: малки бутилчици с вино със специални етикетчета, заради случая. Ама не, няма да повтаряме приятелите, я...



Тема Re: подаръчетонови [re: SunElf]  
Автор vulkanche (lavichka)
Публикувано07.05.06 12:23



И аз - ние - много мислим по въпроса!
Сватбата ни е Август, но я планираме едва от 4 дена.
По въпроса с подаръците, мога да споделя своята идея до момента. Тъй като навярно искам букета да ми е от слънчогледи, както навярно и останалата цветна украса, имам следната идея:
На гостите да подарим снимка - колаж - която да представлява слънчоглед и в средата ще си поставим нашите главици.
Струвами се, че приятелите ни ще се зарадват повече на някаква наша весела снимка, отколкото на например сърчице с жито и стотинка....
Не знам как ти се струва идеята, вие да предложите нещо, направено от вас самите!
Поздрави и успех!



Тема Re: подаръчетонови [re: vulkanche]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано07.05.06 13:17



Аз също съм на мнение,че снимка на младоженците,направена и украсена по оригинален начин си е най-добрият подарък за спомен от една сватба.Тази тема се обсъжда отдавна и май само Сърфлайн беше предложила нещо по-различно,всички разказваха за статуйки,бонбончета,амурчета,албумчета,книги за гостите и т.н.



Тема Re: подаръчето [re: мeчичe]  
Автор SunElf (елфида)
Публикувано08.05.06 11:20



Помогни ми, моля - къде е тази тема?



Тема Re: подаръчетонови [re: SunElf]  
Автор SimplyAVEN (член)
Публикувано08.05.06 15:52



кутийка, пълна със сладке захаросани бадемчета - да се подсладят имам я на снимка, обаче не съм никак сигурна, че мога да я кача тук... ще пробвам сега
нищо не стана, пускам линк http://pg.photos.yahoo.com/ph/neva_rv/detail?.dir=5a98re2&.dnm=8a3bre2.jpg&.src=ph



Тема Re: подаръчетонови [re: SimplyAVEN]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.05.06 20:46



Много симпатично изглежда,полезна идея.



Тема Re: подаръчетонови [re: мeчичe]  
Автор SimplyAVEN (член)
Публикувано09.05.06 15:11



ех, даже съм успяла и линка да пусна като хората значи ами... по-различно е, пък в същото време е готово, тоест не изисва никакви усилия от наша страна ще му прикачим по една малка картичка с благодерствен текст, че са ни уважили хората и готово



Тема Re: подаръчетонови [re: SimplyAVEN]  
Автор kkn (непознат)
Публикувано10.05.06 15:16



Моля те, кажи къде могат да се поръчат такива кутиики с бадемчета?

Благодаря ти предварително




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.