Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 17.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Сватбен Център в Младост4нови  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.04.06 20:40



Пускам тази тема просто за информация на всички,които са се засилили да посетят въпросното място,изпълнени с много положителни очаквания...
Днес бях там заедно с двойка бъдещи младоженци.Разгледахме на вид приличния салон и до тук май бяха хубавите ни впечатления...
В сайта им е отбелязана любопитната подробност,че разполагат с рокли от всякакви размери за проба.Попитахме-оказа се,че има големи размери,но само за бременни.Номер 46 (!!!) при това.Не особено тактичната госпожица предложи на драго сърце да облече бъдещата булка в рокля за бременни...Дори не се и опита да се заинтересува какво търсим,как може да ни е полезна и все подробности,които смятам,че са от особена важност за подобно място.Врътна се и се затича да облича една бъдеща абитюрентка и една булка-размер-36...Аз самата съм обиколила всякакви булчински салони и магазини,които съществуват в София и смело мога да заявя,че в прехваления "салон" асортимента от рокли се изчерпва с най-обикновенните(за да не кажа нещо по-грубо) модели от "Пиротска".Костюмите за младоженци също бяха с размери-като за момченца,цветовете и моделите бяха тип-Жан Пол Готие,крещящи,шармантни,екстравагантни....и всичко друго,но не и елегантни.Не искам да изпадам в подробности за всичко,продаващо се там,но като цяло,за мен "Сватбения център" е един обикновен провал.

Ако искаш да спечелиш клиента би трябвало да го обгърнеш с елементарно внимание.
Не всяка булка или младоженец са с размери на китайци и ако имаш поне малко мозък в главата си ще имаш на склад поне 2-3 рокли с по-големи размери.
Цените не са особено ниски-по-добре идете в някой елитен и утвърден салон и знайте за какво си давате парите.
Единственото предимство е това,че има всичко на едно място,макар и избора да е сведен до доста посредствени артикули.

Не искам никой да задължавам с горе-написаното.Мнението си е лично мое.Просто споделих...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано08.04.06 20:54



Привет и от въпросната бъдеща младоженка имала "радостта" да посети въпросния "Сватбен център". Въобще не бих казала че има всичко там...по мое мнение във въпросния център би трябвало да има мноооого повече сватбени аксесоари отколкото в един нормален магазин...все пак е център...но Уви..... другото мечиче го е написала. В крайна сметка извода от цялото посещение е, че сме на светлинни години от истинското европейско обслужване...за къде ли сме тръгнали...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.04.06 21:31



Отдавна ли е този център или от скоро?




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: jana]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано08.04.06 23:46



Сравнително отскоро е ...има няма 3-4 месеца, но това ни най-малко не ги оправдава....иначе на сайта им суперлативите са големи, но за сетен път се убеждавам, че ръка не види ли и око не пипне ли никаква вяра да нямам на сайтове и реклами...
ето и линк-а, макар че съм сигурна, че в горната тема го има:



Редактирано от marybe на 08.04.06 23:49.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.04.06 11:18



Е в рекламите всички ги бива, това е ясно!




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: jana]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано09.04.06 20:05



Ей...Да ти кажа така искрено ме вбесиха,че едвам се сдържах да не ги поставя на мястото им и после доволна да си изляза.Верно много ги бива по рекламирането,но изпълнението е повече от трагично.
Забелязах и още нещо-голяма част от сватбените салони по "Гр.Игнатиев"вече не съществуват...Дали са на нови адреси или просто вече ги няма-как да разбера?



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.04.06 21:12



Незнам най-вероятно са закрити, конкуренцията става жестока
Колкото до центъра в Младост аз бих вдигнала голям скандал, писна ми да си мълча и да ме правят на ...




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.04.06 12:02



Да и babymaria спомена неЩо подобно zа въпросният център...само дето тя беШе доста по цветуЩа, и ако беШЕ пуснала мнение трябваШе много да се ценzурира...явно не е прецедент...освен това раzбрах, че и цените не са им много zа хвалене...Жалко, идеята иначе им е добра.




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано10.04.06 15:03



Не мога да повярвам,че точно аз съм пропуснала да ги разкрася тези кокошки от сватбения център.Изглежда аз първа от клуба съм се минала да обиклям Младостите като луда,за да намеря някакъв бивш склад,превърнат в нещо като събирателен център на нещата от Пиротска,с 3 "големи бели птици" за продавачки.Цените са двойни,обслужването....има ли такова изобщо?И като се сетя,че видях магазина в предаването "Моята сватба" и се обадих на водещата да я питам за адреса.....Как така съм пропуснала да ви предупредя??????.
А за самия сватбен център:УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано10.04.06 18:04



Ако собствениците на магазина поне малко се интересуваха от това кой е лицето им пред клиентите,нямаше да назначат за продавачки такива посредствени и невъзпитани простакеси.(Извнинявам се грубия израз,но е така)
Как ти звучи факта,че на една по-едра жена бяха предложени рокли за бременни?Толкова ли е сложно да ти връчат поне каталози,от които би могъл да избереш модел или да бъдеш дискретно посъветван кое би ти отивало и кое не?!Не са ли наясно,че не всяка бъдеща булка има данните на манекенка???Но то и за това трябва малко акъл,който очевадно липсва в мениджърския екип,а камо ли в продавачките на възраст 6ти клас-втори срок...
Ех,как съжалявам,че по-рано не е станала дума за това място,че да не се разхождаме толкова далеч с надежда за нещо хубаво...
Дайте координати на някой ЧИТАВ салон.Аз лично бих препоръчала "Mon Amour"-поне преди 2 години беше повече от приличен.Някой посещавал ли го е скоро?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.