Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 25.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Помощ, гримнови  
Автор Aннa ()
Публикувано18.04.06 11:50



Момичета, не остана никаква време и ме обхваща паниката
Моля ви да ми препоръчате гримьор, който да е изпитан, да не ме направи с 10 години по-стара и да не ми подчертае бръчиците около очите с дебел пласт фон дьо тен (четох за подобни оплаквания от булки някъде).
Знам, че има тема с координати на гримьори, но аз искам някой изпитан, защото не мога да ги обиколя всичките един по един, за да събера лични впечатления
За София става въпрос.
Благодаря ви предварително.



Тема Re: Помощ, гримнови [re: Aннa]  
Автор p.a.s.s.w.o.r.d (...)
Публикувано18.04.06 13:10



Aко си в София - сваржи се с мен.
пробен-15
сватбен-30
селективна козметика(висок клас)
po6tata_mi@yahoo.com

до скоро

...***.


Тема Re: Помощ, гримнови [re: Aннa]  
Автор SimplyAVEN (член)
Публикувано18.04.06 13:30



аз съм сигурна за двама гримьори:
Димитър Стефанов - 0888 79 44 42
Агата - 0887 31 84 51
02/9562445,
agata_oriflame@abv.bg

аз лично се спрях на първия, но не защото Агата по-лошо гримира, а защото при мен гримьора върви комплект с фризьора, който си избрах



Тема Re: Помощ, грим [re: Aннa]  
Автор makeover (make up artist)
Публикувано19.04.06 13:24



Здравей!

Ето сайта ми:
www.belle-vue.cjb.net

Успех в приготовленията!



Тема Re: Помощ, гримнови [re: Aннa]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано19.04.06 20:45



В първата закована тема има една мадама, много добра от личен опит ти го казвам виж координатите и ако искаш я пробвай.




Тема Re: Помощ, гримнови [re: Aннa]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано21.04.06 12:57



аз ходих при Иво Живков и изобщо не ти го препоръчвам-първо ме направи ужасна и сега ме е срам да си покажа сниммките(все едно съм с маска на лицето и съм по-грозна от на която и да е друга снимка) и второ-дойде с 30мин. закъснение,а съгласете се,че това е недопустимо точно в този ден,дето бързаме за ритуална зала и т.н.
Иначе имам телефона на Кирил Чалъков-ако те интересува,ще го дам.Не съм ходила при него,но са ми казвали,че е много добър.За съжаление за моята сватба беше зает.




Тема Re: Помощ, гримнови [re: angels_zg]  
Автор valina (Валка)
Публикувано27.04.06 16:50



zdravei:)
iskam da te pomolq da mi prati6 telefona na Kiril Chalykov. blagodarq ti predvaritelno:)



Тема Re: Помощ, гримнови [re: valina]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано27.04.06 21:52



0888429153



Тема Re: Помощ, гримнови [re: Aннa]  
Автор Aннa ()
Публикувано29.04.06 22:20



Благодаря на всички за предложенията и съветите. Намерих гримьор и фризьор и другата седмица съм на проба. Имам много високи очаквания, дано да не се разочаровам само...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.