Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 07.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Сватбен Център в Младост4  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.04.06 20:40



Пускам тази тема просто за информация на всички,които са се засилили да посетят въпросното място,изпълнени с много положителни очаквания...
Днес бях там заедно с двойка бъдещи младоженци.Разгледахме на вид приличния салон и до тук май бяха хубавите ни впечатления...
В сайта им е отбелязана любопитната подробност,че разполагат с рокли от всякакви размери за проба.Попитахме-оказа се,че има големи размери,но само за бременни.Номер 46 (!!!) при това.Не особено тактичната госпожица предложи на драго сърце да облече бъдещата булка в рокля за бременни...Дори не се и опита да се заинтересува какво търсим,как може да ни е полезна и все подробности,които смятам,че са от особена важност за подобно място.Врътна се и се затича да облича една бъдеща абитюрентка и една булка-размер-36...Аз самата съм обиколила всякакви булчински салони и магазини,които съществуват в София и смело мога да заявя,че в прехваления "салон" асортимента от рокли се изчерпва с най-обикновенните(за да не кажа нещо по-грубо) модели от "Пиротска".Костюмите за младоженци също бяха с размери-като за момченца,цветовете и моделите бяха тип-Жан Пол Готие,крещящи,шармантни,екстравагантни....и всичко друго,но не и елегантни.Не искам да изпадам в подробности за всичко,продаващо се там,но като цяло,за мен "Сватбения център" е един обикновен провал.

Ако искаш да спечелиш клиента би трябвало да го обгърнеш с елементарно внимание.
Не всяка булка или младоженец са с размери на китайци и ако имаш поне малко мозък в главата си ще имаш на склад поне 2-3 рокли с по-големи размери.
Цените не са особено ниски-по-добре идете в някой елитен и утвърден салон и знайте за какво си давате парите.
Единственото предимство е това,че има всичко на едно място,макар и избора да е сведен до доста посредствени артикули.

Не искам никой да задължавам с горе-написаното.Мнението си е лично мое.Просто споделих...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано08.04.06 20:54



Привет и от въпросната бъдеща младоженка имала "радостта" да посети въпросния "Сватбен център". Въобще не бих казала че има всичко там...по мое мнение във въпросния център би трябвало да има мноооого повече сватбени аксесоари отколкото в един нормален магазин...все пак е център...но Уви..... другото мечиче го е написала. В крайна сметка извода от цялото посещение е, че сме на светлинни години от истинското европейско обслужване...за къде ли сме тръгнали...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.04.06 21:31



Отдавна ли е този център или от скоро?




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: jana]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано08.04.06 23:46



Сравнително отскоро е ...има няма 3-4 месеца, но това ни най-малко не ги оправдава....иначе на сайта им суперлативите са големи, но за сетен път се убеждавам, че ръка не види ли и око не пипне ли никаква вяра да нямам на сайтове и реклами...
ето и линк-а, макар че съм сигурна, че в горната тема го има:



Редактирано от marybe на 08.04.06 23:49.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.04.06 11:18



Е в рекламите всички ги бива, това е ясно!




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: jana]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано09.04.06 20:05



Ей...Да ти кажа така искрено ме вбесиха,че едвам се сдържах да не ги поставя на мястото им и после доволна да си изляза.Верно много ги бива по рекламирането,но изпълнението е повече от трагично.
Забелязах и още нещо-голяма част от сватбените салони по "Гр.Игнатиев"вече не съществуват...Дали са на нови адреси или просто вече ги няма-как да разбера?



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.04.06 21:12



Незнам най-вероятно са закрити, конкуренцията става жестока
Колкото до центъра в Младост аз бих вдигнала голям скандал, писна ми да си мълча и да ме правят на ...




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.04.06 12:02



Да и babymaria спомена неЩо подобно zа въпросният център...само дето тя беШе доста по цветуЩа, и ако беШЕ пуснала мнение трябваШе много да се ценzурира...явно не е прецедент...освен това раzбрах, че и цените не са им много zа хвалене...Жалко, идеята иначе им е добра.




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано10.04.06 15:03



Не мога да повярвам,че точно аз съм пропуснала да ги разкрася тези кокошки от сватбения център.Изглежда аз първа от клуба съм се минала да обиклям Младостите като луда,за да намеря някакъв бивш склад,превърнат в нещо като събирателен център на нещата от Пиротска,с 3 "големи бели птици" за продавачки.Цените са двойни,обслужването....има ли такова изобщо?И като се сетя,че видях магазина в предаването "Моята сватба" и се обадих на водещата да я питам за адреса.....Как така съм пропуснала да ви предупредя??????.
А за самия сватбен център:УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано10.04.06 18:04



Ако собствениците на магазина поне малко се интересуваха от това кой е лицето им пред клиентите,нямаше да назначат за продавачки такива посредствени и невъзпитани простакеси.(Извнинявам се грубия израз,но е така)
Как ти звучи факта,че на една по-едра жена бяха предложени рокли за бременни?Толкова ли е сложно да ти връчат поне каталози,от които би могъл да избереш модел или да бъдеш дискретно посъветван кое би ти отивало и кое не?!Не са ли наясно,че не всяка бъдеща булка има данните на манекенка???Но то и за това трябва малко акъл,който очевадно липсва в мениджърския екип,а камо ли в продавачките на възраст 6ти клас-втори срок...
Ех,как съжалявам,че по-рано не е станала дума за това място,че да не се разхождаме толкова далеч с надежда за нещо хубаво...
Дайте координати на някой ЧИТАВ салон.Аз лично бих препоръчала "Mon Amour"-поне преди 2 години беше повече от приличен.Някой посещавал ли го е скоро?



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано10.04.06 18:54



Ами какво да кажа.....собствениците на салона са бивши сервитьори,а продавачките са съпругите им.Това знам от телевизията.....ОТ ТЕЛЕВИЗИЯТААААААА,леле леле!
Бих препоръчала модна къща "Милениум".Моята рокля е шита там.На Пиротска-3,в безистена,от дясната страна.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано10.04.06 19:20



Това ми напомня на един друг куриоз-пожарникари са собствениците на медицински център,че даже и мозък ръсят как да се лекуват пациенти.
Благодаря за съвета-ще идем непременно и до "Милениум"



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.04.06 00:09



ооо и аз съм ужасно възмутена от този център.
Отивам аз в началото на януари и си харесвам рокля.Взеха ми мерки и ми казаха,че след седмица ще е готова.Аз ги помолих да изчакат с роклята и да я направят чак февруари,защото бях бременна и не знаех за 1 месец дали няма да кача килограми и се разбрахме на 20.02 да е готова,а ако напълнея ще отида по-рано и ще ми вземат пак мерки.Отиваме на 20-ти и след 15-минути търсене на роклята ми ,се оказа че изобщо не са я започвали-това 2 седмици преди сватбата!Освен това ме изкараха мене виновна,че аз така съм им казала-че ще дойда тогава за мерки.Аз им викам-добре защо тогава ще ви давам 150 лв. капаро и ми взимате мерки,да не говорим че загубих бебето още януари и ако наистина така се бяхме разбрали,щях да отида ведна при тях(нали нямаше да има от какво повече да пълнея).След сумати разправии се разбрахме,че за няколко дни ще я ушият.Отивам аз за втори път да си взимам роклята и какво се оказва-седеше ми просто ужасно,все едно не ми бяха взимали мерки,да не говорим,че изобщо не меше цвета,който исках-роклята беше много тъмно бежаво-капучино и изобщо не беше за булка.ЕЕЕЕ направо избеснях ви казвам.Взех си парите и си тръгнах.Оставаха 5-6 дни до сватбата,а аз нямах рокля!Отидох на Пиротска -майка ми си взе от един магазин за булки и абитуриентки тоалета,та от този магазин бяха срашно любезни с мен(две сестри са собственички).Мерих сумати рокли,казаха че ще я ушият за 3 дни и т.н.В крайна сметка роклята,която харесах,направо ми заспа и не се наложи да я шият,а направо си я взех.После от тях се облече и мъжът ми,поръчахме си и цветчета,подаръчета и т.н.Абе изобщо много съм доволна.
Та така с гадовете в Младост-за малко без рокля да остана заради тях.




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано12.04.06 10:17



А можеш ли да си спомниш как се казва магазина, за който пишеш или поне къде точно се намира на Пиротска?



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.04.06 11:44



довечера ще видя визитката и ще ти пиша.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.04.06 11:50



Е,не!.Сутринта в работата една колежка се оплака от тях,отказали са даже да и върнат дадено капаро,при условие,че не са изпълнили своята чст от сделката...И тя иска да ги съди.
Сядам да им спретна мейл на тия.И ако никой не ме удостои с отговор-на място ще ида ако се наложи.Ще пусна оплакване и във федерацията за защита на потребителите,може и писмо във някой вестник да пратя.
Няма да допусна някой да ни смята за балъци. Куп пари им се оставят всекидневно-поне трябва да се постараят да ги заслужат!Не съм решила-не съм им спретнала огромна антирекламна кампания...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано12.04.06 12:49



Е къде беше през януари,бе сладур,като се женех аз....та да ходим да спретваме забавления и скандалчета заедно..А аз горката тормозех surfline по цял ден да ми каже какво да направя и после ходех сама да развявам оръжие.Само така,не ги оставяй.Сама ще видиш накрая,че тези неща много помагат.Ако не вярваш,питай в община Оборище,там ще ме помнят още 100 години.А и в посолството....



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.04.06 13:25



тъй, тъй...surfline-моралната подкрепа от нета...
Сега сериоzно, мечиче, най_малкото, което може да се направи е да пляснете оплакванията в "Черен списък на фирмите"...а иначе предполагам, че едва ли собствениците ЩЕ се трогнат от оплакванията ви..нали си правят пачка от невърнати капара...идеята zа zаЩита на потребителя съЩо не е лоШа, но и те са доста трудно подвижни все пак пробвай...


Редактирано от surfline на 12.04.06 13:27.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: surfline]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.04.06 15:30



Обещавам да докладвам за евентуални резултати по темата.
Предполагам,че най-малкото ще бъдат впечатлени ако иде при тях Береану или "24 часа".И като се вдигне повечко шум-неминуемо ще се позамислят.
Благодаря за подкрепата,макар и от нета и стискайте палци.
Ако има гръм-няма начин да не се чуе.

Редактирано от мeчичe на 12.04.06 15:31.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.04.06 17:27



По добре Господари на ефира... поне ще ги направят качествено за резил.

Welcome to the real world



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Mopфиyc]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.04.06 21:27



Виж-това е страхотна идея!Ще пиша и на тях.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.04.06 23:26



те имат 3 магазина -на Пиротска 1,5 и 18.Моята рокля е от 18.Ако не си харесаш нещо,те имат и някакви каталози.Успех.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано13.04.06 11:02



Благодаря ти...ще ги посетя



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано13.04.06 11:46



Ние пък останахме доволни именно от този цватбен център. Сестра ми си избра рокля , която не е от явно залялите пазаря сватбени рокли от 2 части- фуста и бюстие, така 4е да се напъха в тях булка от 42 до 50 мярака . ВЗехме от там и 4антата и обувките. Но наистина сасъбрани доста рокли на едно място , така 4е да си хареса6 все пак някоя. На мен съ6то ми направи впе4атление 4е размерите, които са зака4ени на роклите са или 44 или 46, , но с о4ите си видях как една булка с определено над тия размери изпробва поне 5 рокли и вси4ките и станаха. Малко ме хвана яд , че и сестра ми не измери поне 10 рокли, сега и бе6е паднало,а тя се хвана за първата

Живи и здрави!


Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Гълъбицa]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано13.04.06 11:58



Кога сте ходили там?Може би веднага след откриването му да е имало голямо разнообразие от модели и размери,но сега не е така.А и нивото на обслужващия персонал е по всякаква критика.Ти си първата от която чувам положителни отзиви за магазина.
Все пак всеки има право на мнение по темата.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор SimplyAVEN (член)
Публикувано13.04.06 15:39



моята рокля също я шият в момента в Милениум, само че в салона на Витошка и Солунска /просто там ми е по-удобно/, дотук съм доволна - консултираха ме, помогнаха ми да не си поръчам нещо, което после няма да искам и ми доставиха такива платове, каквито аз исках. в събота ще ходя на проба, така че за по-нови резултати ще пиша в понеделник



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Гълъбицa]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано13.04.06 18:07



а сестра ти използва ли вече обувките,защото мойте също са от там и на едната и се скиса каишката половин час,след като отидохме в ресторанта.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор vulcano (непознат )
Публикувано15.04.06 15:03



Мили дами, просто не мога да Ви разбера. Салона в Маладост 4 е най-хубавият салон в София, лично аз намерих там роклята на моите мечти, в необичаен цвят, който сигурно ще Ви шокира затова няма да го споменавам, точно моята мярка, малката корекция която се наложи бе изпълнена в срок и много качествено, освен това открихме там абсолютно всичко необходимо за сватбеното ни тържество, дори и изкуствени цветя за моята прическа и страхотен сутиен, подходящ за роклята с много гол гръб. Този салон е за хора като мен делови и практични, и се спасих от ходене в "центъра" на София. Ако го нямаше салон "София", за мен по-лесно бе да запаля колата и да отида до Асеновград, така, че просто им Благодаря за всичко. Сега 2 месеца след сватбата всеки път като мина покрай салона ми става доста приятно, защото се сещам какъв фурор предизвика всеки детайл от моя тоалет.
Така, че просто не разбирам Вие какво искате. Салон София е страхотен



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:17



Купи актуално сватбено списание. Там е сами се стремят да се обновява често информацията, защото е от тяхна полза.

Редактирано от jana на 17.11.08 10:51.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:23



В момента, в който един продавач каже на КЛИЕНТ, че е виновен, той просто става за мен пълна нула. Има супер много начини да се извиниш и да оставиш добро впечатление, а лошото мнение се разпространява също толкова бързо, колкото и доброто, ако не и повече дори.

Да знаете, не ходете в Романтика на Екзарх Йосиф. В сватбения сайт в черния списък има ужасни впечатления.

Редактирано от jana на 17.11.08 11:00.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:26



Да видиш миналата събота в друг салон как на една булка, с която бяхме заедно, й заявиха $ама как така искате модел с гол корем и свалена талия, та това може да се изтълкува неморално, свекърва ви как мислите, че ще го възприеме$. Умряхме от смят. Просто си се хилихме там пред тях директно. Подобна дивотия не бях чувала!

Редактирано от jana на 17.11.08 11:00.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:29



Господари на ефира!!!!! Те ще ги направят за смях пред целия град, а и изобщо.

Редактирано от jana на 17.11.08 10:58.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:34



Като каза бременна - ако имах време тази седмица, за собствен кеф бих си извадила снимка на Гвендолин от сватбения сайт, която е уникална бременна булка с невероятен тоалет и бих отишла да има кажа, че са ми препоръчали техния салон, че цената не е от значение и че ще искам да ми ушият точно като нейната рокля. Тя сложна, красива и впечатляваща. Съсем алтернативен вариант за голямо коремче. Да ги видя какви тъпотии ще ми наговорят - ама ще ходя за врати за вкъщи и ще пропусна този експеримент. Много мразя такива квачки!

Редактирано от jana на 17.11.08 10:56.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulcano]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано15.04.06 21:32



Ами като не разбираш,да взема да ти обясня.ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ!!!!!Ние споделяме лични впечатления и не задължаваме никого с мненията си.Пък който не вярва,да отиде и сам да провери.Разни хора,разни идеали.Вие "деловите и практичните" явно не сте много реалистични и очевадно не чак толкова практични,щом плащате двойна цена за нещо,което можете да купите във всеки магазин.Е,бих ви разбрала,ако в цената беше включено и обслужването,ама то по този въпрос.......говорихме достатъчно.
Колкото до цвета на тоалета ти,не си мисли,че ние тъкмо сме пристигнали от каменната ера и всичко друго освен бяло би ни принудило да скочим от някой висок етаж.Всеки си има вкус и право да избира.
Извън тона на горенаписаното,искам да ти честитя щастливото събитие и да пожелая щастлив семеен живот/макар и на патерица/.Искрено се надявам всичко в живота ви да бъде толкова лесно,колкото избирането на тоалета.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 00:58



Нямам какво да добавя...Освен да се присъединя към добрите пожелания.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 01:04



Не искам да се карам с момичето,но мога да и кажа доста неща...Както и да е.Не е клуба мястото,където ще се изясняваме кой прав,кой крив.Тя babymaria хубаво е отговорила.
Идеята ти е страхотна,може да стане страхотно забавление.Аз и друго се сетих-може да кажа,че кучетата ми ще са на сватбата и искам да им ушият уникални шаферски тоалети.Плащам-колкото поискат...Дали ще има ефект?

Редактирано от мeчичe на 16.04.06 01:06.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulcano]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано16.04.06 01:05



Това направо на платена реклама заприлича
След простотията дето надробиха в тоя център, при положение, че продават със солидна надценка същите неща които продават във останалите салони и като добавим менторския тон, направо се хващам на бас, че е поръчково мнение!
И да ти кажа ли какво се иска - или ще чакаш да го чуеш от Господари на ефира?

Welcome to the real world



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Mopфиyc]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 01:07




Леле...Как ми се иска точно те да ми отговорят...Ако трябва пак ще пиша след време-та дано има ефект.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано16.04.06 11:43



Ей, лошото е, че те те помнят, иначе щях да те навивам да отидем двете и да кажем, че ще ходим в Щатите, да ни оженят кучетата - твоето и моето.... Даже снимки можеше да си извадим като тази с $идеи$. Представяш ли си колко луди и богати щяхме да сме, за да възнамеряваме сериозно да предприемем такава стъпка. Чудя се, дали щяха да ни изгонят или да се полякомят за парите. Ако можех да домъкна на любимия на баща ми каракачанеца, който тези 54 килограма, направо щяхме да ги хвърлим в реката!

Редактирано от jana на 17.11.08 10:57.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Mopфиyc]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано16.04.06 11:46



Ако ще им правите наистина номер с Господари на ефира, мооже ли и аз да участваааааааааааааааааам - мооооооля ви. Ще ви подкупя с новия шоколад Милкаааааааааааааа

Редактирано от jana на 17.11.08 11:01.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulcano]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано16.04.06 11:54



Ей вчера се стърпях, ама днес - нейсе! Някакси не си представям, че ще се завирам в Младост при такова грубиянско отношение, вместо да си избирам тоалет в центъра на града, но това си е мое лично мнение. И да се мъкна до Асеновград пък още по-малко ми се вписва.

Но като се има предвид, че като ме питат за препоръка, аз съм само и единствено за това Фани Пападополу да ушие уникална рокля, очевидно не съм за конвейра. За протокола - последната такава булка, която ми се нави на акъла, плати 520 лева за рокля, чантичка и блейзер. Това за да няма разнобой на мненията за цените. Не е ефтенко, но далеч и не е убийствено скъпо!!!! И освен всичко друго като платове, шев, приятна мила изпълнена с идеи и СЛУШАЩА идеите на булката (и на подкокоросващата приятелка) дизайнерка, е съвсем в прослувутия център и след пробите се пиеше кафе на Витошка.

То и това може да мине за неплатена реклама, но и нея ще я плащам в шоколад, ако се налага.

Редактирано от jana на 17.11.08 11:02.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано16.04.06 12:17



Е,ама друго си е да си запалиш/???????/ собствената кола,да развееш опашка като истинска "практична,делова" дама,да отметнеш коса в ляво,в дясно и да отидеш чаааак до Асеновград да предявяваш претенции.Пък и коя е тая Фани Пападополу.В салона в Младост не са я чували.
Айде млъквам,че нямам толкова шоколад.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 12:54



Представителна извадка от боклуците в Асеновград има и по "Пиротска",има и чааааак в Асеновград.Хубавите рокли са скъпи както тук ,така и чааааак в Асеновград.
Да ходиш до там ми прозвуча сякаш е най-престижното нещо на света,крачката преди да посетиш Париж,Лондон,Рим Или Ню йорк.Не знам и какво толкова го хвалят тоя Асеновград.Може да е мека на булчинската мода,но много отдавна няма тази класа,която е имал някога...
Все пак въпрос на вкус-всеки има право на свободен избор.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 12:55



Нямаш грижи-само да се обадят.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 12:57



Ни най-малко не ми пука от това дали ме помнят или не.Едва ли.Нека мине малко време и може да идем ей така за бъзика.Ти със снимка на каракачанката,аз със снимка на мопса в булчинската рокля.До тогава може и да ми хрумне нещо друго-примерно булчински тоалет за двойка влюбени игуани или хамелеони.

Редактирано от мeчичe на 16.04.06 12:58.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Mopфиyc]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано16.04.06 13:07



Съгласна съм с тебе!Регистриран в деня потребител с едно единствено мнение,как ти звучи ,а?

Даже май се провали номера с "Господари на ефира",щото вече са предупредени...

Uti ,non abuti


Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано16.04.06 13:56



Който каквото и да говори и без значение колко платени реклами ще пуснат "деловите практични" какички,аз отидох,видях парцалите в Младост,изпитах глупащината на персонала и съжалих за изгубеното време.Мисля си,че ако търсиш някоя идиотщина,само и само да бъдеш различна булка,със сигурност ще я откриеш в Младост,и то на солидна цена.Съвсем не твърдя,че всички модели бяха лоши,когато аз ходих,но цената на модела,който аз харесах/и така или иначе ми беше голям/,беше 1800 лв.......Най-общо казано,който каквото търси,намира.Ако изобщо знае какво и защо го търси.А когато мама и тате плащат като луди за щяло и нещяло,що пък да не похарчим парите им ей така,за разнообразие?!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано16.04.06 16:08



Колко колкооооооооооооо - не мога да повярвам!!!! На мен тази цена ми се струва маааалко соленичка като я видя и в ателието на Вигиния Здравкова (леле че фръцла излязох с тези дизайнерски предпочитания

Редактирано от jana на 17.11.08 11:03.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: KATЛA]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано16.04.06 17:05



Че не е ли по весело така, сега ще гледат всеки влязъл все едно е от Господарите, току виж се сетили как да се държат с клиенти

Welcome to the real world



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано16.04.06 17:23



А искаш ли да ти кажа как разбрах цената/сещаш се сама,че етикет нямаше/..Видях роклята на манекена,там отзад,нали знаеш,при най-скъпите тоалети.Загледах се в нея,а продавачката ми вика:"Не гледай там.Тази рокля не е за теб,не е за джоба ти".Ех,ами така е,ние бедните,непрактични и не делови женици,ще си купуваме роклички от центъра на София.И какъв срам,като нямаме достатъчно парички,ще ни ги правят по поръчка,уникати,на 1/4 от цените в Младост.
А за срещата,мммммм,много добра идея,ама ако знаеш,че съм на другия край на света.....Нищо,вие ще ми разказвате!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.04.06 18:50



Верно ли така ти казаха?Че те от къде знаят финансовото ти състояние???По вида на човек ли съдят?Ама че простотия.Че то може милионер да се мъкне с дрипи-на никой ли не му е хрумнал подобен вариант?!
Когато ние посетихме салона,цени на роклите имаше,поразгледах ги.Най-евтината беше около 5 стотака.
Аз съм съгласна за среща,ама да е май месец,че от утре ме няма-отивам на планина.Пътя ми е през Асеновград,ще хвърля едно око и на салоните там,а после ще споделям впечатления.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано16.04.06 20:03



Явно съдят по собствения си джоб.Ако съдеха по външния вид.....хм,имам претенции за добре изглеждаща млада дама,с вкус./леле,ама понякога наистина нямам срам/.

Редактирано от babymaria на 16.04.06 20:08.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Mopфиyc]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано16.04.06 20:57



Психотерапия за възпитаване на консултанти!

Uti ,non abuti


Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано16.04.06 21:17




Наистина ли така ти каза!
Не мога да повярвам!

Uti ,non abuti


Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано16.04.06 22:41



Ту ту - ква си надута самоооооооооооо - с вкус била - ама как го каза това, щом продавачките професионалистки не са те оценилииииииии, как са дуйш тъй....

Направо ме разсмиват хора, които смятат, че добри финансови възможности от жените имат само някакви каки тип мутреска наконтена по последна мода супер луксозно, полу-голи от бюста до и аз не знам къде и с 20 см токчета. Аз какво да направя като се навра в някои дънки и сандалки - явно за нас само Георги Кирков и прилежащия му Романтика.....

Леле Яна ще ни убие утре като види с какви клюкини сме напълнили темата

Редактирано от jana на 17.11.08 11:04.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор SimplyAVEN (член)
Публикувано17.04.06 14:37



олеле, ама тук е станало страшно положението! аз пък само да споделя обещаната информация - в Милениум се справят учудващо добре до мамента, направо съм изненадана! ще видим по-нататък, защото досега раклята е в много суров вид и без украсите, но за момента нямам никакви забележки



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано18.04.06 11:48



1800 лв....ако е някоя диzайнерска раzбирам, но ако е местно проиzводство, украсена с кристали "Сваровски" дето ги продават в българското булчинско Милано(Асеновград раzбирай) zа 4,20лв. торбичката...а бе ненормална работа...




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано18.04.06 12:11



Що бе Надке?...аz моята рокля си я вzех от Романтика....супер са мацките, вярно че първо се правят на малко хлопнати, но като ги подпалиШ са екстра...освен, че ми направиха роклята, чантичката, було, венеца zа кратуната, свеЩи, бонбониери, коШничките и декото zа колата, поканите, всичко от еднакви материи и в един и съЩи стил...въобЩе съвсем перфектна работа и с иzвестен паzарлък (все пак нали сме на Кирков) цената падна драстично.




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: SimplyAVEN]  
Автор kkn (непознат)
Публикувано28.04.06 16:09



Zdraveite,
az malko 6te se vazprotivq na vseob6toto mnenie.
Az si pora4ah vsi4ko ot vaprosniq centar i sam dovolna, ne vazhitena, no nqmam zabelejki.
Zna4i svatbata e prez iuni no az o6te ot ianuari se zapotgotvqh
Za parvi pat posetih centara prez fevruari, koagto ne be6e palen s abiturientki i vsi4ki prodava4ki bqha mnogo liubezni. Nakupih si kasmet4eta za hvarlqne, 4a6i, ukrasa za kolata... abe vsi4ki dreboliiki.
Kam na4aloto na mart otidoh za roklq. Haresah si edna na firma Az i ti, nqma6e moq razmer, no mi vzeha merki i mi q pora4aha. Na 15 april roklqta be6e gotova (to4no datata na koqto se bqhme razbrali) ima nujda ot skasqvane no tva e v ramkite na normalnoto. I da vi kaja ... na men mnogo mi haresva roklqta i ne mislq 4e e kato boklucite ot pirotska.

Po princip mi haresva tova 4e ne ti se zalepva nqkoq prodava4ka ot vratata a ima6 vazmojnost da razgleda6 da preceni6 i kato haresa6 da popita6.
Az za rokliata ... premerih 10 rokli... i ne mi napravi nikakva fizionomiq 4e q razkarvam.

Majkite kostiumi naistina sa kofti... no magazini za majka moda ima dosta, prepora4vam vi Andrwe`s ima hubavi modeli i cenite sa dosta dobri.

Nadqvam se da ne mi se razsardite, 4e se izkazah dobre za magazina. Moje da sam imala kasmet... ne znam ...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: kkn]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано28.04.06 20:28



няма защо да ти се сърдим,всеки си има мнение и за най-добрите има доволни и недоволни.
Аз също ходих ,когато нямаше наплив-януари месец,но пък при мен се получи точно обратното-още от вратата тръгна едно момиче по нас и не ни остави да разгледаме на спокойствие.




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: kkn]  
Автор Aннa ()
Публикувано29.04.06 22:19



И аз ходих там и точно това ми хареса, че те оставят да си зяпаш на спокойствие, без да ти висят на врата. Разглеждахме сума ти време чашите, късметчетата, костюмите, поканите и какво ли не, а като попиташ някоя продавачка нещо, общо взето ти обяснява.
Не премерих нищо, защото нищо не ми хареса.
Не си купих от там нищо, защото се възмутих от високите цени, а и като цяло нищо не ми грабна окото с кой знае каква хубост.
Костюмите наистина са ужасни и май имат само абитуриентски. Поне аз не си представям младоженец в оранжев костюм, но не знам, може да са ми остарели разбиранията.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Aннa]  
Автор vulkanche (непознат )
Публикувано06.05.06 21:04



Da si priznaia, az mnogo se kolebah dali da se razhodia do tozi Centur, sled kato prechetoh 95% otricatelni mnenia za nego.
I vse pak reshih da 'si probvam kusmeta' i da priema dopuskaneto za subektivizum v izkazanite do momenta mnenia.
Ta, otidoh az i da sum chestna - otnoshenieto beshe mnogo po-choveshko ot tova v 10-12 bulchenski magazini, koito posetih prez isminalata sedmica....Da spomena samo, che skoro vzehme 'Goliamoto reshenie" i svatbata e Avgust...jivor i zdrave.
Dovolna sum. Izturpiaha jelanieto mi 'prosto da probvam" i oshte edna roklia, i oshte edin model i t.n...
Ne si haresah nishto do stepen da go kupia, no pone se orientirah v tova kakvo i kak mi stoi!. Dori se spriah i na model pokani...(mujkite kostiumi sa naistina ujasni...)....Kakvo drugo - Da, beshe si polezen opit!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано07.05.06 00:53



Хайде и аз да проявяв параноя - нещо положителните мнения в тази тема често са от новорегистрирани потребители - изводът всеки може да си го направи сам....

Редактирано от jana на 17.11.08 11:05.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано07.05.06 02:35



Някои май не могат да понесат, че са се изложили...
А тия усилия е по добре да се хвърлят в оправяне на проблема вместо в замитане на следите.

PPS - Параноята е полезна понякога... админа да провери ИП тата

Welcome to the real world



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор vulkanche (непознат )
Публикувано07.05.06 09:03



Polojitelnite mnenia da ne sa zapazena marka na "starite" potrebiteli?

Men puk me goni paranoia, che ne se priemat mnenia, razlichni ot masovite....Zenzura i veto li sushtestvuvat tuk?

Yavno niakoi ot vas - 'starite' imat dostatushno vreme za gubene v paranoia, a ne v susredotochavane vurhu predstoiasht mil i chakan praznik i praktichesko sudeistvie sus suveti na nopoyavili se!

Da ne bi da ne se dopuska ideiata, che ima hora, na koito syshto - osven i na vas - im predtsoi svatbeno subitie (i novoregistriralite se se vuzpriemat kato shpioni, dezinformatori i reklamni, postaveni agenti - haha)?

Anyway, vseki si preceniava kakvo da misli, s kakva paranoia da se obvurje i si pravi izvodite!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано07.05.06 10:54



Виж сега мило момиче...Първо няма да е лошо да се научиш да пишеш на КИРИЛИЦА,защото живеем в България,а не в Маймунландия.
Второ-цензура и вето няма тук,всеки е свободен а изказва каквото си иска мнение.Ако поне беше опитала да вникнеш в смисъла на изказаните мисли по-горе,щеше да разбереш защо Морфиус и NadG се възмущават.
Имам претенции да съм посетила де що има салони в София,а и не само там и мога да преценя за какво иде реч...
Най-отгоре написах,че мнението си е мое и никой да не се чуства ангажиран да го споделя.
Ни най-малко не съм предполагала,че темата ще придобие такива размери.Това какво ти говори???Че не съм единствената възмутена от прословутия център.
Ти си доволна-много се радвам.Дано и други да са.Аз поне знам,че едва ли някога пак ще стъпя там.
Параноята не е хубаво нещо-избии си я от главата.И следващият път преди да постнеш мнение-прочети го...За грешки...И прецени дали е смислово издържано.

Редактирано от мeчичe на 07.05.06 10:55.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор vulkanche (непознат )
Публикувано07.05.06 11:50



Хм, ОК!
Приемам критиката за кирилица, а и за грешки пи писането, макар че, според мен, се държите твърде грубо с новите никове! (мерси за линковете за Радисън!).
В крайна сметка, това май не е клуб ,,Литература и правопис".
Друг е въпросът, че в крайна сметка нещата опитрат и до уважение към четящите, така че, както става ясно се поправям!
Малко на затворен и просветен кръг ми мирише цялата работа, още повече, че не мен ме гони параноя, а .....то си личи по мненията.
Колкото до ,вникването в котекста" - си е живо заяждане от твоя страна, но ако това е алтернативно ,,Добре дошла в клуба на бъдещи булки" - го приемам!-)))
И спирам по темата!
За твърде по-съществени неща се регистрирах тук - търсене на мнения, впечатления и консултации, отколкото с цел ,,конспирации"...
Пък и самото име на клуба предполага положителни вълнения, отколкото такива от друг вид!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано07.05.06 13:06



Ни най-малко не искам да се карам с никого,още повече в клуб като този.
"Просветен кръг" няма и не смятам,че някога ще има.
Темите са за това да научим нещо едни от други и ако си го приела като заяждане-съжалявам...




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано07.05.06 14:56



Все някой трябва да играе ЦРУ-то и аз с голям кеф поемам ролята

Редактирано от jana на 17.11.08 11:05.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор mi6Oni (непознат )
Публикувано08.05.06 18:13



Аз също посетих въпросният център. Мога да кажа, че съм доволна от обслужването. Това е единственото място може би, където можеш да пробваш колкото рокли искаш без никой да ти каже нещо или да ти поиска пари за проба, защото има и такива салони. За цените мога да кажа, че са напълно нормални и достъпни и изобщо няма рокли на стойност 1800лв. Колкото до размерите, съгласете се, че все пак това не е конфекция, за да има всякаква номерация. Продавачките са много лъчезарни и никак не приличат на "болни от птичи грип".Когато искате да дадете съвети не е нужно да ръсите обиди, а просто да споделите че не сте доволни.А като сте толкова смели им кажете всичко лично, не само да пускате глупави мнения на стари клюкарки.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано08.05.06 20:12



А на теб какво ти пречи да кажа, че някой се държи отвратително, ако моео мнение е такова. Да си сложа цензура на мисленето ли?
За протокола - отидох аз в този център, за да съм подкована - ми хич не ги харесах каките, а ако ми обясниш как да меря рокля, когато нося номер 40 - повдигнете, постеснете - старотно впечатление се създава - няма що!

Редактирано от jana на 17.11.08 11:08.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.05.06 20:30



Когато не искаш да падаш до нивото на даден човек,просто го отминаваш с достойнство и мълчание...
Не смятам,че са на нивото ми някакви си там кокошки,че да седна да се разправям с тях...
Не смятам да се разправям и с теб.




Тема Истината боли!нови [re: mi6Oni]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано08.05.06 22:51



Поредния потребител с единствено мнение...
Боли нали?
Центъра не струва, вместо да си оправите го*ната... хвърляте усилия да лъжете в нета.
Модераторката, я моля сравни адресите на възваляващите центъра и им направи един чекинг на домейна?

Welcome to the real world



Тема Re: Истината боли!нови [re: Mopфиyc]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.05.06 23:05







Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор Aннa ()
Публикувано08.05.06 23:14



Ох, няма ли да се спрете?
Не разбрахте ли, че не се прави реклама по този начин. Това си е жива анти-реклама.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано09.05.06 00:37



в интерес на истината там има и много мили продавачки.Това обаче не важи за дизайнерката им и едно момиче дето седи зад бюрото.Иначе аз докато не излезе проблема с роклята ми,контактувах само с момичето,което ми взе мерките и тя наистина беше мила.Когато обаче се разбра,че са осрали(без извинение) работата,вместо да се извинят-те се опитаха мен да изкарат виновна,което беше толкова жалко и грозно.Единствено момичето,взело ми мерките се опита да се извини,а тя имаше най-малка вина в случая.
Аз също бях доволна от първото си посещение,но когато ме оставиха без рокля 7 дни преди сватбата....




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано09.05.06 11:32



А бре хора.....Два пъти преинсталирах windows,дойде лято в България,влизам днес във форума и.......все същото.За това време собствениците на магазини фалират или отварят още по един."Дружките" от Младост обаче продължават да тъпчат на едно място.Е то така е,да се регистрираш в dir-а е безплатно.Определено е по-евтино от реорганизация на целия бизнес..Еееееееееехххххххххххх.............................................



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано09.05.06 21:07



Тая тема взе да почва да ми писва...
Все едно и също,все по нашенски...Едно нещо да направим като света-сто и едно неща ще о***ем...Та и тоя магазин да не остане по-назад...
Аре стига вече-колкото и да го дъвчем-той едва ли ще се промени заради това,че някои тук сме възмутени...
Който иска да ходи,който не иска да не ходи...
Аз поне спирам да пиша по темата,че стана 100 мнения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.