Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 14.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано08.05.06 20:12



А на теб какво ти пречи да кажа, че някой се държи отвратително, ако моео мнение е такова. Да си сложа цензура на мисленето ли?
За протокола - отидох аз в този център, за да съм подкована - ми хич не ги харесах каките, а ако ми обясниш как да меря рокля, когато нося номер 40 - повдигнете, постеснете - старотно впечатление се създава - няма що!

Редактирано от jana на 17.11.08 11:08.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.05.06 20:30



Когато не искаш да падаш до нивото на даден човек,просто го отминаваш с достойнство и мълчание...
Не смятам,че са на нивото ми някакви си там кокошки,че да седна да се разправям с тях...
Не смятам да се разправям и с теб.




Тема Истината боли!нови [re: mi6Oni]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано08.05.06 22:51



Поредния потребител с единствено мнение...
Боли нали?
Центъра не струва, вместо да си оправите го*ната... хвърляте усилия да лъжете в нета.
Модераторката, я моля сравни адресите на възваляващите центъра и им направи един чекинг на домейна?

Welcome to the real world



Тема Re: Истината боли!нови [re: Mopфиyc]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано08.05.06 23:05







Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор Aннa ()
Публикувано08.05.06 23:14



Ох, няма ли да се спрете?
Не разбрахте ли, че не се прави реклама по този начин. Това си е жива анти-реклама.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: mi6Oni]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано09.05.06 00:37



в интерес на истината там има и много мили продавачки.Това обаче не важи за дизайнерката им и едно момиче дето седи зад бюрото.Иначе аз докато не излезе проблема с роклята ми,контактувах само с момичето,което ми взе мерките и тя наистина беше мила.Когато обаче се разбра,че са осрали(без извинение) работата,вместо да се извинят-те се опитаха мен да изкарат виновна,което беше толкова жалко и грозно.Единствено момичето,взело ми мерките се опита да се извини,а тя имаше най-малка вина в случая.
Аз също бях доволна от първото си посещение,но когато ме оставиха без рокля 7 дни преди сватбата....




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано09.05.06 11:32



А бре хора.....Два пъти преинсталирах windows,дойде лято в България,влизам днес във форума и.......все същото.За това време собствениците на магазини фалират или отварят още по един."Дружките" от Младост обаче продължават да тъпчат на едно място.Е то така е,да се регистрираш в dir-а е безплатно.Определено е по-евтино от реорганизация на целия бизнес..Еееееееееехххххххххххх.............................................



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано09.05.06 21:07



Тая тема взе да почва да ми писва...
Все едно и също,все по нашенски...Едно нещо да направим като света-сто и едно неща ще о***ем...Та и тоя магазин да не остане по-назад...
Аре стига вече-колкото и да го дъвчем-той едва ли ще се промени заради това,че някои тук сме възмутени...
Който иска да ходи,който не иска да не ходи...
Аз поне спирам да пиша по темата,че стана 100 мнения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.