Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 15.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: kkn]  
Автор Aннa ()
Публикувано29.04.06 22:19



И аз ходих там и точно това ми хареса, че те оставят да си зяпаш на спокойствие, без да ти висят на врата. Разглеждахме сума ти време чашите, късметчетата, костюмите, поканите и какво ли не, а като попиташ някоя продавачка нещо, общо взето ти обяснява.
Не премерих нищо, защото нищо не ми хареса.
Не си купих от там нищо, защото се възмутих от високите цени, а и като цяло нищо не ми грабна окото с кой знае каква хубост.
Костюмите наистина са ужасни и май имат само абитуриентски. Поне аз не си представям младоженец в оранжев костюм, но не знам, може да са ми остарели разбиранията.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Aннa]  
Автор vulkanche (непознат )
Публикувано06.05.06 21:04



Da si priznaia, az mnogo se kolebah dali da se razhodia do tozi Centur, sled kato prechetoh 95% otricatelni mnenia za nego.
I vse pak reshih da 'si probvam kusmeta' i da priema dopuskaneto za subektivizum v izkazanite do momenta mnenia.
Ta, otidoh az i da sum chestna - otnoshenieto beshe mnogo po-choveshko ot tova v 10-12 bulchenski magazini, koito posetih prez isminalata sedmica....Da spomena samo, che skoro vzehme 'Goliamoto reshenie" i svatbata e Avgust...jivor i zdrave.
Dovolna sum. Izturpiaha jelanieto mi 'prosto da probvam" i oshte edna roklia, i oshte edin model i t.n...
Ne si haresah nishto do stepen da go kupia, no pone se orientirah v tova kakvo i kak mi stoi!. Dori se spriah i na model pokani...(mujkite kostiumi sa naistina ujasni...)....Kakvo drugo - Da, beshe si polezen opit!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано07.05.06 00:53



Хайде и аз да проявяв параноя - нещо положителните мнения в тази тема често са от новорегистрирани потребители - изводът всеки може да си го направи сам....

Редактирано от jana на 17.11.08 11:05.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано07.05.06 02:35



Някои май не могат да понесат, че са се изложили...
А тия усилия е по добре да се хвърлят в оправяне на проблема вместо в замитане на следите.

PPS - Параноята е полезна понякога... админа да провери ИП тата

Welcome to the real world



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: NadG]  
Автор vulkanche (непознат )
Публикувано07.05.06 09:03



Polojitelnite mnenia da ne sa zapazena marka na "starite" potrebiteli?

Men puk me goni paranoia, che ne se priemat mnenia, razlichni ot masovite....Zenzura i veto li sushtestvuvat tuk?

Yavno niakoi ot vas - 'starite' imat dostatushno vreme za gubene v paranoia, a ne v susredotochavane vurhu predstoiasht mil i chakan praznik i praktichesko sudeistvie sus suveti na nopoyavili se!

Da ne bi da ne se dopuska ideiata, che ima hora, na koito syshto - osven i na vas - im predtsoi svatbeno subitie (i novoregistriralite se se vuzpriemat kato shpioni, dezinformatori i reklamni, postaveni agenti - haha)?

Anyway, vseki si preceniava kakvo da misli, s kakva paranoia da se obvurje i si pravi izvodite!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано07.05.06 10:54



Виж сега мило момиче...Първо няма да е лошо да се научиш да пишеш на КИРИЛИЦА,защото живеем в България,а не в Маймунландия.
Второ-цензура и вето няма тук,всеки е свободен а изказва каквото си иска мнение.Ако поне беше опитала да вникнеш в смисъла на изказаните мисли по-горе,щеше да разбереш защо Морфиус и NadG се възмущават.
Имам претенции да съм посетила де що има салони в София,а и не само там и мога да преценя за какво иде реч...
Най-отгоре написах,че мнението си е мое и никой да не се чуства ангажиран да го споделя.
Ни най-малко не съм предполагала,че темата ще придобие такива размери.Това какво ти говори???Че не съм единствената възмутена от прословутия център.
Ти си доволна-много се радвам.Дано и други да са.Аз поне знам,че едва ли някога пак ще стъпя там.
Параноята не е хубаво нещо-избии си я от главата.И следващият път преди да постнеш мнение-прочети го...За грешки...И прецени дали е смислово издържано.

Редактирано от мeчичe на 07.05.06 10:55.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор vulkanche (непознат )
Публикувано07.05.06 11:50



Хм, ОК!
Приемам критиката за кирилица, а и за грешки пи писането, макар че, според мен, се държите твърде грубо с новите никове! (мерси за линковете за Радисън!).
В крайна сметка, това май не е клуб ,,Литература и правопис".
Друг е въпросът, че в крайна сметка нещата опитрат и до уважение към четящите, така че, както става ясно се поправям!
Малко на затворен и просветен кръг ми мирише цялата работа, още повече, че не мен ме гони параноя, а .....то си личи по мненията.
Колкото до ,вникването в котекста" - си е живо заяждане от твоя страна, но ако това е алтернативно ,,Добре дошла в клуба на бъдещи булки" - го приемам!-)))
И спирам по темата!
За твърде по-съществени неща се регистрирах тук - търсене на мнения, впечатления и консултации, отколкото с цел ,,конспирации"...
Пък и самото име на клуба предполага положителни вълнения, отколкото такива от друг вид!



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано07.05.06 13:06



Ни най-малко не искам да се карам с никого,още повече в клуб като този.
"Просветен кръг" няма и не смятам,че някога ще има.
Темите са за това да научим нещо едни от други и ако си го приела като заяждане-съжалявам...




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: vulkanche]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано07.05.06 14:56



Все някой трябва да играе ЦРУ-то и аз с голям кеф поемам ролята

Редактирано от jana на 17.11.08 11:05.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор mi6Oni (непознат )
Публикувано08.05.06 18:13



Аз също посетих въпросният център. Мога да кажа, че съм доволна от обслужването. Това е единственото място може би, където можеш да пробваш колкото рокли искаш без никой да ти каже нещо или да ти поиска пари за проба, защото има и такива салони. За цените мога да кажа, че са напълно нормални и достъпни и изобщо няма рокли на стойност 1800лв. Колкото до размерите, съгласете се, че все пак това не е конфекция, за да има всякаква номерация. Продавачките са много лъчезарни и никак не приличат на "болни от птичи грип".Когато искате да дадете съвети не е нужно да ръсите обиди, а просто да споделите че не сте доволни.А като сте толкова смели им кажете всичко лично, не само да пускате глупави мнения на стари клюкарки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.