Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 07.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Mopфиyc]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.04.06 21:27



Виж-това е страхотна идея!Ще пиша и на тях.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.04.06 23:26



те имат 3 магазина -на Пиротска 1,5 и 18.Моята рокля е от 18.Ако не си харесаш нещо,те имат и някакви каталози.Успех.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано13.04.06 11:02



Благодаря ти...ще ги посетя



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано13.04.06 11:46



Ние пък останахме доволни именно от този цватбен център. Сестра ми си избра рокля , която не е от явно залялите пазаря сватбени рокли от 2 части- фуста и бюстие, така 4е да се напъха в тях булка от 42 до 50 мярака . ВЗехме от там и 4антата и обувките. Но наистина сасъбрани доста рокли на едно място , така 4е да си хареса6 все пак някоя. На мен съ6то ми направи впе4атление 4е размерите, които са зака4ени на роклите са или 44 или 46, , но с о4ите си видях как една булка с определено над тия размери изпробва поне 5 рокли и вси4ките и станаха. Малко ме хвана яд , че и сестра ми не измери поне 10 рокли, сега и бе6е паднало,а тя се хвана за първата

Живи и здрави!


Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Гълъбицa]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано13.04.06 11:58



Кога сте ходили там?Може би веднага след откриването му да е имало голямо разнообразие от модели и размери,но сега не е така.А и нивото на обслужващия персонал е по всякаква критика.Ти си първата от която чувам положителни отзиви за магазина.
Все пак всеки има право на мнение по темата.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор SimplyAVEN (член)
Публикувано13.04.06 15:39



моята рокля също я шият в момента в Милениум, само че в салона на Витошка и Солунска /просто там ми е по-удобно/, дотук съм доволна - консултираха ме, помогнаха ми да не си поръчам нещо, което после няма да искам и ми доставиха такива платове, каквито аз исках. в събота ще ходя на проба, така че за по-нови резултати ще пиша в понеделник



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: Гълъбицa]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано13.04.06 18:07



а сестра ти използва ли вече обувките,защото мойте също са от там и на едната и се скиса каишката половин час,след като отидохме в ресторанта.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор vulcano (непознат )
Публикувано15.04.06 15:03



Мили дами, просто не мога да Ви разбера. Салона в Маладост 4 е най-хубавият салон в София, лично аз намерих там роклята на моите мечти, в необичаен цвят, който сигурно ще Ви шокира затова няма да го споменавам, точно моята мярка, малката корекция която се наложи бе изпълнена в срок и много качествено, освен това открихме там абсолютно всичко необходимо за сватбеното ни тържество, дори и изкуствени цветя за моята прическа и страхотен сутиен, подходящ за роклята с много гол гръб. Този салон е за хора като мен делови и практични, и се спасих от ходене в "центъра" на София. Ако го нямаше салон "София", за мен по-лесно бе да запаля колата и да отида до Асеновград, така, че просто им Благодаря за всичко. Сега 2 месеца след сватбата всеки път като мина покрай салона ми става доста приятно, защото се сещам какъв фурор предизвика всеки детайл от моя тоалет.
Така, че просто не разбирам Вие какво искате. Салон София е страхотен



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:17



Купи актуално сватбено списание. Там е сами се стремят да се обновява често информацията, защото е от тяхна полза.

Редактирано от jana на 17.11.08 10:51.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4 [re: angels_zg]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано15.04.06 17:23



В момента, в който един продавач каже на КЛИЕНТ, че е виновен, той просто става за мен пълна нула. Има супер много начини да се извиниш и да оставиш добро впечатление, а лошото мнение се разпространява също толкова бързо, колкото и доброто, ако не и повече дори.

Да знаете, не ходете в Романтика на Екзарх Йосиф. В сватбения сайт в черния списък има ужасни впечатления.

Редактирано от jana на 17.11.08 11:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.