Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 07.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано10.04.06 18:54



Ами какво да кажа.....собствениците на салона са бивши сервитьори,а продавачките са съпругите им.Това знам от телевизията.....ОТ ТЕЛЕВИЗИЯТААААААА,леле леле!
Бих препоръчала модна къща "Милениум".Моята рокля е шита там.На Пиротска-3,в безистена,от дясната страна.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано10.04.06 19:20



Това ми напомня на един друг куриоз-пожарникари са собствениците на медицински център,че даже и мозък ръсят как да се лекуват пациенти.
Благодаря за съвета-ще идем непременно и до "Милениум"



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.04.06 00:09



ооо и аз съм ужасно възмутена от този център.
Отивам аз в началото на януари и си харесвам рокля.Взеха ми мерки и ми казаха,че след седмица ще е готова.Аз ги помолих да изчакат с роклята и да я направят чак февруари,защото бях бременна и не знаех за 1 месец дали няма да кача килограми и се разбрахме на 20.02 да е готова,а ако напълнея ще отида по-рано и ще ми вземат пак мерки.Отиваме на 20-ти и след 15-минути търсене на роклята ми ,се оказа че изобщо не са я започвали-това 2 седмици преди сватбата!Освен това ме изкараха мене виновна,че аз така съм им казала-че ще дойда тогава за мерки.Аз им викам-добре защо тогава ще ви давам 150 лв. капаро и ми взимате мерки,да не говорим че загубих бебето още януари и ако наистина така се бяхме разбрали,щях да отида ведна при тях(нали нямаше да има от какво повече да пълнея).След сумати разправии се разбрахме,че за няколко дни ще я ушият.Отивам аз за втори път да си взимам роклята и какво се оказва-седеше ми просто ужасно,все едно не ми бяха взимали мерки,да не говорим,че изобщо не меше цвета,който исках-роклята беше много тъмно бежаво-капучино и изобщо не беше за булка.ЕЕЕЕ направо избеснях ви казвам.Взех си парите и си тръгнах.Оставаха 5-6 дни до сватбата,а аз нямах рокля!Отидох на Пиротска -майка ми си взе от един магазин за булки и абитуриентки тоалета,та от този магазин бяха срашно любезни с мен(две сестри са собственички).Мерих сумати рокли,казаха че ще я ушият за 3 дни и т.н.В крайна сметка роклята,която харесах,направо ми заспа и не се наложи да я шият,а направо си я взех.После от тях се облече и мъжът ми,поръчахме си и цветчета,подаръчета и т.н.Абе изобщо много съм доволна.
Та така с гадовете в Младост-за малко без рокля да остана заради тях.




Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор marybe (усмихната)
Публикувано12.04.06 10:17



А можеш ли да си спомниш как се казва магазина, за който пишеш или поне къде точно се намира на Пиротска?



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: marybe]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано12.04.06 11:44



довечера ще видя визитката и ще ти пиша.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: angels_zg]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.04.06 11:50



Е,не!.Сутринта в работата една колежка се оплака от тях,отказали са даже да и върнат дадено капаро,при условие,че не са изпълнили своята чст от сделката...И тя иска да ги съди.
Сядам да им спретна мейл на тия.И ако никой не ме удостои с отговор-на място ще ида ако се наложи.Ще пусна оплакване и във федерацията за защита на потребителите,може и писмо във някой вестник да пратя.
Няма да допусна някой да ни смята за балъци. Куп пари им се оставят всекидневно-поне трябва да се постараят да ги заслужат!Не съм решила-не съм им спретнала огромна антирекламна кампания...



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано12.04.06 12:49



Е къде беше през януари,бе сладур,като се женех аз....та да ходим да спретваме забавления и скандалчета заедно..А аз горката тормозех surfline по цял ден да ми каже какво да направя и после ходех сама да развявам оръжие.Само така,не ги оставяй.Сама ще видиш накрая,че тези неща много помагат.Ако не вярваш,питай в община Оборище,там ще ме помнят още 100 години.А и в посолството....



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: babymaria]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.04.06 13:25



тъй, тъй...surfline-моралната подкрепа от нета...
Сега сериоzно, мечиче, най_малкото, което може да се направи е да пляснете оплакванията в "Черен списък на фирмите"...а иначе предполагам, че едва ли собствениците ЩЕ се трогнат от оплакванията ви..нали си правят пачка от невърнати капара...идеята zа zаЩита на потребителя съЩо не е лоШа, но и те са доста трудно подвижни все пак пробвай...


Редактирано от surfline на 12.04.06 13:27.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: surfline]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано12.04.06 15:30



Обещавам да докладвам за евентуални резултати по темата.
Предполагам,че най-малкото ще бъдат впечатлени ако иде при тях Береану или "24 часа".И като се вдигне повечко шум-неминуемо ще се позамислят.
Благодаря за подкрепата,макар и от нета и стискайте палци.
Ако има гръм-няма начин да не се чуе.

Редактирано от мeчичe на 12.04.06 15:31.



Тема Re: Сватбен Център в Младост4нови [re: мeчичe]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.04.06 17:27



По добре Господари на ефира... поне ще ги направят качествено за резил.

Welcome to the real world




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.