Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 03.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нещо по-различно  
Автор steelfirebabe (mama na Massimo)
Публикувано24.03.06 14:53



Мъжа ми си пада по нестандартните неща...
Казвам мъжа ми защото сключихме брак в чужбина / набързо без свидетели, без нищо/ и сега искаме да направим тарапаната.
Моята идея беше само църковен брак и после ресторант. Дотук добре, ама на мъжа ми му попаднала статия в Стандарт за сключване на брак на яхта. Капитана извършва ритуала докато яхтата е в морето, след това наздравица и дребни сладки и удоволствието ти струва около 3000лв. На мен ми се вижда много скъпо и се чудех дали някои е бил или е чувал за такава сватба. Или ако някои може да ми даде някоя друга нестандартна идеяжмоля пишете ми. На плажа и в парк не са лоши идеи ама сме били на такива... не са ни по вкуса.
Моля помогнете инъче рискувам гостите ми да са със зелен отенък ако излезе вълнение!!!



Тема Re: Нещо по-различнонови [re: steelfirebabe]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано24.03.06 19:44



Мисля, че самото празненство на кораб е достатъчно нестандартно, а за да няма хора повръщащи зад борда просто по време на празненството пуснете котвата




Тема Re: Нещо по-различнонови [re: steelfirebabe]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано24.03.06 21:45



Вие вече сте женени. Заверете си наличния брак в България иначе се получава супер каша. Сега сте само за тържество. Него направете нестандартно.

Разнообразие -



Тема Re: Нещо по-различнонови [re: NadG]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано24.03.06 21:58



Тържество с леко закачлив сценарии и нестандартно място-например аз бих поканила гости в някой театър и бихме се венчали на сцената(ще ни венчае актьор,разбира се) Гостите ще са публика-ние с кумовете-актьори-можем да си разкажем (или да изиграем) първата среща,например,после падането на колене и годежния пръстен...После публиката се включва в тържеството на сцената...Абе малко фантазия и смелост...
Не знам,а може и да е безумно безвкусна идеята ми-беше първата,която ми хрумна.

Uti ,non abuti

Редактирано от KATЛA на 24.03.06 21:59.



Тема Re: Нещо по-различнонови [re: KATЛA]  
Автор kater_inka (непознат )
Публикувано30.03.06 14:18



Във Варна организират сватбени тържества на ветрохода "Калиакра" в един сайт има побликуван и тел. на капитана Стоян Ангелов 0888/707192. Като идея е много добре капитана прави церемонията на ветрохода, екипажа е облечен парадно, почерпка, но всичко се прави на котва при определена морска ширина. Спасение за чуствителните гости от морска болест са хомеопатичните лекартства.




http://www.naval-acad.bg/Bg/photogalerij/kaliakra.html



Тема Re: Нещо по-различнонови [re: steelfirebabe]  
Автор oreiro_m (зеленооката)
Публикувано31.03.06 02:38



Ще ти дам идея,но незнам дали ще ти хареса.Наскоро ми попадна статия за церемония направена на покрива на сграда,висока сграда.Било то жилищна или на някое министерство може.След церемонията булката си хвърлила букета от горе,а долу били гостите.След церемонията,почерпката била в ресторант естествено.Друго,което ми хрумва е церемония в някой старинен бълг.град.например Мелник или...старият град в Несебър или...някое друго местенце.Аз разбрах,че искате нещо нестандартно,но неразбрах романтично или повече за хора ентусиасти.Затова ти предлагам и за двата варианта.Това с яхтата също е добра идея. Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.