Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 23.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Подаръци за гостите - идеинови  
Автор Dindin (оптимист)
Публикувано31.01.06 14:06



Струва ми се че имаше такава тема, но не я откривам - става въпрос за някакви подаръчета, сувенири за гостите, нещо за спомен от нашия ден. Имате ли някакви идеи за нещо интересно и оригинално?
Благодаря предварително!



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: Dindin]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано31.01.06 17:36



Преди известно време бях на една сватба,на която преде всеки от гостите стоеше красива химикалка,на която беше щамповано:"за спомен от... и датата".Стори ми се оригинално като идея.
Хубаво е и всеки да има тейбъл карта с името си,за да се чувства наистина специално поканен.На моята сватба ми направи впечатление,че хората бяха поласкани от подобно внимание.
А за подаръчетата от сорта на разни дребни статуетки или булченски джиджавки,не смятам,че някой би ги запазил за дълго,освен младоженците и техните родители.



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: Dindin]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано01.02.06 13:22



nie suchetahme kusmetchetata s podarucheta - poruchah po-luksozni tjuleni kasmetcheta s lentichki na koito pisheshe imenata ni, a za golqmoto parti prez avgust obmislqme dva varianta - ili shte suchetaem s tabelkite s imenata po masite (shte napravim nqkakvi po-luksozni) ili shte sa vmesto onezi neshta za reverite, haresali sme za tabelkite edni durzachi kato dve kambanki, a inache - edni visqshti bukvichki ot keramika...



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: SimplyAVEN]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано02.02.06 14:40



Ако имаш на компютъра си "Correl draw" и ти се занимава,можеш да направиш чудесни тейбъл-карти за гостите си.В книжарниците продават цветна копирна хартия и като ги разпечаташ на нея-става супер.Ако искаш,мога да ти пратя по мейл как изглеждаха нашите.



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: мeчичe]  
Автор Dindin (оптимист)
Публикувано02.02.06 15:40



Точно така мисля да направя и аз , даже и за поканите се бях замислила, но видах че в каталога на ритуалната зала има много симпатични и на добри цени.



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: Dindin]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано02.02.06 16:14



На какъв етап е подготовката за сватбата ви?
А подаръци за гостите ще правите ли?И аз искам идеи,че ще помагам за организирането на сватбата на кумовете



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: мeчичe]  
Автор Dindin (оптимист)
Публикувано03.02.06 09:26



Ами на етап - съвсем в началото след като запазихме дата, но да речем: избрала съм си модел на рокля, ориентирах в кой ресторант да бъде сбирката, кумовете сме ги нарочили кои да са, фотографа също - диджея и видеозаснемането идея нямам.. Иначе дреболиите ги обмислям, макар и рано защото като повечето младоженки просто ми се занимава с това.
Мислех си да направя книга за гости (за пожелания), и голям колаж с наши снимки, като част от украсата.
За подаръци за гостите - ами чудя се още, просто ми се иска да бъде някакъв жест на внимание, че са уважили с присъствието си...общо около 40човека
Ами това е май...



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: мeчичe]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано03.02.06 13:45



наистина чудесна идея, но аз определено нямам програмата, а и честно да ти кажа не съм много добра в тези работи, схваната му се казва на български

Редактирано от SimplyAVEN на 03.02.06 13:45.



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: Dindin]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано05.02.06 12:03



Тази идея за книгата за гостите ми допадна много,ще я предложа на кумовете!
Да ти кажа аз лично съм много доволна от фотографа и ди-джея,мога да ти дам координати ако искаш.
Наистина си е много приятна емоция подготовката за една сватба.



Тема Re: Подаръци за гостите - идеинови [re: SimplyAVEN]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано05.02.06 12:13



Аз пазя файл с моделите.Ако искаш дай мейл (на бележка) и ще ти ги пратя за да видиш как изглеждат.Ако ти харесат и проявиш интерес,ще ти кажа как да си ги направиш или пък може да ми пратиш имената-аз ще ти ги напиша,ще ти ги върна в уърдовски формат и ще трябва само да си ги разпечаташ на цветна хартия и изрежеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.