Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Двата ритуала с една и съща рокля?нови  
Автор brumbolina (непознат)
Публикувано25.02.06 21:19



Някъде прочетох че не било хубаво на двата ритуала да си със бяла сватбена рокля, а в нашия случай църковният и гражданиският брак няма да са в един и същи ден....дайте мнения и съвети по въпроса...please!


Редактирано от jana на 26.02.06 19:03.



Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля?нови [re: brumbolina]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано26.02.06 19:02



Абе мацка, според теб всички булки между ритуалната и църквата тичат и се преобличат ли? Какви са тези глупости ????
Ако имаш излишни средства и мераци си вземи две рокли, но според мен е безмислено.
Успех и да дадеш после снимков материал




Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля?нови [re: brumbolina]  
Автор ani_vk81 (непознат )
Публикувано27.02.06 10:38



Нашата сватба също ще е 2 дни-събота подписване и ресторант,неделя венчавка.Ще бъда с една и съща рокля-няма проблем.По принцип на венчавката булката е хубаво да е с бяла рокля.



Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля?нови [re: brumbolina]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.02.06 13:04



И двата ритуала си бях с една и съЩа бяла рокля.Единият беШе Юни, вторият Август, раzлика в дистанцията 1500 км(почти)...Бракът ни е меко каzано чудесен и сме мнооооого Щастливи (да чукна на дърво).Ако zнаеШ колко бабини деветини Ще чуеШ преди сватбата_не е истина. На мен ми идеШе да си сложа табелка "Моля, не споделяйте какво сте чули". Просто се абстрахирай от тия неЩа и си се радвай на приготовленията...а ако си харесаШ 2 рокли и можеШ да си го поzволиШ, пък купи си ги_сега ти е паднало да носиШ бяла рокля.




Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля?нови [re: brumbolina]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано27.02.06 13:52



аз бях с костюм на подписването, но на венчавката ще бъда с бяла рокля обаче нашето подписване беше през януари, а венчавката ще е през август, така че си беше в реда на нещата - най-вече защото аз не исках да щрапам с прекрасната си рокличка по кишата и студа



Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля?нови [re: brumbolina]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано27.02.06 15:10



По тази логика,можем да направим цял списък с това,кой какво е чул,че не би трябвало да се прави на една сватба,къде какви странни процедури се спазват,какви особени предрасъдъци вълнуват бабите от родата,какви ритуали трябва да се отслужват за късмет и т.н.
Я си гледай кефа и не слушай хорските приказки!Наслаждавай се на празника си както намериш за добре,пък ако наистина имаш излишни пари,не две,а пет рокли си купи!

Редактирано от мeчичe на 27.02.06 15:11.



Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля? [re: мeчичe]  
Автор brumbolina (непознат)
Публикувано28.02.06 01:02



Да, всички сте абсолютно прави, че е до това кой какво може да си позволи и че човек трябва да си гледа кефа най-вече, ама нали го има и пустия момент дето всеки ти пълни главата с бабини деветини, та винаги е хубаво да събереш мнения. Благодаря на всички ви, по-друго си е като споделиш какво те гризе

[link=http://www.snugglepie.com][img noborder]http://www.snugglepie.com/ezb/413866.png[/img][/link]


Тема Re: Двата ритуала с една и съща рокля?нови [re: ani_vk81]  
Автор Heмиpницa (вече мирясала)
Публикувано04.03.06 00:15



И що роклята трябва непременно да е БЯЛА, не мога да разбера.........?????
Традициите не са това, което бяха!
Аз бях с рокля в екрю и при подписването и в църквата, двете събития бяха в един ден, едно след друго. Това бяло ми е........., да не казвам!
В последната година не съм била на нито една сватба и булката да е в бяло и в църквата ни пускаха без проблем.....
Важното е какво на вас ви харесва, не какви били традициите и какво казвали хората!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.