Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 09.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Оффче...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано12.01.06 14:34



strahotna si kato edna Afrodita pred vulnite roklqta e ubiec, naistina!



Тема Re: Оффче...нови [re: SimplyAVEN]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано12.01.06 14:41



Мерси, мерси! Ох аз си бях влюбена в нея, преди да срещна даже половинката. Това е от най-първата колекция на Виргиния. Добре, че намериха и плат, и дантела... Мерих всички рокли, но както се харесах в този модел... никоя не ме грабна така! Беше си любов от пръв поглед!



Тема Re: Оффче...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.01.06 15:32



Мнооооого е джиджина роклята, личи си диzайнерската работа...ако бях на твое място бих си сменила ник_а на Принцеса.



Тема Re: Оффче...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано12.01.06 15:42



dai boze vsekimu



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: jabolinka]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано13.01.06 08:54



В безистена на Пиротска-3 има 2 магазина.Този в дясно е на модна къща "Милениум".Не е лошо да отидеш там.Шият по твой модел също.Аз си харесах моя модел в нета,беше на "Деметриос".Принтирах го,отидох с картинката в магазина,поръчах роклята и ето че след 2 проби,вчера си я взех.Обещавам ти,че веднага след сватбата ни ще кача снимки,за да видиш каква мечта са ми сбъднали.Много ги бива жените.Същата рокля я видях ушита,вече не помня в коя известна модна къща и беше 800лв ,а на мен ми излезе 380лв с бродериите и всичките му финтифлюшки+украсеното шампанско и украсата за чашите.



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: babymaria]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано13.01.06 10:55



ei, strahotno! i moqta e na demetrios shte otida i az s kartinkata dotam! za kolko vreme q ushiha?



Тема Re: Оффче...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано13.01.06 11:18



Ето и един комплимент и от мен! Роклята е страхотна, но и пълнежа също.
Важното е че си се чувствала като принцеса на най-важния за теб ден. Моята рокля излезе 300 лева, шиха ми я по поръчка в Благоевград и аз също останах доволна. Чувствах се прекрасно на сватбата си и най-важното удобно. Нито рокля, нито обувки, нито прическа ме притесниха с нещо, аз мисля че това е най-важното. Така, че като избиране рокля гледайте освен да е красива и да ви е удобна.....



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: SimplyAVEN]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано13.01.06 14:13



За 20 работни дни.



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: babymaria]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано13.01.06 14:20



strahotno! tova e mnogo dobur srok



Тема Re: Оффче...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор white cat (непознат )
Публикувано26.01.09 12:54



здрасти Стрейнджър! знам че много късно -закъснение няколко години, но бих искала да те попитам какточно да разгледам снимките от твоята сватба. Мненията на останалите и на теб предизвикаха интереса ми, но не успявам да открия снимките в албумчето, нито пък да видя тази на сайта. Нямам идея защо се получава така. И понеже и мен ме тресе сватбена треска в момента и нищо не изглежда толкова красиво колкото ми се иска - щеше да е добре да мога да видя за какво става въпрос! Благодаря ти предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.