Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 09.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: jana]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано11.01.06 23:30



Идея нямам, сигурно е възможно! Обаче да ти кажа материалите са супер качествени и красиви. В моята се чувствах като принцеса направо...



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано12.01.06 10:44



Я пусни един линк да те видим Какво я прави тази рокля после?



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: Nasinda]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано12.01.06 10:54



Ами стои си във Варна, в гардеробчето... иначе днес ще взема по-малкия албум и ще сканирам няколко, предупреждавам, че са под фолио (залепени) и може малко да не са качествено сканирани... ама красотата на роклята сигурно пак ще си личи!



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Nasinda (глезана)
Публикувано12.01.06 10:57



Що не се пробваш да я продадеш или си я искаш за спомен?



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: Nasinda]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано12.01.06 11:04



А не, не я продавам! Това е толкова скъп спомен за мен! Спомням си как като дете обичах да гледам роклята на мама и си представях колко е красива в нея... не мога да лиша от това преживяване бъдещата си дъщеря (планувана)! Виж ако имам син на дали ще му е интересна, но пък правим до момиче :))))
Ех мечти :)



Тема Re: Какви са цените на Астела и Жана Жекованови [re: jana]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано12.01.06 11:26



hmm... ne bih gi dala, dori i da moga da si go pozvolq, chestno da ti kaza... vse pak e samo edin den, a i s mnogo po-evtina roklq moze da izglezda dobre chovek... tezi Marciq az mnogo gi haresah, dori i po moi dizain roklqta nqma da e poveche ot 500 leva, a sa mnogo pishni i bulchinski, mozesh i danteli i broderii da si izbirash... na men mi haresvat, ima i po-sempli



Тема Оффче...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.01.06 12:35



Стрейнджър, ако е син Ще навиеШ снахата да се жени с нея...както в монархическите династии...и аz искам да я видя, така че сканирай смело с или беz фолиото.



Тема Re: за магазина на евлоги георгиевнови [re: SimplyAVEN]  
Автор jabolinka (мотая се)
Публикувано12.01.06 13:11



минавала съм от там много пъти и май наиситна на витрината има интересни модели,
та казваш, че има избор?

аз си падам по по-семплите неща
дори бих искала да прилича на коктейлна рокря.....

не знам дали ще намеря такава въобще, а и не бих искала цената да надвишава 500 - 600 - 700 максимум ....



Тема Re: за магазина на евлоги георгиевнови [re: jabolinka]  
Автор SimplyAVEN (минаващ)
Публикувано12.01.06 13:56



ami te smenqt kolekciite vsqka sedmica, az hodih vuv vtornik mislq i imashe dve, koito bqha mnogo sempli i pochti pravi - ednata bqla, drugata ekru. momicheto e mnogo lubezno i mi obqsni che chesto gi smenqt, no te shiqt i po poruchka, a mozesh da si pravish i kombinacii mezdu razlichnite rokli - primerno gornoto na ednata s polata na drugata i broderiqta na tretata... i taka. sigurna sum, che ako otidesh i obqsnish kakva ti e ideqta shte ti pokazat 3-4 modela v magazina i shte ti kaze koga eventualno da minesh za poveche... ili napravo shte ti pokaze modeli na snimki (ne men mi pokaza) da si gledash i da kazesh



Тема Re: Оффче...нови [re: surfline]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано12.01.06 14:06



Аз като туземец скенер-чето гледах :)
Нещо не натъкмих както трябва нещата и цветовете изглеждат по-убити, може от фолиото над снимките да е :), но като цяло ето ме...





Обещавам да свалия снимките в най-скоро време от лента на СиДи :) така де да е по-качествено и ясно! :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.