Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 29.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема сватбено пожеланиенови  
Автор katya_sh (непознат )
Публикувано15.11.05 12:35



Здравейте-може ли някой да ми помогне-трябва ми готино пожелание за сватба-нещо различно, но и не чак толковаБлагодаря предварително



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: katya_sh]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано15.11.05 13:04



Скъпи.....дъра-бъра/ти си знаеш/,
Пожелавам ви
Огънят на любовта и страстта винаги да топли сърцата ви.
Отпивайте големи глътки от чашата на щастието.
Грабете с пълни шепи от хубавите моменти,които ви очакват.
Стъпвайте смело по пътя на семейния живот-ръка за ръка,душа в душа.
Наздраве!



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: katya_sh]  
Автор marybe (Усмихната)
Публикувано16.11.05 22:44



Ето две от мен

1) " В младостта щастието има дъх на напъпили рози,
в зрелостта -аромата на опияняващото червено вино,
в старостта-тъгата и очарованието на кървавия залез на слънцето! Пожелаваме ви заедно да усетите аромата на розите, да отпиете от виното и да изживеете залеза"

2)Пожелаваме ви любов, за да е пълноценен животът ви!
Достатъчно изпитания,за да ви поддържат силни!
Много приятни изненади, за да се запази тръпката!
Достатъчно добри приятели, за да Ви дават спокойствие и подкрепа!



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: marybe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано17.11.05 10:56



Гаранция,че ще има поне още 1 картичка с такива пожелания.В интернет не се ровим само ти и аз,нали.



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: babymaria]  
Автор marybe (Усмихната)
Публикувано17.11.05 18:58



Да, така е, но все пак това е като идея, надявам се да не го препише буквално и да се сети, че може да не се случи единствена със същия текст...
Може да се комбинират от двете и от твоето и пак да стане оригинално, нали?

Редактирано от marybe на 17.11.05 18:59.



Тема Re: сватбено пожелание [re: marybe]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано17.11.05 19:26



Оооо,да,няма съмнение!!!!!И алоооооо,да ни кажеш накрая какво си избрала,че и ние ходим отвреме-навреме по сватби.



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: katya_sh]  
Автор katya_sh (непознат )
Публикувано17.11.05 21:43



"Желаем ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по-бурното море на живота, въоръжени с "любов и разбирателство", в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко за което мечтаете сега!
Запазете завинаги ВЯРАТА, НАДЕЖДАТА и нейно величество МЪДРОСТТА!!!!! На добър път от сега нататък, заедно!!!"
move i towa i da gi sy4etaq - swatbata e sled sedmica do togawa shte naprawq neshto-mnogo blagodarq-super ste



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: katya_sh]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано18.11.05 10:44



Ако обещаеш,че и на мен ще ми пожелаеш такива прекрасни неща,ще те поканя и на моята сватба.Супер!



Тема Re: сватбено пожеланиенови [re: babymaria]  
Автор katya_sh (непознат )
Публикувано18.11.05 16:29



pojelawam ti gi i shte se radwam wseki da se 4uwstwa taka, kolkoto powe4e shtastliwi i wliubeni hora, tolkowa swetyt shte po hubaw




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.