Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 27.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Я кажете честно  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано24.10.05 22:05



Колко често се сещате да покажете на любимите си половинки любовта си? Кога за последно сте казали "Обичам те!", да го/я прегърнете, целунете, да погалите ръката й/му? Днес се замислих, че в ежедневието освен викове и крясъци скоро не съм използвала мили думи Изнервена покрай детето, домакинството и т.н. виновно признавам, че нежност от моя страна не е проявяване скоро Кажете при вас какво е положението, забравяте ли половинките си



Тема Ееееее......нови [re: jana]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано25.10.05 08:23



.....ние още нямаме дете и затова мисля, че сравнително често се глезим, лигавкаме и прочие...освен това сме отскоро младоженци както знаете....


НО, прави ми впечатление, че сме супер изнервени от работата и това рефлектира понякога на отношенията - както знаете ние работим в една фирма......ето това ми се иска да променим ако можем........не знам как обаче......ИСКАМ ДА СПЕЧЕЛЯ 5 000 000 лв. от ТОТОТО.........!!!!!!!!

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Ееееее......нови [re: TCP/lP]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано25.10.05 11:03



Трябва да си призная, че и аз забравям за половинката си доста често. Сещам се поне веднъж на ден да му кажа че го обичам, но не съм много сигурна че му го показвам
Толкова съм уморена и забързана напоследък, че се дразня дори от най малките, незначителни проблеми и си го изкарвам на него с гръм и трясък
Не ни и остава много време един за друг, което е и другия проблем в ситуацията

"Бори се и търси, върви, и не падай духом!"


Тема Re: Я кажете честнонови [re: jana]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано25.10.05 12:24



Ами аз мисля ,че ежедневно му показвам чуствата си.Рядко казвам обаче.Предпочитам да прегърна мълчаливо или да целуна,или дори да подскачам като детенце наоколо,отколкото да кажа думите "Обичам те!"Още повече ,че ако ги кажа на моя си език той рабрира,но не е така както на неговия,ако го кажа на неговия език ,на мен ми е малко...неистинско.А на английски ми звучи толкова изтъркано и елементарно заради всичките изгледани филми,че не ща и да си помисля да ги кажа.
Но и ние нямаме деца все още.Не знам как ще е ,когато се появят малките наследници-изедници(майтап с изедниците)Сигурно няма да имаме много време един за друг покрай грижата за тях.




Тема Re: Я кажете честнонови [re: jana]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано25.10.05 14:35



Аz даже сега имам чувството, че сме по_"гуШкави", от времето около сватбата...тогава беШе една лудница, мале, мале...като се zамисля почти не слиzах от метлата...сега се радваме на следсватбени вълнения и се глеzотим, че после като дойде бебо Ще е веселба...а иначе депресии и носталгични настроения, хич не са чужди на наШата фамилия, но гледаме да не продължават много дълго...само по някое малко скандалче zа поддържане на темперамента.



Тема Re: Я кажете честнонови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано25.10.05 20:32



Ще те питам пак след около 12-14 седмици



Тема Re: Я кажете честнонови [re: jana]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано26.10.05 09:19



Точно zа това сега се радваме на спокойствието...че тогава...мани мани...но пък тук има едни бонбончета (май zа тях ти писа някой в маминият форум) zа добро настроение...много ги бива...придобиваШ една такава усмивка, че всички марихуанаджии по градинкитре Ще ти zавидят.



Тема Re: Я кажете честнонови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано26.10.05 22:16



И аз се каня да си ги намеря, ако ги няма в БГ-то ще си купя малко треволяк и ела ме виж, ще говоря мили думи по цял ден на любимият



Тема Re: Я кажете честнонови [re: jana]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано27.10.05 00:31



Ми аз май му го казвам всеки ден, по хиляди пъти... Още флиртувам с него! Днес го изненадах с шопинг и обновяване на гардеробът му!



Тема Re: Я кажете честнонови [re: jana]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.10.05 12:19



Най_добрата съпруга...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.