Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 22.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Давам нататък с въпросите :)нови  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано16.09.05 23:10



Сега свършихме я работата с плановете за годецният пръстен.Имам куп малки въпросчета и хич не знам кои да си избера за тая тема.Къде,къде да ги сложа?
Тъъъъййй.....
Да земем да вкараме малко психо.....логия....,не психоза
Да се върнем крачка преди годежния пръстен.Въпросът е към жените по-скоро.Повечето от вас очакваха ли,че ще ви предложат брак,когато дойде моментът?Или нямахте никаква идея по въпроса какво се върти в главата на мъжа?
А мъжете...като подарихте годежният пръстен имахте ли индикации,че отговорът ще бъде "да" или просто рискувахте?!Заложихте ли на хазарт достойнстовото си,да ви бъде отказан,парите си - да не послужат за това,което стер желали,връзката си - да отиде за миг в задънена улица?Или ....



Тема Според мен.....нови [re: sedanax]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано17.09.05 11:00



....при всички положения трябва да усещаш от вътре, че отговора ще е "ДА"....аз поне така го чувствах....

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Давам нататък с въпросите :) [re: sedanax]  
Автор мaя (пчела)
Публикувано17.09.05 15:31



Ха...хубав въпрос...в моя случай първо ми предложиха да се омъжа и 11 години след това си избрах сама годежният пръстен:))....Предложението за брак наистина дойде твърде изненадващо...познавахме се едва от 2-3 месеца, когато гаджето ми изтърси че иска да се омъжи за мен...Помислих че ме занася...с течение на годините обаче се оказа, че любовта му към мен е неизчерпаема...та склоних...



Тема Re: Давам нататък с въпросите :)нови [re: sedanax]  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано17.09.05 22:07



Аз лично знаех, че ще ми предложи брак. Не кога и къде ще е, но си знаех. Мисля, че и той беше убеден за отговора ми



Тема Re: Според мен.....нови [re: TCP/lP]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано18.09.05 20:19



Ами аз усещам,че тя ще иска да ми каже да!Но усещам,че за да го каже няма да е достатъчно просто да го иска.Защото стъпката е прекалено изменяща животът на един човек и той често толкова просто няма да се реши на това.



Тема Re: Давам нататък с въпросите :)нови [re: мaя]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано18.09.05 20:21



Аз сякаш съм готов на такава стъпка,когато го чуствам вътре в себе си.Времето някак не игаре положителна роля.Дори се опасявам,че повече изминали години биха ми охладили ентусиазма с ежедневни проблеми от дребен тип.



Тема Re: Давам нататък с въпросите :)нови [re: jana]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано18.09.05 20:24



Малкото съкровище също знае,че ще и предстои да изживее това.Не съм склонен да крия от нея,че я желая толкова много.ТОва при мен поражда такова напрежение от недоизказаност,че не мога да го понеса и бих се пръснал.А и готините хора трябва да се чустват,че са желкани,когато това е истината.Не бих скрил хубавите си чуства към хора,които са ги заслужили.Не мога.



Тема Re: Давам нататък с въпросите :)нови [re: sedanax]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.09.05 11:39



Ами аz zнаех, че Ще ми предложи, но кога и къде бях оставила иzбора на него (в другата тема zа пръстена описах ситуацията)...а мисля, че той съЩо не е имал съмнения, zаЩото аz вече достатъчно си бяхме променили животите_все пак аz оставих всичките ми приятели, семейството ми, училиЩе и работата в България, а той беШе прекъснал всякакви връzки с неговото семейство...така че ...мога да кажа, че моя мъж вървеШе на метено (ясно му беШе, че отговорът Ще е ДА)...та така.



Тема Re: Давам нататък с въпросите :)нови [re: sedanax]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано19.09.05 17:49



Предложението дойде напълно изненадващо, рискувах (писах ти на другия постинг как стана) Наложи се да чакаме 2 години преди да се оженим, но си струваше

Моичкия твърди, че си знаел...ама той още на 2та седмица ми каза, че ще ставаме семейство и че просто нямам избор...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.