Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 26.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано13.09.05 10:21



Здравейте милички нямам търпение да споделя с вас ,че вече съм госпожа,толкова съм щастлива,че ако знаех отдавна бих го направила!Всичко мина прекрасно както много от вас са ми казвали моето момче като ме видя направо онемя и беше толкова прекрасно чувството да видиш толкова много любов в очите на другия......КРАСОТА,най-доброто чувство на света-любовта наистина разкрасява!
Нямам още снимки,но една моя близка приятелка направи доста добри фотоси/любителски/,които предоставям на вашето внимание,а като си взема професионалните ще ви засипя с кадри от най-щастливия ми ден в живота!!!!http://pg.photos.yahoo.com/ph/venus_10092005/album?.dir=b1c4



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: Venus Shy]  
Автор _bulka (непознат)
Публикувано13.09.05 10:34



Честито!
Дълъг и щастлив семеен живот!



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.09.05 11:27



Ех, че сте хубави......Страхотна сватба иzглежда...Честито и горчиво .



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: surfline]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано13.09.05 11:48



Мале ти си вече в 21 седмица страхотно,последно като се рових тук там беше в 12,много е красиво,леко бременеене ти желая и дано и на мен се случи,това си пожелавам!!!!!Благодаря за пожеланията и на двечките!



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: Venus Shy]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано13.09.05 11:59



Еее,честито!Много хубава булка!Красиво младо семейство,чудесна сватба!
Да сте винаги такива красиви,усмихнати и щастливи!






Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.09.05 14:56



Да..видях аz, че се интересуваШе преди време по другите клубове...спокойствие и упорита работа му е майката...в кой ресторант бяхте?...Иzглежда на истина много красив.



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: surfline]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано13.09.05 16:58



Това са снимките ни от ритуалите и двата църковен и граждански бяха на открито във вила "Аква"на Августин Пейчинов и беше страшно красиво/с едни гълъбчета накрая/,въобще хотела е на много добро ниво/вечерта преспахме там-разкошия,а ресторанта беше Хоризонт в Морската градина!
А за съветите благодаря,като се знам какви проблеми имам с търпението.....наистина трябва да послушам съвета ти!МерсиДано се срещаме и в др.клуб!
П.П.Професионалните снимки ще са по красиви и обстойни!Ще ги споделя с вас!



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано13.09.05 17:18



Много е готино...особенно с ритуалите на открито_СУПЕР...Я вzеми да раzкажеШ подробно, ама всичко...от сутринта как си иzми очите и т.н....
п.п.а zа наследничето не бърzай...най_готино е докато го правите...Вече мога да говоря от опит...а и както ТСР каzва, те бебетата zнаят кога да станат, никога не са по поръчка.



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: Venus Shy]  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано13.09.05 18:22



ЧЕСТИТО !!!!
Изглежда един незабравим сватбен ден



Тема Re: Малко снимки от вече г-жа Venus_Shy!!!нови [re: surfline]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано14.09.05 11:35



Първо благодаря на всички!Много сте мили,аз постоянно разказвам на моя/вече/ мъж за вас,никога не съм си представяла,че в мрежата могат да съществуват такива отношения!
За самия сватбен ден какво да кажа,ние винаги сме се тревожили да не би да се проточи и отегчи гостите,но....уви беше толкова кратко......страхотен миг!Бързичко се изтъркули,в 18.00 ч разбрах че аз всъщност не съм хапнала нищичко!
Последната ми седмица всичко се обърка....сватбата беше във Варна както вечеказах,но по принцип съм родена в гр.Добрич,и настоявах да дойдат да си ме вземат от дома ми!Ето защо организацията ни бе по стресираща-разбрах се с моята любима фризьорка/която ми е вече приятелче/,да дойде от предната вечер да остане в хотел и така в 5.15 ч да е у дома,с нея всичко беше о.к.,но гримьорката,с която май месец правихме пробния грим и много се харесахме,3 дни преди събитието се оказа че заминава на някакъв турнир /а аз обиколих варненските гримьорки докато си я харесам/ужас,след което в моя роден град открих мадама която е едновременно маникюрист,козметичка и гримьорка,и на всичко това отгоре няма свободни часове за пробен грим!!!!!!И така поговорихме си за 15 мин. и я ангажирах с потрепващо сърчице/каквато съм перфекционистка/,другия проблем......букета пак от м. май в ИКЕБАНА МИМОЗА/НЕ ХОДЕТЕ ТАМ МОМИЧЕТА!!!!/ ми обещаха че ще имам розова роза сорт Гранд при,с хиляди предупреждения че "...ама букета ще струва около 100 лв...",всяка седмица/почти всяка/ минавах в салона им и напомнях за себе си и те безкрайно любезно ме увещаваха да не се тревожа.....и така до понеделника преди сватбата когато се оказва,че...."ами то всъщност от тоя сорт розова роза НЯМА.....",по късно разбрах че ме лъжат но не бих се ядосвала точно сега,едно момиче на пазара на Чаталджа прие присърце проблема ми и следобеда преди сватбата се снабдих с бели холандски рози,които момичето от балонната ни украса аранжира с розово кокосово влакно и така беше спасен моя букет.......доста се отклоних,но като станах в 5.00 ч ,от 5.15 ч фризура,после грим после някои ме облече .... и моето момче като дойде така се вълнувах както никога досега...... в такива моменти се чувстваш толкова безпомощен зависим и обичан че напрежението може да те убие....страхотно усещане,след това отидохме към ритуала във вила Аква,страхотен ритуал,баща ми ме поведе до олтара,а преди нас служебните шаферки на фона на ангелска музика,пристъпвали толкова красиво че кръсницата ми не спря да плаче/но тя е и бременна и хормоните и помогнаха/,щом моето момче после ми каза че едва устискал да не се разплаче....красота голяма,свързани бяха и двата ритуала и след гражданския преминахме в църковния изкочиха величествени тронове и се почувствах доста добре че вълнението ми дойде в повече,а самото място е много подходящо точно пред нещо като пантеон и всички гости около нас,дори и сега се вълнувам и усещам как несвързано говоря но ...вие ще ми простите,след ритуалите кръсниците ни подадоха бели гълъби които полетяха в една посока......и после едни дълги поздравления ,целувки,снимки...прекрасни мигове!После потеглихме към една разкошна градина за персонални снимки,и след това ресторанта...ако кажа че времето излета като 1 ч няма да излъжа...диджеят беше върха такъв градус поддържаше,че както кръсникът ни беше швейцарец така се отпусна /а той има проблем със скупчването на хора на едно място/,че танцува кан-кан с младоженеца вдига го във въздуха и научи право хоро на първия полови час...вечерта в Ексраваганца...и към 5 ч. ПЪРВАТА БРАЧНА СУТРИН във вила Аква.......думи не ми останаха за там......Въобще момичета и момчета женете се прекрасно чувство, усещание , и незабравими емоции
Зная че е доста объркано,но съм и на работа....пропуснах най-важното на 30.09 летим за Париж...моята мечта за една седмица която убедена съм не би ми стигнала...но живота е пред нас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.