Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 22.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сватба в петъкнови  
Автор di.di (тъжна)
Публикувано22.08.05 10:42



Избрали сме си дата 23.09 /петък-почивен ден/, защото се събират четири почивни дни и така ни е по-удобно и повече ни харесва. Ще сключваме църковен брак. Въпросът ми към вас е дали има нещо лошо в този ден, някакво суеверие или и аз не знам, но всички се учудват, че ще е в петък, не че няма да ни уважат гостите /100човека/, но и аз взех да се чудя какво толкова има в този ден. Не е казано, че трябва да се жениш събота или неделя.
Всичко хубаво на всички.



Тема Няма проблем.....нови [re: di.di]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.08.05 12:53



...според мен...единствено да не са някакви пости или нещо такова и самата църква да не позволява...иначе не виждам пречка....

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Сватба в петъкнови [re: di.di]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 13:05



Аз съм чувала от свещеник, че сватбите трябва да бъдат само в неделя! Обаче повечето ми познати се изпонажениха и в събота и към този момент се радват на хубави бракове!
Онзи ден (петък), моите работодатели бяха на сватба...

Така, че не мисля, че трябва да се връзваш на такива неща...изживей си един прекрасен и незабравим ден! Просто не сте традиционалисти...жените се в петък!



Тема Re: Сватба в петъкнови [re: di.di]  
Автор NadiaNGX (добричка)
Публикувано22.08.05 14:10



Направи го както ти харесва! Наши приятеле се жениха на 05.05.2005 г. - беше четвъртък! Бяха много отдавна си харесали тази дата.
Весел празник!



Тема Re: Сватба в петъкнови [re: di.di]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано22.08.05 19:41



Нашата сватба беше в петък.А преди нас имаше още една двойка.




Тема Re: Сватба в петъкнови [re: di.di]  
Автор Gabito (непознат)
Публикувано23.08.05 10:14



Здравей, di.di
Искам да те успокоя като ти кажа, че не сте единствените, които сте си харесали тази дата. И нашата сватба е на 23.09 петък
Решихме, че с тези почивни дни е много удобно. Не се притеснявам въобще, че е петък. И ние срещнахме доста учудване като казвахме, че ще е в петък, ама според мен хората просто са свикнали все да чуват за сватба събота и неделя. А на мен пък малко разчупване на традициите ми харесва
И без това цялото празненство ще е малко по-нетрадиционно...
Не му мисли, че и без това имаш хиляди други неща, за които да мислиш
Докъде сте с подготовката? В кой ресторант ще бъдете? Ние ще сме в Рио.

[url=http://daisyPath.com][img]http://daisyPath.com/days/070923/1/1/+10/1/.png[/img][/url]


Тема Re: Сватба в петъкнови [re: Gabito]  
Автор di.di (тъжна)
Публикувано23.08.05 11:33



Ние сме от Варна, а колкото до организацията има много още за правене. Избрахме ресторант, DJ, камера, фото и поканите са готови. Но колкото до рокля още не съм си харесала, както и допълнителните аксесоари- чаши, букета и т.н. Май не очаквахме, че има толкова неща около една сватба. Ние също си харесхме тази дата, за да разчупим традициите, но като взеха всички да се чудят и мен ме обзе безпокойство, което вече се изпари, защото ме обхвана вълнението по самата организация и мисля, че ще си организираме хубав сватбен ден.
Много усмивки.



Тема Re: Сватба в петък [re: di.di]  
Автор NadG ()
Публикувано24.08.05 19:50



Не са се усетили, че е почивен ден.

Разнообразие -



Тема Re: Сватба в петъкнови [re: di.di]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано31.08.05 10:45



Ще се справите!!1 Само малко се поразпъргави за рклята, защото не съм сигурна дали ще могат да тия ушият (ако ще се шие разбира се), за толкова време. Иначе, защо един циркпвен брак да не може да се сключи в петък? Ако няма някакъв християнски празник за който да е упоменато изрично че не може да се венчава.

"Бори се и търси, върви, и не падай духом!"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.