Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 30.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Хей, къде изчезнахте?нови  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.08.05 10:30



Нещо стана скучничко тук, дайде да раздвижим....







Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: TCP/lP]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано10.08.05 11:28



И аз това щях да питам!А ми остава точно 1 месец и започнах да се спичам!А като си влизах в клубчето ми олекваше,сега пак влизам ,но няма никакво инфо....



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.08.05 12:45



10 денаааааааааа..........Превеждам, легалиzирам, zаверявам, регистрирам...уфффффффф тая бумаЩина край няма...а и между впрочем си търся сватбарски чорапи, че имам само един чифт (zа първата сватба имах 4 и 2 скъсах при обуването_нерви, батенце, а третия на самата сватба)...ама ако не си харесам Ще ходя боса...нъццц...



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: surfline]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано10.08.05 13:11



ау ти си в по-голяма паника от мен!Направо се успокоиха само за сведение аз ще съм боса........



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: TCP/lP]  
Автор Mayh ()
Публикувано10.08.05 13:14



Ами хвърлете едно око в клуб Любов.
Някои хора си намериха майстора май:)))))))



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.08.05 15:47



да ти кажа хич не съм в паника_само давам нареждания по телефона, ама ми писна да се раzправям с чиновническото дебелогъzие...мисля да си сменя работата_Ще вzема да стана един координатор_много ме бива по тия неЩа...сега се чудя какво предястие да сложим в менЮто_тиквичка бЮрек или каЧамак, zЩото и двете ги обичам ама ако са и двете гостите Ще се наядат с прдястието и няма да имат място zа тортата...апропо торта от сватбата тук ни остана толкова много торта и сладкиШи, че нахранихме всиЧки съседи та сега тортата Ще е под бройка и кой не си я иzяде Ще му я сипвам във врата...
п.п. НеЩа да съм боса Ще ми иzляzат мехури...



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: Mayh]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.08.05 15:50



Да бе голяма драма е там...и в клуб Телевиzия е съЩото...чак пък и вицове...легенди Ще се носят в дира...ха ха ха...обаче така беz селянии и zаяждания на дрбно клубчето ми харесва повече...



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: surfline]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано10.08.05 15:57



умирам от смях като,чета такава си сладурана!А за координатор определено те бива и то много,преди няколко месеца,гледайки какво ти си свършила си направих едно подробно списъче и така благодарение на теб няма да изпусна и един детайл/надявам се/тук е мястото да ти благодаря за това
А за менюто-ти ще си решиш сама ,но тоя качамак ме впечатли,а чуждоезичните гости много ще го харесат и впечатлят,поне така мисля аз!
за мехурите -аз от 3 месеца си разтъпквам чепичките стил-Кари Брадшоу!Дано няма изненади



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: Venus Shy]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано10.08.05 16:49



Моля моля...на ваШите услуги...аz обожавам каЧамак, а и родата съЩо (той си е популярно Пловдивско ядене, както и аШуре със сладолед), но чуждоеzичните ми гости Ще са 3 бр. плиус младоженеца, но пък софиянци са доста, така че минахме на тиквичка бЮрек...Аz исках леки и нетрадиционни яденета и наистина се zарадвах, че в тоzи ресторант правят всичко...По последни сведения_вече съм от един час и половина официално регистрирана омъжена жена и в БГ...татко е успял да омагъоса лелята на Овчо поле 102 и да иzмуфти да ни направят акта zа граждански брак беz ние да сме там и беz той да има пълномоЩно...голям купон е в къЩи, ха ха ха...Ама кумата ми я zадържат в Москва и май Ще дойде ден преди сватбата та Ще стане вярно да я кръЩаваме в 10 и да ни кумува в 12...
п.п. Аz мойте налъми си ги полzвах и на сватба 1, а и сега си ходя с тях, ама при мен и джапанки, ако са на босо ми правят мехури...бррррр.
п.п.п. Ти с испанско було ли ЩеШе да бъдеШ?

Редактирано от surfline на 10.08.05 17:01.



Тема Re: Хей, къде изчезнахте?нови [re: TCP/lP]  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано10.08.05 22:04



Ха ха хлапетата явно са на море Сега у отпускарски сезон, нормално е да настане скука




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.