Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 18.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема текст за поздравителна картичка  
Автор Turlakinq_Volde (млада)
Публикувано22.07.05 13:06



Ще съм много благодарна, ако някой ми помогне с надписването на картичка за сватба на приятелка!! Трябва ми до края на деня!! Никога не мога да измисля нещо свястно, не ми идва на ум. Help!!



Тема Re: текст за поздравителна картичканови [re: Turlakinq_Volde]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано22.07.05 13:12



Темата на Luminosa май беШе zа съЩото...ако ЧетеШ руски пусни гугъла преz руските сайтове там има много пожелания...Весело сватбарстване



Тема Re: текст за поздравителна картичканови [re: Turlakinq_Volde]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.07.05 13:16



Мда, и аз имах този проблем...добре, че ми помогнаха

Аз използвах втория вариант:



Дано ти харесат!



Тема Re: текст за поздравителна картичканови [re: Luminosa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.07.05 13:19



Между другото, аз я надписвах последните 10 минутки преди да излезна от вкъщи и по закона на всемирната гадост пооплетох малко текста, но пак се получи добре...


...достатъчно изпитания, за да се запази тръпката...
...много приятни изненади, за да ви поддържат силни...


Успех!



Тема руски :(:(нови [re: surfline]  
Автор Turlakinq_Volde (млада)
Публикувано22.07.05 13:28



Знаех си аз, че трябваше да го понауча на времето :(
Иначе ако няма друго в наличност, ще copy-paste това, което е отговорено и на Luminosa. Ех, че е трудно да се измисли нещо неклиширано и хубаво! Предполагам, че и нещо подобно се казва и лично на сватбата???



Тема Re: руски :(:(нови [re: Turlakinq_Volde]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано22.07.05 14:05



За това какво Ще пожелаваШ на сватбата не се притеснявай..мадоженците са толкова охахавени, Че и кило моркови да им дадеШ Ще го иzядат беz да протестират...аz от сватбата въобЩе не си спомням кой какво ми е пожелавал, а това което аz съм пожелавала е zдраве, дълголетие, много романтиЧни ноЩи и хубави реzултати от тях...а ако реzултатът е налице много бъдеЩи радости с него...
п.п. сега ми дойде на ум....zаЩо не попитаШ в клуб поеzия zа някое романтиЧно стихЧе...от там иzкарват страШни неЩа понякога.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.