Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 05.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво представлявамнови [re: surfline]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 12:39



В отговор на:

Това "БМВ 320и 6 цилиндера 24 клапана 163 к.с. с проточен филтър и сменени ауспуси(с пищялки) и ОЗ джанти" да не е новата мода в Търну Магуреле???



еми незнам едва ли си виждал/а сигурно като отиваш на работа реиса е претъпкан и не успяваш да виждаш останалите участници в движението и нормалните хора които пътуват с коли.поне докато си на работа пред комп. отвори някой саит за коли вместо да пишеш овчите си мисли,които са отражение на овчата ти визия по форумите



Тема Off za тор...нови [re: тop]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 13:04



Ами неzнам..може би zаЩото мъжът ми е 184, рус, zеленоок, ежедневно тиЧа по 10км и 3 пъти седмиЧно плува по 1км....и zа това това са ми високи иzискванията...За увисналите цици, аборти и раждания Ще ти кажа само, Че нито едно от неЩата все оЩе не се е слуЧило...и понеже съм супер нарцис и се кефя на това как иzглеждам Ще ти кажа, Че може да ми видиШ снимките от сватбата в zакованата тема...Щото мен не ме е срам от себе си, да се крия под нерегистрирани псевдоними и да иzмъквам крилати фраzи от автори, който съм Чувал/а само в Часовете в уЧилиЩе...А zа мусаката и писането по форуми, само Ще ти кажа, Че тоzи уикенд Ще съм във Венеция, а на 3ти август Ще съм на концерт на U2 (ако zнаеШ кои са те, ако не _гугъл и да се обраzоваШ)...За 3 седмици аz Ще имам повеЧе готини мероприятия отколкото ти zа една година...и zа мен не е върха на сладоледа да натискам МарЧето в петъЧната детска дискотека в хоремага...
Аиде ходи скоЧи от моста!!!



Тема Re: какво представлявамнови [re: тop]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.07.05 13:07



Ами аz карам Z3 в момента, а на рейс не съм се каЧвала от 7 години...



Тема Re: Това е ясно.....нови [re: тop]  
АвторLileto (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 14:45



Комплексар е човек като тебе, който кара старото БМВ на татко и му дават парички да ходи по дискотеки и да забива слабоумни ученички, които са готови на всичко ако им купиш коктейл или блузка от марков магазин /и тях ги съжалявам между другото, наистина жалко за този тип момичета/.
Явно си човек, който не вижда по-далече от носа си и си толкова самовлюбен
А ти като си имаш друга работа защо си влязъл в този форум да пишеш?!?
Ако ще и Аполон да си ако се държиш по този начин незнам как ти се връзват момичетата, най-вероятно те използват ма ти си го заслужаваш и сигурно никога няма познаеш любовта защото си малък, а вече си лицемер.
Тя съдбата си знае работата такива като тебе добре ги подрежда или цял живот сами си остават или накрая ги изиграват някоя мома така ще те подхване, че свят ще ти се извие



Тема Re: Това е ясно.....нови [re: Lileto]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 22:04



значи комплексар е

В отговор на:

който кара старото БМВ на татко и му дават парички да ходи по дискотеки и да забива слабоумни ученички, които са готови на всичко ако им купиш коктейл или блузка от марков магазин /и тях ги съжалявам между другото, наистина жалко за този тип момичета/.




ако ходех с градския транспорт като повечето си връсници нямаше да съм комплескар ясно.бмв-то не е на татко ми по-скоро ми го купи още като зех книжка.за старо да съгласен съм 96 година е.само дето съм на 18 а ти сигурно на 18 още и книжка нямаше(не че сега може да имаш) .а момиченцата не ги забивам с него ако исках вечер щех да карам служебното А8 на баща ми(Л дълга база 6.0 W12 450к.с сигурно и на него кусур ще намериш).блузка от марков магазин си купувам само за себе си.жените са с мене заради тялото ми.обаче мисля че е съвсем нормално когато съм с момиче някъде да и плата сметката и без това имам пари за това.а това че тя го васприема коктейла като нещо особено си е неин проблем.
да си самовлюбен няма нищо лошо и много хора го правят.и оскар уаил е казал "няма нищо по хубаво от това да си влюбен и то в себе си"
във форума ще си пиша колкото искам като не ти изнася се изнасяй.това е клуб "свадбени вълнения" а мойто вълнение е дали да се жена или не.както каза един старец преди време: "кой знае и тебе коя ще прелаже да я земеш, с тия палати на деда ти,сигурно некоя с далги нокти"
ми да ме използват ама незнам за кво тай като не се задаржам много с тях.а и е нормално една жена като неможе нещо сама щото повечето жени немогатда постигне нещо чрез мъжа.
какво значи да познаеш любовта? двама дето се обичат не са заедно няма такъв случай.
и кво лошо има да си сам?вие по един модел ли живеете.сазнанието май ви се формира от мисленето на другите.то и с 5 жени да съм пак може да съм си сам а?
имам си достатачно пари да си права квото си искам и да ми е добре.
а съдбата е нещо измислено от хората за да управдава грешките им



Тема Хех :-)нови [re: тop]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано12.07.05 23:47



Хлапе, много си забавен

Ама като си чел толкова много мъдрости, барем правописа да беше понаучил, а?

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: Хех :-)нови [re: lady Marian]  
Автор janaМодератор (бебе Ния)
Публикувано13.07.05 09:01



Олееее главата ме заболя, като чета глупостите на това пуберче. С парите на мама и татко тръгнал да се перчи с BMW Спал с 13-17 годишни, че коя нормална жена ще ти върже. Заключвам темата, че ми се подпалиха и на мен фитилите Аман от дечковци




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.