Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 19.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ергенско парти  
Автортoшo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 11:31



Видях доста мнения за женско ергенско парти. Дайте идея за мъжко ?
колко дена преди сватбата го правите ?



Тема Re: Ергенско партинови [re: тoшo]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано01.07.05 11:48



Мъжът ми го направи в понеделник, а ние се женихме в събота...Той се откаzа от иzгъzици със стриптиzъорки и други евтини номера...Покани си 15_20 приятели в един ресторант_бири_мири и такива неЩа...или поне zа това аz zнам...



Тема Re: Ергенско партинови [re: surfline]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано02.07.05 18:13



На ергенското парти на най-добрия ми приятел му поръчали ориенталски танцьорки.С воалите и шалварите и всякакви такива екзотики.Едната от танцьорките го съблазнила да играят заедно и доста снимки са му направили с нея.После обаче като паднали воалите ,се оказало,че танцьорката е мъж.Голям смях падна-още го майтапят човека.И на фото го има със "съблазнителката"
Друго ,което ми идва наум е да направите нещо много мъжко с приятелчетата-идете на картинг или на нещо подобно-екстремно и после някъде на бира.
Според мен ергенското(моминското) е хапка кураж да направиш нещо ,което до сега не си.
Зависи си от характер,интереси,възпитание и възможности.Аз нямах моминско парти,но ако можех да имам,бих яздила полицейски кон по главната,облечена със средновековна рокля.Ей такива неща.
Тука ги правят понякога с доста черен хумор ергенските партита.Последния ,когото видях ,беше замъкнат от приятелите си на гей парада,с дъгоцветно знаме на гърба и табела на гърдите"Днес е последния ви шанс-другата седмица вече ще съм женен"
Много беше сладък милия!Явно беше и с чуство за хумор



dove portano i passi che facciamo

Тема Сигурен ли си??нови [re: тoшo]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано04.07.05 15:44



Ти сигурен ли си че бъдещата ти съпруга ще хареса идеята да се направиш на животно с другарчетата си докато около теб подскачат няколко чифта силикон?
За мен такава идея звучи доста обидно, не знам може да разсъждавам снобски, но как би се почувсвал ти ако тя направи моминско парти и около нея цяла нощ пърха ято разгонени мускулести младежи?



Тема Re: Сигурен ли си??нови [re: lavandula]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано04.07.05 17:49



Подкрепям.....



Тема Re: Сигурен ли си??нови [re: lavandula]  
АвторKoнcepвичka... (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 13:01



Офффф, голяма драма - и на мен ми е супер кофти, че моят бъдещ съпруг иска да си прави ергенско парти. По-точно, приятелите му искат, а той е навит. И колкото и да му обяснявам, че ми е обидно и гадно, той все се опитва да ме убеди, че няма нищо лошо и че най-добре и аз да си направя. Ама аз не искам!!!!! Изтъква ми и оправдания от сорта "е, какво сега да им кажа на другите? Жена ми не дава...?!" или пък "Виж как постоянно се обсъждат партитата на другите в компанията. Искам и за мен нещо такова..." Е, да ама се обсъждат само, когато половинката на въпросния главен герой не присъства. И кво - после и зад гърба ми ще си припомнят как някоя гнусна гърла е опипвала или се е отърквала в мойто момче?!
Даже му казах, да си търси друга булка, ако ще си прави ергенско
Искрено се надявам да си промени мнението!!!



Тема Права си.....нови [re: Koнcepвичka...]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано05.07.05 13:48



...оправдания от рода:"Е , какво да им кажа сега на другите".......са доста несериозни......просто да им каже, че той няма желание и така...но той явно има......



Тема Re: Права си.....нови [re: TCP/lP]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано05.07.05 14:54



Абсолиутно съм съгласна...моят Чевек нямаШе желание zа някакви такива простотии, но както и при теб приятелите и брат му имаха...но той им каzа, Че няма време и желание, и ако някой иска да се прави на мъж да дойде вкъЩи и да помогне малко с боядисването и ремонта.......и да видиШ колко бърzо се стопиха всякакви такива идеи....никой не си отвори устата да пита zа ергенско парти.



Тема Re: Сигурен ли си??нови [re: TCP/lP]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:12



Според мен тези партита са ненужна изгъзица.
Нещо щуро можеш да направиш всеки ден. При нас и двамата бяхме на мнение, че това са глупости и никой не е изявил желание за ергенско/моминско парти.



Тема Re: Сигурен ли си??нови [re: Koнcepвичka...]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано05.07.05 15:28



Ама наистина е несериозно оправданието какво ще кажат хората!!!
Моят мъж не се опъва много, но приятелите му още дуднат, че не съм го оставила "да си поживее за последно". Обясни му на твоя човек, че ако до сега не се е наживял, по добре да не се жени!!!!
Ясни са опревдания от сорта "Ама какво толкова, едни цици и един задник", ама не на мене тия, защото задника и циците не са моите както трябва да е а на някаква си там танцьорка, в повечето случаи компаньонка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.