Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 10.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Права си.....нови [re: surfline]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано05.07.05 19:04



Ейййй,трябваше така да го направят-щеше да е запомнящо се и нетрадиционно-ергенско парти с боядисване и бираПоне някаква работа щяха да свършат ,а и спомен щеше да остане


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: Права си.....нови [re: KATЛA]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано06.07.05 12:13



2 в 1...да покажат, Че са истински мъже...стриптиzъорките са zа абитиурентски бал....



Тема Re: Ергенско партинови [re: тoшo]  
Автор BlackDragon (непознат )
Публикувано29.07.06 00:33



Ебати нахалните жени. Не не мога да повярвам. Как може такъв егоизъм. Казала му да си търси друга булка. Е на мен ако така ми каже хипотетичната ми жена, естествено, че точно това ще направя. Какви са тия нахалства... естествено, че трябва да си направи партито ако иска, а и жените ако им харесва да си направят - какви са тия ограничения ?



Тема Re: Ергенско партинови [re: тoшo]  
Автор babymaria (приятелка)
Публикувано29.07.06 11:38



Ние пък си направихме "ергенско-моминско" парти заедно.И двамата бяхме на мнение,че сме живяли сами достатъчно,за да изкараме още 1 ден или нощ разделени.И така,вечерта преди сватбата излязохме на романтична вечеря в 1 много изискан ресторант......няма да правя реклама сега.Не говорихме много.По скоро се гледахме в очите през цялата вечер,отпивахме вино и всеки си правеше равносметка наум за изминалите години-в нашия случай 29.Това разбира се може да се случи на хора,които са абсолютно сигурни в постъпките и решенията си;хора на малко по-високо интелектуално ниво от тривиалното "а какво да кажа на приятелите си".Кои приятели??????????Далеч съм от мисълта,че с брака трябва да прекъснеш всякакви приятелски взаимоотношения със света.Но не трябва ли ли съпругът или съпругата да се превърне в най-добрият приятел???!!!!!Ако вече не е.
Когато излязохме от ресторанта и двамата вече нямахме търпение да дойде "утре".Пристигнахме си вкъщи,а там кумовете ни бяха организирали друго парти-холът ни бечше превърнат в дансинг,заобиколен с плаващи във вода свещи.В края-шведска маса с разни вкусотийки и уиски........Млъквам вече,че пак ми се приисква да повторим вечерта

.
Само 1 съвет:ако решиш да изненадаш бъдещата си съпруга по този начин,не го прави в деня преди сватбата като нас,че на сватбения ден краката и главата са много "тежки" .
А на любителите на "силиконовите какички" с връткащи се пъпчасали задници искам да подскажа,че може би не са дораснали да създават семейство.Ако цял живот не им е стигнал да пошляпват стрийптизьорки по дупетата и да се правят на прасета,една вечер преди сватбата няма да ги направи "повече" мъже.Във всеки случай титлите "съпруг" и "татко" не се купуват,а се заслужават и завоюват и то не във стрийптиз клуба с ..............на коленете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.