Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 29.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Сватба в Метеорнови  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 10:07



Здравейте момичета! В страшна дилема съм. Моля ви за помощ!
Бяхме решили да правим сватбата си в РИО, но изведнъж наште се оказаха против. Храната била малко, нямало предястия и разни подобни глупости. По принцип не това ни спира, но ако нещо се прецака цял живот ще ми натякват-като толкова настоявахте да е там...Та, Рио отпада. В събота ходихме до р-т Метеор. Много е хубав, е, малко скъпичък, но може и да не излезе много по-скъпо от РИО. Но има две неща, които ме притесняват. Първото е пространството. Някой бил ли е там на сватба или правил ли и сватба да ми каже дали дансингът е достатъчно голям. Ние ще бъдем около 80 човека.
И второто ми питане е относно диджея, който е на ресторанта. Някой знае ли нещо за него. Само чух, че било забранено пускането на чалга. Това ще го преживеем
Благодаря ви предварително!



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Gabi]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 11:30



В ресторант Рио яденето не може да го изядете бил съм на много сватби там и мога да ви го гарантирам.
Относно ресторант Метеор за 80 човека сватба е малък.
Гостите ви ще са в два салона, което не е много добре за сватба дансинга също е много малък . Относно ди-джея по - добре потърсете някой с препоръки защото много от ресторантите работят с дй-джей от които вземат комисионна и поради тази причина може да не е от най-добрите.
А за музиката все пак празника е ваш и мисля че вие определяте музиката а не ресторанта. Желая ви успех и слушайте сърцата си и от време на време родителите си.



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Gabi]  
АвторПaoлa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 11:38



Метеор определено е стилно място...и моето първоначално желание бе6е да сме там...но за сужаление датата бе6е заета...и бяхме в РИО>...
От цялото си сърце го препоръчвам...
Става невероятен купон...обслужването е на невероятно ниво...
Храната е безумно вкусна и е толкова много, 4е не може да се изяде...
Има огромна салата...и за основно толкова месо колкото ти се яде...с гарнитура...е да, наистина не е БАЛКАНТУРИСТ със стандартните порциийки от чешки рулца, шопска салата и мешана скара, но кухнята опредлено си заслужава...
ако ре6ите винаги може да си внесете салам4ета разни и кашкавал4ета, който да се нарежат...но наистина е изли6но...
пра6там ти линк от мойта сватба...за да види6 какъв купон става там...
а и гостите ще са много щастливи...не всеки ден се ходи на бразилски ресторант...



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Пaoлa]  
Авторпaoлa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 11:45



забравих сайтовете
http://community.webshots.com/user/pmicova
www.koichevi.info
www.koichevi.info/kami



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: пaoлa]  
АвторГaби (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 14:18



Ей, Паола откога те чаках да влезеш и да кажеш как е минало в РИО:)
Разказвай ощееее
Тези танцьорки вие ли си ги поръчахте?Как беше осветлението, за което се притесняваше?А би ли ми казала горе-долу какви салати имаше и как ви сервираха шишовете?
Сега разглеждам снимките, много са хубави



Тема Re: Сватба в Метеор [re: DJ]  
АвторГaби (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 14:25



Много благодаря за мнението!
Дано да направим правилния избор...
Отворени сме към идеи за диджей




Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Гaби]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано27.06.05 17:19



Моя приятелка прави наскоро сватба там.Общо взето остана доволна,но ресторантчето не е много голямо,а и цените са доста солени.Чак не си струва да се изхвърляш само за един ден.Въпрос на гледна точка разбира се.Повечето останаха доволни от обслужването,но не съвсем от храната.-като количество и качество.



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Гaби]  
АвторПaoлa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 09:08



Рио е невероятен...
Относно притесненията за светлината....когато влизахме бе6е толкова заслепяващо-те бяха пуснали една адски силна светлина-може би някакви прожектори...и си бе6е страхотно светло...
Танцьорите си ги поръ4ахме ние-да...Това бе6е на6ата изненада за гостите...
вси4ки адски много харесаха изпълненията им...даже много от мъжете имат снимки с танцьорките-голям купон настана:)
Доста нетрадиционо се полу4и:)
Ама нали вси4ко бе6е предварително измислено като за един голяма бразилска фиеста...даже аз и роклята си съобразих със стила на партито:)
Хубавото бе6е, 4е вси4ките ми гости танцуваха и наистина се забавляваха...
DJ Айвън направи страхотно 6оу-има6е караоке...надпяване...изненади...
Изобщо мойта сватба е едно от най-веселите партита, на който съм ходила:)



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Пaoлa]  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 10:03



Паола, моля те дай някакви координати на този диджей Айвън.
Ти украса допълнителна имаше ли? За посрещането в ресторанта бяха ли подготвили бяло платно на влизане и менче?
Ох, да знаеш още колко неща искам да те питам, ама айде няма да те тормозя много
Ако имаш ICQ или е-mail можеш да ми пишеш на gabi_beb@abv.bg



Тема Re: Сватба в Метеорнови [re: Gabi]  
АвторПaoлa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 10:16



icq- 51282549...питай смело...ще помагам с каквото мога....
но помни,4е организацията на сватбата е половината удоволствие:)ще си спомня6 с много любов за разни детйали, за който си се безпокояла, а накрая вси4ко ще е на ред...щом мъжа, с който се оби4ате е до теб...
разбира се мноооооооооого(изклю4ително)важно е и какви са хората, който ще бъдат на сватбата...
пи6и ми смело-обещавам да ти помогна с каквото мога




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.