Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 27.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема РОКЛЯТА!!  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 15:02



Преди около два месеца мина и моя сватбен ден в най-прекрасната рокля на света, от която на моят съпруг буквално му спря дъха, след това на гостите, на хората вървящи по улицата, покрай които минавахме, въобще чувствах се единствена и непотворима! Така както всяка жена мечтае.
Тъй като не възнамерявам да се женя повторно/чукам на дърво/ бих искала да заема/продам тази рокля, защото е толкова красива, че като я гледам и ми става тъжно че всичко отмина.
Тя е от колекцията на Виргиния Здравкова, купена е тази година и е в перфектно състояние, имам и шивачка, която би могла да направи корекции.
Чисто нова би струвала около 1700 лв, ако не са повишили цената й. Бих могла да я продам за 700 лв. Слагам и снимка, за да я видите!



Тема Re: РОКЛЯТА!!нови [re: бyлka]  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 15:07



роклята е в този сайт -
www.virginia-atelier.com /excelsior колекция/рокля № 5



Тема Линк към роклята...нови [re: бyлka]  
Автор marybe (Усмихната)
Публикувано20.06.05 15:39



ако правилно съм разбрала това е роклята и затова направих активен линк



Редактирано от marybe на 20.06.05 15:40.



Тема Re: РОКЛЯТА!!нови [re: бyлka]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано20.06.05 17:55



А какъв размер е? В смисъл, ако ти си висока 1.80, при моя ръст от 1.54, колкото и да ми харесва, мога само да се облизвам като маца на сметана!

Моят художник -



Тема Re: РОКЛЯТА!!нови [re: NVN]  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 09:37



височината е най-малката ти грижа - защото съвсем спокойно роклята може да бъде скъсена, аз самата съм висока 1.70. Освен това роклята има и обръчи, които позволяват да бъде по-широка или по-прибарна в зависимост от вкуса ти. Дори талията и бюста могат да варират в някакви граници, защото отзад има връзки, които стигат до долната част на гърба.



Тема Re: РОКЛЯТА!!нови [re: бyлka]  
Автор elig666 (непознат)
Публикувано21.06.05 17:13



Сайтът не се отваря, най-вероятно ще слагат снимки на новата колекция. Моля те, изпрати снимка от сватбата, за да я видя, защото още си търся рокля.
elig666@hotmail.com

[img]http://www.snugglepie.com/ezb/98825.png[/img]


Тема Re: РОКЛЯТА!!нови [re: бyлka]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 12:43



Ако все още не си я продала, аз проявявам огромен интеререс!
Пиши ми на адрес cdimitrova@actavis.bg
ще съм много щастлива ако и на живо ми хареса и ми отива:)



Тема Re: РОКЛЯТА!!нови [re: бyлka]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано27.06.05 13:10



Ми аз съм 1.54 висока и 46 килца? Все пак се опитвам да разбира струва ли си да я пробвам. Да не изглежда много видно дотамънявана.

Моят художник -



Тема Re: РОКЛЯТА??!!нови [re: elig666]  
Авторbebe (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 11:02



VERY COUNTRY!!!



Тема Re: РОКЛЯТА??!!нови [re: bebe]  
Авторбyлka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 10:44



E и?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.