Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 12.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Триъгълникнови  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 07:11



Отчаяна съм.Имам проблем, който е неразрешим. Пиша тук, защото тук съм X.Незная вие какво ще си помислите, но съм си много наред със сексуалността. Дали някой от вас е обичал като мен заедно момче и момиче и не може да си представи бъдещия си живот без тях двамата заедно. Искам да бъдем винаги, винаги една влюбена тройка, да делим щастие и неприятности, да имаме деца.Искам да сме едно семейство тримата. Ние се обичаме. Той и тя са това, за което винаги съм мечтала. Аз съм за тях това, което и те за мен. Как можем да направим семейство? Възможно ли е? Моля, кито мисли, че това е перверзно да не пише. Чакам вашите съвети.



Тема Re: Триъгълник [re: oтчaянa]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано12.06.05 08:35



Колкото и да се отваря обществото ни към запада,този вид съвместни съжителства трудно се приемат.Трябва много добре да си изясниш сама за себе си сексуалната си ориентация.Съвместното съжителство винаги има изненади.:-)



Тема Re: Триъгълникнови [re: oтчaянa]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано12.06.05 13:54



Ох!
И какъв ви е проблема?Живейте си заедно,родете си деца...Гледайте си ги...


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: Триъгълникнови [re: oтчaянa]  
Автор lavandula (минаващ)
Публикувано13.06.05 10:01



Ами без да се обиждаш, май не си точно за този клуб, а за "Споделено"
Както и да е ...
Не виждам нищо лошо в това, щом и на тримата ви харесва, но не се ли замисляш , че някой ден като дойдат неминуемо децата , нещата ще изглеждат по малко по-различен начин?
Как ще им обясните какво ,точно става във вашето семейство??
А и още нещо, мислила ли си някога, че всеки мъж колкото и да е свестен, в момента, който му се позволи да бъде с друга жена го удря през просото и решава да е със всички?
Как би се почувствала ти тогава?



Тема Re: Триъгълникнови [re: oтчaянa]  
АвторLileto (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 15:09



Здравей,
не искам да те обезкуражавам, но този тип връзки не са много трайни и не виждам как можете да останете "заедно докато смъртта ви раздели"!Според мен щом се чувстваш добре така ок забавлявай се, но ако искаш да мислиш за нещо сериозно като за семейство просто поговори с тях и съм сигурна, че те нещата ще се решат от самосебе си, ти изобщо знаеш ли те как се чувстват биха ли искали такъв тип семейство или просто се наслаждават на това което имат с теб в момента, защото съм виждала с очите си какво става в такива тройки едната жена накрая винаги става неудобна е не искам да съм категорична, че това ще се случи и с вас, но си заслужава да помислиш какви са тези отношения които имате всъщност???!!!
Успех!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.