Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 08.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Тема Питат ли "за/против" гостите, при граждански брак?нови  
Авторcveti (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 16:00



Здравейте,
имам следното питане:"При граждански брак в ритуалната зала,водещият церемонията пита ли гостите в залата дали са сьгласни с този брак?"
След броени дни се омьжвам и бьдещата ми свекьрва е много гадна жена - конфликтна интригантка.Все още не е сигурно дали ще идва,но помня 4е ведньж ми каза 4е ако дойдела щяла да каже 4е е против!
Та питат ли при гражданските бракове такива неща или само при цьрковните?
Омьжвам се в Германия.
Благодаря Ви предварително и кьсмет!!



Тема Re: Питат ли "за/против" гостите, при граждански брак?нови [re: cveti]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.06.05 16:18



В Байерн не питат...Питат само ако сте съгласни да потвърдите с Ja..Беz да се вриЧате и пр.



Тема Re: Питат ли "за/против" гостите, при граждански бнови [re: surfline]  
Автор lavandula (минаващ)
Публикувано07.06.05 16:27



В БГ няма подобно нещо! Не се притеснявай!!!!



Тема Re: Питат ли "за/против" гостите, при граждански брак? [re: surfline]  
Авторcveti (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 16:30



Благодаря ти за бьрзата реакция,дано и при мен да е така и да мине този кошмар по-бьрзо....пьк после ще има тя да трепери за сегашното си поведение...хахаха
Лек ден!



Тема Re: Питат ли "за/против" гостите, при граждански брак?нови [re: cveti]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано07.06.05 16:53



Това е само символично. Пита се по принцип като част от венчалната церемония в католическата църква, но не може да спре хората да се оженят. Трябва аргументирано обяснение защо съответния гостенин смята брака за "неосъществим". Аргументи в стил "снахата е по-красива от мен и затова я не ща, да не ме засенчва" не се приемат! Я се усмихни! Бъдещият ти съпруг нали теб иска - майка му.... е вън от играта вече!

Моят художник -



Тема Re: Питат ли "за/против" гостите, при граждански брак?нови [re: cveti]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано07.06.05 17:07



Не се притеснявай...и мойте свекър и свекърва правиха супер истерии в наЧалото преди да се съберем да живеем zаедно, после клекнаха и сега ме гледат като писано яйце...Дай им малко време...И най_важното ти и мъжът ти сте СЕМЕЙСТВОТО, не те или твоите родители...Успех и приятна подготовка.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.