Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 25.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак прическанови  
Автор stanidi (непознат )
Публикувано06.06.05 09:32



Може би повтарям малко темите,но ме интересува следното:Купих си заедно с роклята воал и венче, които са комплект с нея. В магазина бяха много любезни, облякоха ме с всичко това, набързо ми върза косата, сложи воала и венчето и на мен толкова ми хареса, че купих всичко. Сега обаче имам проблем. Ще ходя в края на седмицата на пробна прическа, а дори не знам каква да бъде тя.Толкова сайтове разгледах и никъде не видях воал и венче заедно. Мисля си, че за да стоят двете заедно кокът трябва да е съвсем обикновен, венчето да се сложи отпред, а воалът отзад.Но честно казано ми се искаше да направя някакъв по-различен кок, с кичури...Дали ще ми даде съвет фризьорката или аз трябва да решавам каква прическа да направя?Дайте идеи,моля Ви.



Тема Re: Пак прическанови [re: stanidi]  
АвторRali (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 11:21



Povechero frizioarki razvalia vencheto i ti zakachat tuk tam otdelnite cvetcheta. Taka stava po-nezno i efektno. Az sashto imam pitesnenia s voala. Ako se zakachi pod koka niama da go obrashtam (koeto men po me ustroyva) ili nad koka i togava niama problem s obrashtaneto. Povecheto hora mi kazvat, che voala triabva da se obarne kato me izvezdat ot kashti. Az vaobshte ne sam saglasna, kak shte si izigraia horcata pred kashti :-) Mnogo sam razdwoena, ne znaia kakvo da pravia.



Тема Re: Пак прическанови [re: Rali]  
Автор stanidi (непознат )
Публикувано06.06.05 12:00



А задължително ли е да е пуснато булото?На мен лично не ми допада много идеята.Мисля, че все пак както ти е удобно на теб.Аз не си представям да съм до ритуалната зала с пуснато на лицето було, защото има опасност да падна някъде..представяш ли си.



Тема Re: Пак прическанови [re: stanidi]  
АвторRali (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 12:44



I az sam na tova mnenie. Ako se nalaga niama da slagam voala. Predstaviash li si izvezdat te ot vkashti i doduhva viatar. Voala ti se vee na edna strana, strashna gledka napravo ...............



Тема Re: Пак прическанови [re: stanidi]  
Автор lavandula (новак)
Публикувано06.06.05 12:44



Най-важно е да ти е удобно на теб и разбира се да ти е хубаво!!!!
Никой, ама никой не може да те задължи да си пуснеш булото, ако не искаш.
А за венчето, много са красиви наистина, но аз заложих на фуркети с розички по тя., тъй като косата ми не е от най гъстите и щеше да е грозно иначе.
А за воала писах и на Рали. Моя беше под кока просто като аксесоар. Не сам го пускала изобщо. Дори в ресторанта го свалих защото беше ужасна жега. Има снимки в www.bgphoto.net aко искаш виж ги какточно стои.



Тема Re: Пак прическанови [re: Rali]  
Автор lavandula (новак)
Публикувано06.06.05 12:48



Той вятъра не е толкова страшен и аз се притеснявах като теб че ще се пребия заради воала. Ако теи отива на роклята сложи го само на официалната част и после го свали като ти писне от него. Кой ще ти прави прическата?



Тема Re: Пак прическанови [re: lavandula]  
АвторRali (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 12:55



Ima si edna poznata friziorka, oshte ot bala vse pri neia si hodia :-) Kato mi stane gotova rokliata i voala, shte pravim s neia probna pricheska. Za momenta imame dosta idei za pricheskata, no shte vidim nakraia kakvo shte izleze :-)



Тема Re: Пак прическанови [re: Rali]  
Автор lavandula (новак)
Публикувано06.06.05 13:04



По мое мнение, трябва да отидеш на поне 2 пробни прически и на поне 2 пробни грима! Естествено при различно специалисти. Повярвай ми ще бъдеш изненадана. Аз разчитах на познат, който ми направи 2 пробни прически, които сами по себе си бяха добри, но на мен лично ми стояха като на свинче звънче, а след първия пробен грим приличах на клоуна Бобо от изгорелия софийски цирк.



Тема Re: Пак прическанови [re: lavandula]  
АвторRali (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 13:13



Chestno da ti kaza pricheskata i grima sa mi neshtata, za koito nay-malko se pritesniavam. Friziorkata mi daze i tazi sabota mi pravi strahotna oficialna pricheska, za svatbata na kumovete mi. Grimiorkata veche sam ia vizdala na dve svatbi, kak pravi bulkite, naistina smiatam che si razbira ot rabotata (tia beshe grimiorka na kumata ni, kato bulka, tazi sabota). Dnes pak shte hodia na proba za rokliata. Tuk, v kluba, ne se izkazvat mnogo laskatelno za svatben salon Romantika, pak az tam sam si porachala rokliata (ne biah vidiala tezi mnenia do dnes). Tova shte mi e vtora proba, za sega neshtata biaha OK, no i roklata beshe v dosta nachalen variant. Dano da ne mi vratnat niakoia iznenada :-(



Тема Re: Пак прическанови [re: Rali]  
Автор lavandula (новак)
Публикувано06.06.05 13:19



Аз пробвах рокли в "Романтика", но и на мен не ми допаднаха много. Съжалявам ако те притеснявам. Ако нещо не е като хората, не се притеснявай да се наложиш да ги поправят моментално, а ако съвсем не ти харесва смени салона. Аз не см претенциозна, но в"Лита", въпреки че съм безкрайно доволна от тях, си взех роклето на четвъртия път, 4 дни преди сватбата.Кога ти е сватбата????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.