Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 20.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За букет...  
Автор Je_suis_saint_Esprit (straNger)
Публикувано25.05.05 02:34



Съжалявам, ако преповтарям някоя от предишните теми. Вчера получих букет, който искам да съхраня... Как да го направя?!?

Lay your hands, your healing hands... Upon my flesh, my sinful flesh...


Тема Re: За букет...нови [re: Je_suis_saint_Esprit]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано25.05.05 08:31



Завръзваш го надолу с цветовете по възможност да е на сянка и го оставяш да изсъхне. После за да го съхраниш повече време го напръскай с лак за коса. На мен така булченският букет ми остана и до сега



Тема Re: За букет...нови [re: Je_suis_saint_Esprit]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано25.05.05 10:08



Ако е от кали и роzи (месести цветя) може първо да го сложиШ zа 15_20 мин във журната на 100 градуса да се иzсуШи и после както jana ти е написала....Само трябва да внимаваШ , ако има целофан или панделки да не стане веселба в кухнята ...

Майтап бе, Уили...


Тема Мила Яна, моля те от сърце...нови [re: jana]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано26.05.05 17:55



когато можеш, добави ме и мене сред булките - пратих линк в темата кои сме ние!!! Приятно гледане на бебчето - пращаме ти много виртуални целувки с Алекс!!!



Тема Олееее Деси миличка ...нови [re: desykv]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано26.05.05 21:26



лошо да ет забрави, такъв съм заплес дори не съм видяла Ей това бебе ми е изпило акъла.
Извинявам ти се още веднъж и веднага те слагам
Поздрави на сладкият кавалер




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.