Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 27.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема От къде пишете?нови  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано09.05.05 16:02



Я да ви питам аz, вие от къде пишете? От работа, от вкъщи(абе как се пише това)?

Аz само от работа. Ама последно време в главата ми само сватбарски мисли. Работя работя и хоп в нета.... Я да погледна тоzи какво написал, я да си потърся ръкавици zа сватбата, я да видя на онаzи фирма не са ли покаzали новата колекция. Ефективността ми е 50%. Добре, че само 3 седмици до сватбата остават, че иначе току виж шефа ми ме уволнил.

А в главата ми едно сватбарско... сякаш са ми промили моzъка. А и ето ме сега вместо да роаботя по проекта, пак тук пиша...

Как е при вас?



Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано09.05.05 16:05



Да си направим клуб с тебе!!!!

Моят художник -



Тема Re: От къде пишете? [re: NVN]  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано09.05.05 16:08



Абе виждам аz, че и ти тука по цял ден киснеш



Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано09.05.05 16:30



Аz съм от вкъЩи (както и да се пиШе това)...М даааа много ми е сватбарско в главата...вместо да си пиШа домаШните, Че на 12.7 имам иzпит аz се подмотвам в нет_а да си търся букет...Радини вълнения

Smiah, smiah...


Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано09.05.05 17:00



Странно ми е как съм забелязала, че в дните, в които върви активна дискусия с интересни и съдържателни мнения, свършвам много повече работа. Днес отметнах такава купчина дребни досаднилааааааааааа. А като няма форум ми тъпее и бавничко работя . А иначе на мен всички прозорци са ми активни едновременно и няма нужда нищо да отварям, само казвам да провери за нови мнения и действам!

Моят художник -



Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 17:13



Аз пиша основно от работата. Вечер като се прибера никак не ми се сяда на компа, а и като имам възможност в работата защо да не се възползвам
Иначе като гледам как отсега следя всички сватбени теми, като приближи сватбата ще съм пред уволнение



Тема Re: От къде пишете?нови [re: surfline]  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано09.05.05 17:32



Е току що и аz си търсих букет.

На скъпия майка му питал в цветарския магаzин какви снимки имат на букети и те и покаzали 2 основни типа. Едните, zавити в хартия, другите в ... не се сещам как се каzваше... такъв материал като воала. И ми прати снимка на един букет, дето има 5 роzи на кръст, роzите са големи колкото праскови и са с много дълги стебла. И това всичко zавито във воала вместо целофан. . Няма да ви каzвам колко тоzи букет ми прилича на цветя, които се носят на погребение. А там това било модерно.Да му се невиди и каzахската мода.

И аz сега се zаех да и пращам снимки на букети дето по приличат на булчински букет, та да ги пита тя дали аджаба те могат да направят такова нещо. Уф, живота не е лесен



Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано09.05.05 17:35



от двете места!



Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
АвторHeмиpницa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 18:12



И от двете места пиша - и от работа и от вкъщи.
Вчера като се прибрах от сватбено пътешествие и веднага се лепнах в клубовете, две седмици все пак ме нямаше...
Днес от работа бая теми пуснах, още ми е сватбарско настроението. Пък и колегите ми подариха страхотен подарък, бая тежичък...А не трябва да дигам по-тежко от хляб заради бебо...та тъй....!

Работя-сватбени мисли-готини спомени-сватбени мисли-работа......в тоя ред



Тема Re: От къде пишете?нови [re: G.E.R.l]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано10.05.05 08:17



Пффффф на мен ми покаzаха едни гроzотий дето са или вярно тоЧно като zа погребение или някакъв супер киЧ или малка лонгоzна гора_zелено, дълго...като брадаГАДОСТ и аz си zакарах дупарата до цветарския магаzин с 3_4 снимки, полафих си с девойката там какво искам и съответно няма проблем да ми го направят...даже ми иzвади един каталог с бели роzи да си мъдрувам какви ги искам...та сега съм на тема големи, малки, средни, Чисто бели, с роzов отнък и т.н. да са...егати край нямат тия дивотии_как могат да покаzват такива смотани каталоzи тук..има ли нормлна жена дето да иска да се жени с треволяк в ръката...Я пусни някой и друг сайт със снимЧици да сверим вкусовете

Smiah, smiah...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.