Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 26.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: surfline]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано09.05.05 13:51



Да видиш на една такава сватба, на която младоженците си живеят заедно, правихме "приемане-предаване" приятелките на младоженката и приятелите на младоженеца във фоайето на апартамента си предавахме протокол за качествата на въпросните 2 личности и падна голям смях и веселие

Моят художник -



Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: G.E.R.l]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано09.05.05 14:08



Изобщо не одобрявам това квалифициране не нещо като "селско" или "градско". Има изключително възпитани хора от село и безкрайно прости и елементарни и от най-голям град!!!! Във всяка държава е така!

И най-вече - всяка булка да командва на собствената си сватба по нейния си вкус и мечти - каквото иска, това да бъде - така знам аз!

Моят художник -



Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: eлeнa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 14:15



При нас такова шоу нямаше. Хора - само в ресторанта.
Защото е смехотворно официално облечени хора да рипат хорце пред входа на някаква си сграда.



Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: NVN]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано09.05.05 14:47



Еиииии това и аz го виждах някъде....готино е ...Мерси Че ми го напомни.

Smiah, smiah...


Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: G.E.R.l]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано09.05.05 14:59



Гери, не се притеснявай аz си донесох един диск(CD) с хора от България и в неделя уЧих свекъра и свекървата на право и дунавско хоро (аz други и неzнам )...БеШе голяма картинка_в градината тропаме хорца...КомШийте Щяха да паднат от коня, но пък беШе супер весело...Така Че и на сватбата Ще имаме хора, но навън аz неЩа хоро_нито тук , нито в БГ...Виж в ресторантът е друга работа...Даже сме планирали другата събота и неделя да "обуЧим" и оЩе един комплект приятели, zаЩото те проявиха желание, а и Ще идват и в БГ на сватбата...

Smiah, smiah...


Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: surfline]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано09.05.05 15:00



Бяха решили младоженците, че това с парите и обувките не им е по-вкуса и нашата задача беше да доказваме кой има по-по-най-..... качества и кой от двамата "кяри" повече като другия го "земва" за съпруг/ съпруга!

Съмняваш ли се дали момите или ергените излязоха по-устати............. !!!! Та младоженецът трябваше да плати "най-сладката целувка на света" като му покажем булката, за да я вземе и да си я води под венчилото. А тя самата каза, че искала "най-страстната", понеже за сладко можела да си поръча сладолед

Моят художник -



Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: NVN]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано09.05.05 15:04



NVN ти си беzкраен иzтоЧник на добри идейки ("Чалъми zа тарикатлък"
)...Това много ми харесва...Ще вzама да го иzплагиятствам...

Smiah, smiah...


Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: Heмиpницa]  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано09.05.05 15:08



Аz не се притеснявам, че ще му дойдат много обичаите. Ако zнаеш подписването в Каzахстан каква програма са ми приготвили... пълна, според всички традиции. Само дето поднасянето на цветая на паметника на неzнам кой си, zагинал преz неzнам коя си война ще го пропуснем.

Абе цирк сме рещили да правим



Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: surfline]  
Автор NVN (expecting)
Публикувано09.05.05 15:11



Ама моля - твоя е (идеята де)!!!! Мерси за комплимента! Аз съм си щурава, таааааааааа раждам мисли безумни безброй! Като направя агенция за тържества един ден се надявам да си имам такива клиенти като теб, дето приветстват не спазването на традициите, а правенато на готино тържество!

Моят художник -



Тема Re: Я да ви питам,милички...нови [re: surfline]  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано09.05.05 15:11



Аz имам zа цел да науча скъпия да играе право хоро. Все до 20.08 ще успея. Ама zа повече не си правя илЮzии, да не съм магосник все пак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.