Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 25.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какъв костюм?  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано07.04.05 09:50



Здравейте как върви подготовката. При нас засега нещата се движат без особено проблеми с доста ходене и избиране.
Кажете ми моля ако сте на ясно, какви костюми са модерни, вие какви харесвате. Цветове кройки модели?
Питам защото вчера минахме през наколко магазина и бяха заредили уж за абитуренти, но наистина си бяха за такива. На пръв поглед не си харесах нищо.
Я кажете с какво ще ги обличате вашите мъже?



Тема Re: Какъв костюм?нови [re: bratovcheda]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 13:04



Моя мъж се обле4е сам
В смисъл, че отиде, хареса си костюма и само ми го показа после...аз го одобрих -и така:)
Съвета ми е да отиде6 в Дружба, където е сградата на бившия ТехноМаркет...там има голям избор от мъжки костюми...Цените не са ниски, но костюмите наистина са качествени...
не знам на какво държи6-ка4ество или ниска цена...
Но в моя случай, бъдещия ми съпруг е доста претенциозен и държи в гардероба му да има маркови дрехи, аз по4ти нямах решаващ глас
Иначе хубаво е да се съгласува с тоалета на булката...не върви мъжа да е с фрак, а булката с рокля с фолклорни мотиви
В този магазин има също така обувки саламандър, кензо и други подобни на приемливи за тези марки цени...
Във ФРАНТ също има доста добри и ка4ествено ушити костюми...
УСПЕХ!!!



Тема Re: Какъв костюм?нови [re: Paola]  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 13:38



Паола, може ли да опишеш по-подробно къде се намира този магазин в Дружба.
Благодаря!



Тема Re: Какъв костюм?нови [re: Tинa]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 13:51



Разбира се...но да ви предупредя за цените-от 350 лева -нагоре...за костюмите...
а за обувките-знам само, 4е тези който са у дома:)са 150 лева-KENZO...
Магазина е в Дружба, бившия ТехноМаркет...
ПО пътя за летището-стария път, не този , който е по моста-а отдолу...
не знам какъв градски транспорт ходи до там , оба4е...и така...кара6 към летището и на кръстовището, което се преси4а от трамвайната линия, завива6 надясно и след около 150-200 м. отляво ще види6 голяма сграда...с паркинг отпред...
Това е...



Тема Re: Какъв костюм?нови [re: bratovcheda]  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано07.04.05 15:04



Харесахме му черен костЮм, риzата ще е в шампанско (наложи се да я смени дори, zащото купихме първо неговия костЮм с бяла риzа, а аz после си вzех рокля шампанско). Вратоврсzката е роzова, което пък оzначава, че моят букет ще е с роzови цветя . Абе вzаимно се допълвме.
Той си иzбра костЮм, който ще носи и след сватбата, а не типичния костЮм zа младоженец... Ето ти тука един линк, мода немска zа младоженеца...





Тема Re: Какъв костюм?нови [re: G.E.R.l]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано07.04.05 16:41



Сърдечно благодаря за отговорите.
А какво ще кажете 2 или 3 части?
Сигурно след една седмица тези въпроси ще ми се сторят супер глупави, но засега си правя проучването "статично", искам да съм подготвен какво да търся като тръгна по магазините.
Още веднъж благодаря.



Тема Ами.......нови [re: bratovcheda]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано07.04.05 20:36



.......аз ще съм с черен костюм........според мен си е най-тежко така.....булката и младоженеца да контрастират.....тя да изпъква, все пак всички нея гледат основно, трябва да се откроява.....

А относно костюма моя е отзад с две цепки, сега били модерни...не е много скъп, но не е от най-евтините...сртедна работа...Кво да ти кажа...не хвърляй чак толквоа пари за костюм ако после не смяташ да го носиш, защото и без това на сватбата всички гледат основно булката.....

Ае поздрави.....



Тема Е това е.....нови [re: Paola]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано07.04.05 20:39



...магазина на MORE AND MORE ....вътре на първия етаж има обувки SALAMANDER и други готини марки...нали за него говориш???



Тема Re: Какъв костюм?нови [re: bratovcheda]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 11:15



Моят мъж по принцип ходи с костюм, а за сватбата иска някой определено готин. Така че благодаря за информацията.....
а това с черния костюм, ризата-шампанско и розова връзка ми прозвуча супер!!!



Тема Re: Какъв костюм?нови [re: bratovcheda]  
Автор G.E.R.l ()
Публикувано08.04.05 11:35



Мене от 3 часи ме кефи повече, ама те са по скъпички(поне тия дето ние ги гледахме). Приятелят ми се реши zа костЮм от 2.
Ама 3 zа мен си е такова... тежкарско .
Ама пък у нас май не е модерно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.