Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 02.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вечерна сватба - коктейл?нови  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 11:52



Здравейте момичета,
имате ли предства, къде може да се направи вечерна свтаба, но под формата на коктейл, а не със стандартните яденета.. За около 70 човека???
Може ли да ми кажете някаква ориентировъчна цена за куверт при стандартните менюта???
Благодаря Ви за помощта




Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: питaщa]  
Автор Darcy ()
Публикувано24.03.05 12:31



Има много места където може да се направи. Вариантите са няколко:
1. Всички хотели предлагат подобни услуги. В зависимост от класата на хотела тсените са различни и са в границите 40-80 евро. Доста скъпичко излиза поне според мен.
2. Можеш да използваш ресторант но да бъде на блок маса вместо на вечеря по масите. Доста от изброените в този форум ресторанти предлагат и подобен вариант.
3. Има фирми които се занимават само с кетъринг услуги. Те освен че ще ти предоставят храната и напитките ще ти дадат идеи и за място. Ходих на една такава сватба много нетрадиционна организирана от такава фирма в двора на една къща примерно като градинско парти. Много беше хубаво..
Ако искаш да попиташ нещо може да ми оставиш бележка. Ще помагаме




Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: Darcy]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 13:27



Darcy, много балгодаря за бързия отговор. Със сигурност ще имам още въпроси и ще питам. Като цяло много скъпо удоволствие ми се вижда организирането и разбира се самото празнуване. На човек хем му се ще да е хубаво и приятно, хем да си покани най-близките, хем да не е толкова скъпо!! Аз съм още в началото и тепърва ще разучавам.
Още веднъж много благодаря.
А, какво означава да ти пиша бележка??



Тема Да пишеш бележка означава.... [re: питaщa]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано24.03.05 13:44



...да се регистрираш и след като вече си регистрирана да изпратиш бележка на всеки друг регистриран потребител.....



Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: питaщa]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано24.03.05 14:33



Знам един ресторант, в който правят сватби, но само с шведски маси точно тип коктейл както ти искаш. Ресторантът е RIO отстрани на НДК



Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: jana]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 15:48



И мойта първоначална идея бе6е да си направя коктейл, но се оказа доста по-скъпо от стандартния ресторант...Но ако разполага6 с поче4е средства...
Препоръчвам ти тази кетърингова фирма
http://www.lauracatering.com/menu.php
Цената на 4овек е около 30 лева...Като мястото си избира6 ти..те ти доставят вси4ко включително и посудата...
На мен ми предложиха да ми организират сватбата във военния клуб(до Червило)но там само наема е 2000 лева....
Предложиха ми и ботани4еската градина...но аз се отказах поради простата при4ина, 4е ако завали там няма къде да се скрием:)

А относно РИО - там ре6ихме да бъдем най-накрая:)
След 11.06 ще ти кажа как е:)
Надявам се да е весело и нестандартно!!!



Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: Paola]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 18:17



Благодаря ви момичета,
много сте мили!
На теб Paola всичко най-хубаво и незабравими мигове, за един от важните мигове в живота ти! И да не забравиш да пишеш как е минало всичко!!!



Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: питaщa]  
Авторpaola (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 18:20



Благодаря за пожеланията...Питаща:)
Ако има нещо друго -с удоволствие ще споделя...



Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: jana]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 18:26



Там ми беше сватбата и правят всякакъв тип сватби. Не само с шведски маси.
Много хубава обстановка и прекрасен персонал. Никакви забележки нямам!



Тема Re: Вечерна сватба - коктейл?нови [re: питaщa]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 00:11



Restorant "Panorama" na Dondukov ni napravi shvedska masa za svatbata, malko po-razlichno ot kokteil, zastoto kokteili tochno niamshe, no imashe dosta hapki, salatki i tem podobni i vseki si hapna kakvoto mi se iskashe. Edinstvenoto uslovie beshe da poruchame hrana i napitki, taka che da izlezne pone po 18lv na chovek. V kraina smetka gostite se okaha s 5-6 choveka poevche, ot kolkoto biahme predvidili, no hrana imashe predostatuchno i daje dosta ostana. S napitkite se biahme razbtali taka: ot tiah birata i bezalkoholnite, a nie si vnesohme tvurdiat alkohol, vino i t.n.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.