Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 22.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема рокли асеновград  
Автор stanidi (непознат )
Публикувано18.03.05 17:22



Кажете ми как вървят цените на роклите в Асеновград? Дали е по-изгодно от София?



Тема Re: рокли асеновграднови [re: stanidi]  
Автор Alegra (...)
Публикувано19.03.05 17:10



зависи в кой бутик ще отидеш, има от 100 до 1100 по-известните бутици са по-скъпи разбира се, но можеш така да си съчетаеш роклята, че да я направиш от 1000 на 300 да речем, защото те слагат много скъпи платове, и те оскъпяват много цената на една рокля, много зависи дали ще има мъниста, и дали ще са ръчно шити, например!миналата година бях абитуриентка и си ших роклята в Асеновград, бях при Диди Дерменджиева, значи тя ми каза, че си закрила салона в София, защото само от наема цената на една рокля от 800лв например става 1200! затова може би има изгода да се отиде там намясто! аз си уших роклята при Нели Праматарова и съм много доволна, роклята струваше около 270-290 лв май беше, сама си избрах модела, пробвах различни бюстиета и различни поли и си ги съчетах както си исках, отделно ми направиха цветя от същия плат като роклята за врата и китката! заведоха ме до един склад за платове и сама си избрах плата и цвета! А и там работят с платове, които други не ползват, само асеновградските фирми, защото първо при тях ги докарват! изобщо изобилието е страхотно! Но например сестра ми, която беше булка миналата година си ши роклята при Гала (също асеновградски бутик, но имат салон и в София) бяха и казали, че ако отиде до Асеновград няма да е много по-евтина, и като сложиш пътните разходи, които са около 3-5 ходения и то не мисля, че има смисъл! можеш да отидеш и да разгледаш, има и много скъпи рокли, но има и салони, които предлагат и доста по-евтини, в рамките до 200лв например. иди да разгледаш, няма да сбъркаш!



Тема Re: рокли асеновграднови [re: Alegra]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 17:40



Ocharovana sam ot roklite v Asenovgrad. Obikaliah edin mesec v Sofia, bez nishto da mi grabne naistina okoto i se biah pochti otchaiala. Otidoh v Asenovgrad i imahse takova goliamo raznoorazie ot prikazni rokli, che napravo si haresah edna oshte vav vtoria magazin. Stana mi tochno bez nujda ot korekcii i nai-veche, ne se nalaga da ia shia. Rokliata e neveroiatna i pri tova evtina.
Goreshto vi preporachvam da otidete v Asenovgrad. Tam si kupih i pokanite i dori halkite i sam super shtastliva. Ima neveroiatno mnogo bulchinski magazini.



Тема Re: рокли асеновграднови [re: stanidi]  
Автор stanidi (непознат )
Публикувано02.04.05 08:28



Аз обикалях в София и горе-долу се ориентирах за модели и цени, но и от други места научих, че е по-добре да отида в Асеновград. Сега съм сигурна, че ще го направя. Благодаря ви, момичета.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.