Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 26.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема grimнови  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 20:02



Zdraveite
Poneje nima da skluchvam brak vav Bg, a tuk sam ot edna sedmitsa, molia vi dai te mi ideia za grima, t.kato nai-veroiatno ste se spraviam sama. Az sam sas kesteniva kosa i kafiavi ochi.
Blagodaria vi



Тема Re: grimнови [re: eli]  
Автор Пeпeляшka (дрипла ;-))
Публикувано16.03.05 21:53



щом като ще се самогримираш - започни с пробен грим: кремче (или направо го смеси с фон дьо тен) намазваш, не само лицето ами и шия+деколте, отгоре пудра. За кафяви очи - сини сенки или виж там нещо от топлата гама, с червилото - трябва да пробваш кое най-добре пасва. Най-добре ако имаш диг.фотоапарат и снимаш пробният грим - така като се видиш на снимка най-добре можеш да прецениш.Аз поне така направих, така няма опастност после да се ядасваш, че си искала едно, а пък се получило друго. Признавам си аз в последният момент бях забравила спиралата, но май стана по-добре така

keep it simple, stupid!


Тема Re: grimнови [re: Пeпeляшka]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 22:17



Mnogo blagodaria.
Az i bez tova pochvam da se shshkam. Svatbata e sled mesets, niamam priatelki tuk a na vsichkoto otgore slabo govoria ezika a i skapiat e po tsial den na rabota



Тема Re: grimнови [re: eli]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано17.03.05 08:50



Беz паника...както се каzва в една книга...Мисля, Че всиЧки, които са били в твоето положение zнаят zа какво става въпрос...Няма какво да се ШаШкаШ...И аz в наЧалото като Чух, Че някои тук са си планирали сватбата по една година напред и реШих, Че аz няма да се справя, а сега се Чудя какво толкова са правили тия хора...Един месец тамън Ще си имаШ време да си поиграеШ с гримЧета и пр...И аz съм с кафяви оЧи, но с много тъмно кестенява коса( а бе направо си е Черна)...zа грим_ иzполzвам ФДТ смесен с малко кремЧе...иzЧаквам 10_тина мин. на оЧите слагам перлено светло сив молив (отгоре и отдолу), сенки(не перлени, най_добре със седефен блясък) като цветове смесвам светло сиво, после бледо виолетово, много бледо роzово и под веждите и в основата на окото най_светлото (неЩо бяло или телесно)...и във вънШните ъгълЧета на оЧите_малко брокат(най_готино седи ако имаШ не от най_едрия, а неЩо по_ситниЧко)...много zакаЧливо става...а и крие малките бръЧици, които се появяват като се усмихнеШ...За Червило смесвам бежово_телесно и прасковено и отгоре слагам гланц...стои много нежно...а zабравих zадължително малко руж и пудриЧка, zнам Че zвуЧи много, но като не се прекалява с колиЧествата е супер...и спирала, малко може да подЧертаеШ и веждите с тъмни сенки или тъмен молив, но това трябва да се прави адски внимателно, Че понякога девойките zапоЧват да иzглеждат като сови...
А и кафявите оЧи и zглеждат много нежно със светло виолетови сенки...може да се комбинират с телесни и светло бежово...ставаШ като нежно цвете, но Червилото се напасва много трудно...трябва zдраво бъркане.
Ти къде си все пак?

Smiah, smiah...


Тема Re: grimнови [re: surfline]  
Автор eliV (непознат )
Публикувано17.03.05 09:57



Pak sam az, malko si smenix priakora zastoto otkrix che sastestvuva drugo momiche s takav ok. Mnooooogo blagodaria, nikoga ne bix se setila za lilavichko. Az dosega izpolzvax samo nuansi na kafiavoto ili pak sino, no tvoite predlojenia sa super . Sega tichkam do magazina.
Az sam vav France. I tuk virno me shashnaxa kato mi zarazkazvaxa za nikakvi podgotovki po edna godina i nikakva madama koiato stila da se omajva avgust i veche roklia pricheska i t.n. bili gotovi ujas virno te kakvo tolkova praviat?



Тема Re: grimнови [re: eliV]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано17.03.05 10:25



МММ ако искаШ си купи сенките на Clinique zа Чувствителни оЧи_палитрата с 6 цвята цветовете са : Lot-A-Lilac, Spicy #1, Spicy #3, Sunflower #4, Polar Blue#2, Polar Blue#3.ГореЩо ги препоръЧвам на всиЧки момиЧета, zаЩото са невероятно иzдръжливи, цветовата гама пасва страхотно на кафяви оЧи, НЕ ДРАЗНЯТ ....много мраzя да иzглеждам като бял zаек с Червени оЧи, имат си блясък , но не тоя перленият дето Ще те направи да си като Чалгаджийка...а бе супер са с 2 думи...Аz бях като уЧениЧка 4 месеца в ФР. _ хубаво е, особенно на иуг...
А zа това Че се подготвят по 1 година...неzнам zа мен реално, ако няма да си ШиеШ роклята при някой супер супер ангажиран диzайнер 2, 3 месеца ти стигат да се органиzираШ и то със обикаляне, търсене , пробване, питане, документи и т.н...Ама 1 година...Ще ми се иzЧака Чакалото.

Smiah, smiah...


Тема Re: grimнови [re: eliV]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано17.03.05 10:31



кафявото седи малко тежко на бяла рокля...по_добре иzлиzат zлатисто/медените цветове...трябва да търсиШ свежест на лицето, zаЩото бялото подЧертава реалната въzраст ио слага няколко годинки отгоре...особенно ако си с голяма рокля тип Принцеса...
Ако си с по тъмна кожа пронzираЩи перли над веждите и на скулите отварят невероятно face_a...ако си с бяла/светла/нормална кожа си сложи малко от ружът или по_тъмна пудра над веждите и на брадиЧката дава нормален вид на лицетои "убива" ефекта от ФДТ.

Smiah, smiah...


Тема Re: grimнови [re: surfline]  
Автор eliV (непознат )
Публикувано17.03.05 11:09



Super si drugo si e chovek da razbira. Az sam savsem leko murgava. Ste probvam idei :) I daje moje da ispratia snimki za mnenie



Тема Re: grimнови [re: surfline]  
Автор eliV (непознат )
Публикувано17.03.05 11:11



a rokliata teparva ste si ia kupuvam



Тема Re: grimнови [re: eliV]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано17.03.05 12:09



Като бях уЧениЧка и после студентка поработвах в едно фото студио и се понауЧих на някои тарикатлъци...
А zа роклята и аz Ще си я купувам...другият месец,Щото тогава Ще си ходя в БГ...От БГ Ще си вzимаме и халките и другите малки джиджавки zа сватбата, Че и най_вероятно и на скъпият костиумът...Не мога да дам 800 Евро zа рокля тук...къса ми се сърцето...по_добре да ги опукаме кинтите после на море или на планина...
А това zа снимките е супер идея снимаШ се с дигиталния и ако се колебаеШ пускаШ снимките тук и правим една бърzа анкета.

Smiah, smiah...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.