Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 29.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: jana]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано24.03.05 09:29



Охххх, ако иска zа цяла ноЩ и аz с него...това е положението. В тоzи слуЧай не мисля, Че мога да направя компромис...Но поне zа сега си вървим двамцата на всякъде_като дупе и гаЩи...Какво да се прави като си пасваме толкова.


Smiah, smiah...


Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: surfline]  
Автор cveti_3 (новак)
Публикувано25.03.05 10:58



Ох и ние сме все залепени...е, вярно аз си ходя с приятелнки на кафе и клюкаме за парцалки, но това е през деня или докато той свърши работа (сега като се замисля не се е случвало последните 3 години, защото той ме чакаше до 3 през ноща аз да свърша работа ). Но искам да кажа , че и аз го пускам даже веднъж успях да го излъжа да отиде на среща без мен и той се прибра след 1 ч...някак си още ни е много хубаво да сме заедно...По-нататък ще видим как ще е



Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: cveti_3]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано25.03.05 12:09



Аз не мога така, навсякъде залепени, не мога да дишам ... особено ако и при сбирки на маса се лепне до мен ... ми не обичам така. Като се съберем някъде компания мъжете винаги са в другият край на масата, за да може ние жените да ги обсъждаме ... А това пък да ме замъкне на среща само с негови приятели, ще го удуша направо. Не е задължително непрекъснато да ми виси до полата, всеки трябва да си има личен живот, но и да си има граници все пак де. Не аз да си седя всяка вечер в къщи и да гледам деца, а той да несе прибира - това в никакъв случай. То той и моя е домошар и много рядко излиза сам вечер, аз също предпочитам вечер да съм си в къщи, ако излизам е повече през деня с приятелки. Вечерно време не съм излизала от почти година някъде, ама и нямам нещо желание. Повечето излизаници са със семейни приятели Леле дали не е от възрастта вече



Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: jana]  
АвторTzvetii (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 19:43



Svobodata e nai-zennoto neshto,koeto ima chovek,bez znachenie dali e maj ili jena...vseki ia talkuva po-razlichen nachin i spored men ot tam idva problema dali otnemash svobodata na niakogo ili ne! Az mnogo obicham moia priatel...mojebi prekaleno mnogo, riadko se izkushavam da izlizam s priatelki,no az po prinzip niamam mnogo...pak i nikoga ne sam izpitvala neobhodimost ot mnogo.Predpolagam tova opredelia i goliamoto mi jelanie da dam na nego zialoto si vnimanie...strahuvam se poniakoga tazi doza lubov da ne e smartonosna....Priemam hodeniata mu po machove-dajena tezi na nazionalni i az sam s nego,da hodi da igrae futbol s prietlite si,da otide do niakoi priatel...no da izlezne niakoia vecher..a az sama vkashti da si tarsia zabavlenie...niakoga ne go e iskal ot men i nadivam se da go napravi, zashtoto tova bi me obidilo mnogo!"razni hora,razni ideali", znam che tezi neshta koito sa validni za men sigurno zvuchat absurdno za drugi...mislia che v tova e edno ot nai-goliamite predizvikatelstva na jivota-da namerish choveka na kogoto tvoite vijdania se struvat napalno normalni...



Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: Tzvetii]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано26.03.05 18:51



Съгласна съм с теб, всеки разбира по свой начин свободата и в това е и индивидуалността на човека. Щом си намерила половинката си и той е щастлив с начина ви на живот това е най-важното. В любовта няма правила и канони. За някои едно е нормално за други не. Радвам се, че си намерила любовта в очите на твоя приятел и дано се запази това чуство помежду ви и в брака.
Успех



Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: jana]  
Автор lunas (непознат )
Публикувано27.03.05 10:20



nqmame brak, no jiveem ot nqkolko godini zaedno.
Razbira se che go puskam.
Kakto az, taka i toi si ima negovi priqteli s koito iska da bade ot vreme na vreme.
Ne e nujno da se lajem za da se sreshtame s priqtelite si
Tova che nqkoi navsqkade sa vinagi zaedno govori che sa si zagubili doverieto.



Тема Чакай...чакай......нови [re: lunas]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано28.03.05 11:31



......не е вярно това , което казваш......!

Ние, с моята бъдеща съпруга, сме навсякъде заедно, защото искаме да сме си нон-стоп заедно, въобще не става дума за доверие и недоверие.....неправилно тълкуваш свободата според мен....просто има хора на които им е приятно да са винаги заедно - с приятелите на единия и другия....

Единствено се виждаме с приятелите отделно когато аз ходя на мач......а тя по магазини за женски неща (например магази за джунджурии...УЖАС....)


Поздрави....



Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: jana]  
Авторexalibur (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 12:17



Daa, li4nata svoboda e mnogo hubavo ne6to. Stiga tozi na kogoto ja dava6 da ja oceni podobava6to. Za6toto az 6te vi dam primer za to4no obratnata situacia. Ne ograni4avah jena si (biv6ata) za ni6to za6toto ja obi4ah stra6no mnogo, i viarvah 4e po tozi na4in 6te i pokaja otno6enie. I kakvo stana - razkaza mi igrata. Okaza se 4e izvednaj semeiniat jivot i doteja i me razkara na burza raka. Sega si hodi kadeto i s kogoto si poiska, a az prodaljavam da gledam deteto. Edno semeistvo stana na puh i prah. Taka 4e vsi4ko opira do 4oveka.



Тема Re: "Пускате" ли мъжете синови [re: exalibur]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано28.03.05 12:32



Наистина за съжеление не всички оценяват това, което им се предоставя Тогава те просто не го заслужават



Тема Re: Чакай...чакай......нови [re: TCP/lP]  
Автор surfline ((veche poznat))
Публикувано29.03.05 12:38



И ние сме така...Аz обаЧе ходя на маЧове с удоволствие, но на среЩи с колегите му или на работни "мероприятия" предпоЧитам да не присъствам...Както и той като ходя да си купувам Червилца и кремЧета...Ами какво на се прави аz един път иzтропах "Искам бежово_роzово Червило с прасковен отенък...като на Дженифър Лопеz" и той успя само да каже "Аz Ще пия една бира докато си го намериШ"...А инаЧе сме си като дупе и гаЩи...навсякъде zаедно и ни харесва.

Smiah, smiah...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.