Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 23.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Амиииии......нови [re: Paпyнцeл]  
АвторPaпyнцeл (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 22:47



И аз не гледам какво пиша. Мисля за "Св. Неделя" и пиша "Ал. Невски".



Тема Re: Ей, мушмороци......нови [re: NVN]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано29.01.05 13:38



Да и аз харесвам този ентусиазъм, а не някои дето се страхуват от банички и кифли



Тема Хе-хе.....нови [re: jana]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано29.01.05 14:30



....ми аз съм зодия ЛЪВ, намерил съм си прекрасна половинка и какъв по-добър повод за изява мога да намеря..........

ААааааа...и нещо друго......според вас има ли друг повод в живота на човека, когато се събират максимален брой приятели на едно място?

A blessing in disguise...


Тема Re: Ха-ха.....нови [re: TCP/lP]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано29.01.05 20:43



На градинско парти по случай 50-ият рожден ден



Тема Re: Ей, мушмороци......нови [re: TCP/lP]  
АвторЛeпa Бpeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 23:05



Направи си селска свадба в хоремак ште стане дъ бест.



Тема Еееее..... [re: jana]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано30.01.05 11:06



.....дотогава може да не са всички приятели налице....

A blessing in disguise...


Тема Re: Е как? [re: TCP/lP]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано30.01.05 12:57



Aко трябва да бъдем честни не трябва да вземат и 15 лв., тъй като бракосъчетаването е безплатно, тези 15 лв. са за художественото оформление (менделсон)!



Тема Re: Ей, мушмороци...... [re: TCP/lP]  
Авторrotiealex (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 23:27



СВАТБЕНИЯТ АЛБУМ, в съвременния живот е един от важните атрибути за самото сватбено тържество, който не променя българските традиции, а, напротив. Изисканият и специален за повода дизайн и допълнения към него, като специални листове с име и адрес на госта, място за пожелание и впечатление; листове за снимки и индивидуални експресии, гарантират положителен ефект върху гостите, а на младоженците висок стил на сватбено тържество.
Сватбеният албум заедно със специално приготвената за случая кошничка, декорирана в сватбен стил и пълна с подаръците за гостите ( например чифт порцеланови обувки с изписани имената на младоженците, символизират неразделност; който ви предлагаме не само ще остане вечен спомен, но ще промени представата ви за хода на сватбената веселба, в която, вие, главните герои, ще приемате поздравленията и пожеланията на гостите си по съвременен и атрактивен начин, без да спирате да бъдете на сватбената сцена, без да лишавате някой от внимание, а пожеланията няма да бъдат само изречени думи, те ще са записани във вашия СВАТБЕН АЛБУМ. Заедно със снимките, в него ще опишете и Вашето СВАТБЕНО ПЪТЕШЕСТВИЕ. Самата организация на тържеството : на подходящо място в ресторанта подготвяте маса http://www.arrivals-bg.com/svatbi.html, на нея е кошницата с подаръците за гостите, албума и шампанкото. DJ съобщава на гостите, че всеки може да напише пожеланията си в аблума на масата, да остаи подаръка си и да си вземе подаръка от младоженците. Ролята на шаферите се засилва от асистирането при масата. В това време мили младоженци вие имате възможност да се веселите и естествено да не пропуснете никого в персоналната си наздравица, без вие или гостите ви да емате натрапчивото неудобство "поздрав-подарък"......а е написаното остава завинаги,

Харесва ли ти????



Тема Re: Еееее..... [re: TCP/lP]  
Авторlrka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 13:21



Da vmetna i az po vaprosa - veche riatualnata zala struva 47 lv. prez weekend-a, a prez sedmitsata 28 lv.
A v Sv. Nedelia - ritualat e 160 lv.



Тема Re: Еееее..... [re: lrka]  
Автори aз дa kaжa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 14:04



Ритуалната зала на Леге е 47 лв., а до нея има една малка църква Св.Петка-там ритуала е 50 лв., правото на заснемане е 20 лв., а ако искате и хор-още 30 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.