Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 04.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Църковния брак ще става официален?нови [re: jana]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 13:55



Ако аз бях на твое място, щях да потърся отговорност от тази служителка и да отида при шефовете й. Какво като е имала рожден ден. Тези служители използват факта, че на хората не им се занимава да се разправят. Де да беше само в ритуалните така.... Присъствах на сватба в църква, отчето добре подпийнало, запъна се цели 5 пъти на текста, така че църква-гражданско, не зависи от това....
Има и доста недостойни свещеници.....



Тема Re: Църковния брак ще става официален?нови [re: Ecтpeлa]  
АвторKифличka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 14:52



И ти си много права. Но поне атмосферата е малко по-тържествена. Не знаех, че на "Лъвов мост" има ритуална зала. Ние на бул. "Витоша" отидохме.



Тема Re: Я да питам тогава за развода ?нови [re: jana]  
Автор NVN (в очакване)
Публикувано02.11.04 15:48



Да, защото православната църква допуска до 4 развода. При католиците не е така.



Тема Re: Я да питам тогава за развода ?нови [re: Kифличka]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано02.11.04 15:55



Мисълта ми беше как точно ще се дава разводът .... нали пред църквата е "... докато смъртта ви радели ..." не мога да си го обесня и аз това Или пък другият вариант е развод по Сицилиански (единият от съпрузите умира), е много е краен, но ако няма друга алтернатива



Тема Re: Я да питам тогава за развода ?нови [re: jana]  
Автор NVN (в очакване)
Публикувано02.11.04 16:38



По мой спомен "докато смъртта ви раздели" е формула, която се съдържа само в литургията на католиците. Не мисля да съм я чувала, когато съм присъствала на сватби в православната църква. Вие кажете!



Тема Re: Църковния брак ще става официален?нови [re: Evi]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано06.11.04 11:51



Абсурд :)
трябва да се измени Конституцията за тази цел!



Тема Re: Църковния брак ще става официален?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор drazena (красива)
Публикувано06.11.04 16:13



И аз така писах, обаче има хора,които явно знаят повече,визирам "една",която на всичко отгоре си позволява груб тон,специално към мен.А дори няма регистрация.Но нека си остане с това убеждение не е моя работа да образовам хорат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.