Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема цените на сватбените роклинови  
Авторvenush (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 15:11



Здравейте момичета!

Обръщам се към вече омъжените или тези които сега се приготвят за сватба.
Ще се женя след няколко месеца. Интересуват ме цените на роклите на различните места. Как вървят в Асеновград и в модните къщи в София? Още не съм тръгнала да търся усилено, но бих искала да имам предварителна информация.
Имате ли информация за цените в Арети, Вирджиния, Шуши, където казват че предлагат рокли от световноизвестни дизайнери?

Моля Ви помогнете ми.

Поздрав

Венуш



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: venush]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано15.09.04 15:44



Виргиния предлага вейни собствени рокли, но са разкошни, ако смяташ, че искаш тоалет в стил принцеса.

Арети и Шуши не знам дали шият, но това, което е на чужд дизайнер си е готово и няма размери. Зависи каква ти е фигурата. При моя ръст и телосложение няма начин да се наглася в нещо готово, защото плувам и в дължините, и в ширините.



Тема Re: цените на сватбените рокли [re: NVN]  
Автор venush (непознат )
Публикувано15.09.04 16:12



Висока съм 170 и тежа 53 кг. Все нещо готово трябва да ми стане.
Права си за роклите на Вирджиния, разкошни са но какви са цените им?

Моля Ви споделете опит, дайте съвет.



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: venush]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано15.09.04 16:17



Мисля, че за Виргиния трябва да си приготвиш поне 600 лева, а за най-пищните модели аз бих заложила на 1,000 лева.

Невена е добър избор, ако можеш да си позволиш дизайнерска рокля.



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: venush]  
Автортъpcaчka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 16:39



Ходене му е майката. Виргиния са на Хр. Белчев 50, Шуши - на Графа между Попа и канала вдясно. Арети са там някъде най-вероятно. Аз съм 172 см на 54 кила, но докато не премерих, не знаех даже какво търся. И само с две от нещата, който пробвах се одобрих.



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: тъpcaчka]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано15.09.04 16:54



Сетих се за нещо. Скоро открих едно доста впечатляващо за моя вкус модно ателие. Дизайнерката не е специално на сватбени рокли, но облеклата са уникални. Също така далеч не струват 1,000 лева.

Тя се казва Фани Пападополу (чиста българка, съпругът и е арменец, но не разбрах защо има такава фамилия). Много открити и сърдечни хора. Аз влязох да разгледам просто, но дълго си говорихме. Интересувах се именно от изработването на сватбена рокля и ми показаха такава дантела, че ми прималя.

Намира се на Княз Борис І-ви, ако не греша - от първата спирка на 5-цата трамвай вървиш и пресичаш Алабин, продължаваш към Примавера, пресичаш Денкооглу, пресичаш Солунска и след това в едни момент е в ляво. Обаче ако съм объркала улицата - на Солунска в частта между Витошка и Ботев на един ъгъл има Гери Уебер - е на тази улица перпендикулярно на Солунска вървиш към Патриарха. Сори за ужасното обяснение, но визитката не е у мен.

Има високи витрина като се изкачиш по стъпала на ъгъла. Там и цветен тоалет могат да направят много красив. Аз гледах една рокля в оранжево с тъкн индийски воал с 2 вплетени пера от паун на полата. този тоалет аз лично с гордост бих облюкла за сватбения си ден.

Успех!



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: venush]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано15.09.04 17:49



Хубавите там започват от около 2000 лв, особено ако имаш някакви претенции. може да стигне и до 7000. Моята е чудна, ще я исползвам след три дни:))) От Сара е и струва по-малко от 700. В понеделник може да пусна снимки, тъй, че ще я видиш и сама ще прецениш.

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: jungle79]  
Автор venush (непознат )
Публикувано16.09.04 10:14



предполагам, че имаш предвид роклите на Вирджиния. Много искам красива и уникална рокля, но 2000 лева ми се виждам прекалено много.

Цената на роклята ти в Сара сключва ли воал, обувки и всички други аксесоари или не?



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: venush]  
Автортъpcaчka (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 10:34



Не се обиждай, но не само роклята ще те направи прекрасна в сватбения ти ден. Имаш добри данни. По важно е да се чувстваш комфортно. В този си вид трябва да си цял ден. Само един ден. Успех



Тема Re: цените на сватбените роклинови [re: venush]  
АвторLady Charm (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 10:45



Цените в София са в много широки граници - като започнеш от около 250 лв и стигнеш до 3000 лв. (поне толкова беше най-скъпата която аз видях, може и по-високи да има). Във Шуши има наистина чудесни неща, но цените им са...... ауч! Няколкото модела които аз бях харесала струваха между 600 и 900 Евро. На мен ми се видяха много за нещо, което ще нося все пак само един-единствен ден. Аз все си препоръчвам сватбен салон Лита - на бул. Мадрид и бул. Евлоги Георгиев.:-) Имат богат избор на рокли и всякакви други аксесоари необходими за сватбата, а и цените са много приемливи - около 400 лв.
Пожелавам ти приятни обиколки на магазините и една чудесна и усмихната сватба:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.