Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 23.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Я да видим Кой-Когонови  
Автор ПacaT (Италиано аморе)
Публикувано10.09.04 23:01



Споря аз с моята приятелка............Аз и казвам че мъжа избира жена си, а тя ми вика че жената избира мъжа си.
Кажете според вас кой-кого избира в сериозната връзка и женитбата. Аз знам че мъжа избира с коя жена да прекара живота си, защото ние сме мислещите, а жените чувстващите, ама как да докажеш нещо на жена- "Съскаща в домашни условия".



До края за 28.98сек.

Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: ПacaT]  
Автор ty^iga (непознат)
Публикувано11.09.04 00:24



колкото и да ми е неприятно, не мога да се съглася с теб.
Жените правят избора - те търсят най-подходящия баща за децата си и нищо не може да да промени този генетично заложен модел.



Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: ПacaT]  
Автор tania_vn ()
Публикувано11.09.04 08:12



i dwamata ste pravi, izbora e savmesten spored men. Kak shte reagirash ako niakoia madama ti se prukne otpred i ti zaiavi " eiiii, cshhhh, puk az shte se omuzvam za tebe" - saotwetno i obratnia variant. Na men lichno mi zvuchi glupavo twardeneto che samo edinia "izbira". Reshenieto za savmesten zivot se vzema ot 2ma dushi kogato i dwamata sa gotovi. Taka mislia az.

just my two cents


Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: tania_vn]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано11.09.04 10:53



Освен ако не си добра лисичка, която си е поставила ясна цел



Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: NVN]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано11.09.04 16:16



Въпросът е много спорен ! От една страна ако си жена, изглеждаща що-годе добре и с повечко ъкъл и хитринка няма мъж, който да не пожелаеш и той да не е твой ..... било то за една вечер или за цял живот. Мъжете са малко глупавички в това отношение и лапнат ли въдицата от начало, почнат ли да те гледат с влажни очи вече можеш да си го моделираш както си поискаш ..... Но от друга страна в днешно време са се навъдили едни "красавици", който щом видят пълен порфейл и са твои ако щеш и за цял живот, стига да не те хванат полицаите преди да е навършила 16. От трета страна обаче изборът става и от двамата, тогава любовта и съвместният им живот ще е като по филмите
Начините си ги избирате вие !!!



Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: jana]  
Автор ty^iga (непознат)
Публикувано11.09.04 20:09



Мъжете са малко глупавички в това отношение ...
от тези думи не лъха особено уважение към мъжете ... хич не е хубаво това. Аз мисля, че половинката ми е достатъчно интелигентна и не се поддава на евтини трикове и женски номерца. Иначе не бих се омъжвала за него.
Градската Таня е права, че избора в определен смисъл е взаимен, но мисля, че окончателната дума е на жената



Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: ty^iga]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано12.09.04 01:43



Разбира се,4е последната дума е на жената
Нали тя трябва да каже ДА



Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: 3Be3ga]  
Автор ty^iga (непознат)
Публикувано12.09.04 11:30



е вече стигнахме до същината - в крайна сметка жената избира съпруга си



Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: ty^iga]  
Автор tania_vn ()
Публикувано12.09.04 11:57



ами той ако не и предложи? тя колкото и да вика ДА тогава, ефект нулев та и мъжът избира жена си един вид. Да им предоставим малко инициатива и на тях все пак...

just my two cents


Тема Re: Я да видим Кой-Когонови [re: ty^iga]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано12.09.04 12:26



Мисля, че не си разбрала, че избриох видовете мъже и жени ......... далече съм от мисълта, че всички мъже са глупави . най-малко не бих сложила и моят в това число




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.