Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 03.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема svekarvataнови  
АвторBulka (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 19:13



momicheta poluchihte li podaraci ot svekarvata? Moia priatelka poluchi mnogo hubavi, no az nishto ot moiata, a nie i kupihme podarak.
sled kato se razpisahme az i kazah "maiko"a tia otvarna: e, haide sega , ne sam te rajdala. oh, kak da go razbiram tova?



Тема Re: svekarvataнови [re: Bulka]  
Автор Lamichka (gladnichka)
Публикувано22.08.04 10:24



Ние още не сме се оженили, но и на "годежа" нито аз подарявах подаръци, нито тя на мене...И това не ме притеснява особено - добре е че се разбираме и че отношенията ни са наред....
Колкото до обръщението..не знам какво да ти кажа, ти не казваш нищо повече за жената, че да дам предположение - единия вариант е, че е по-хладен човек и така си говори, а другият - че просто не държи на такива неща (което е хубаво, ако и ти не искаш да се тормозиш с неудобни за теб обръщения).
Вземи я питай как иска да се обръщаш към нея и така ще се реши въпроса според мен



Тема Re: svekarvataнови [re: Bulka]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано23.08.04 00:49



Моята ми подари колие от бяло злато на сватбата, ама никога не мога да и кажа "майко" ... не е в природата ми ...



Тема Re: svekarvataнови [re: Bulka]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано23.08.04 09:20



Ами жената се чуства некомфортно да я $мамосваш$ л Тъкмо ти отпадат темите за терзания



Тема Re: svekarvataнови [re: Bulka]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано23.08.04 10:04



Ами, на нас ни предстои тепърва (на 18-ти септ). Обче има друг проблем. Бащата на Калоян (така се казва бъдещия съпруг) е от 5-6- години с друга жена. Поканихме ги, разбира се, обаче бъдещата свекърва заяви, че " ако ОНАЯ дойде, аз няма да дойда и ше се откажа от теб...." и куп още такива глупости....не е лесно....баси. Всеки си гледа собствения кеф и малко са онези, които наистина се стараят вместо да ти усложняват живота, да се опитат да те улеснят поне на този ден. За подаръци хич и не ми се мисли. Нищо чудно някой китеник да ми подари:)))))

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: svekarvataнови [re: jungle79]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано23.08.04 10:18



От кого ще се отказва пък тази кукувица? От сина си или от тебе? Луда жена!!!! И коя е "онази" - това е партньорката на баща му! Защо не могат да се държат цивилизовано хората. Съчуствам ти искрено - много е трудно така!



Тема Re: svekarvataнови [re: NVN]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано23.08.04 11:18



Бе не е хубаво така да се говори, ама.....ще се оправят някак. Аз се чудя само мойто място в тая сплетня къде е ? Много е гадно, ама да се оправят. Няма за тях да се женя. Странни хора!

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: svekarvataнови [re: jungle79]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано23.08.04 11:27



Точно така!

Вие ги каните за гости, а не да ви определят правилата на сватбата! Горе главата.



Тема Re: svekarvataнови [re: Bulka]  
АвторLady Charm (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 13:45



Аз получих бижута - колие и обици. А след сватбата - те със свекъра ни посрещнаха във вкъщи като се прибрахме -подариха ни както е по обичая - подноси, нощница, покривки и за мен - още едно колиенце с гривничка:-) А за обръщението, и на мен ми е куцо малко да я наричам майко, но аз на моята майка и казвам мамо, така че малко по малко ще свиквам. Но на самата сватба я издебнах за малко на саме и я попитах как ще и бъде приятно да я наричам. Мисля че така е най-добре - да си каже какво мисли жената!:-)



Тема Re: svekarvataнови [re: Lady Charm]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано23.08.04 15:40



Е това си зависи и от човека, защото при мен нещата са по друг начин ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.