Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 20.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами да !!!!нови [re: jana]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 10:44



Яна, много си права, не би трябвало само да минават, хубаво е да предадат "опита" си на другите.
нашата сватба беше на 05.06.2004г. и беше прекрасно изживяване. Продължавам да следя форумите и клубчето тук. Чета разбира се и семейство вече, но смятам, че вълнението, което изживях на сватбения си ден ще ми държи "влага" много много дълго време.
Все пак има хора, които не го възприемат така, но аз бих се омъжила още много пъти (за същия човек), ако мога да изживея тези хубави емоции и вълнение.



Тема Re: Ами да !!!!нови [re: jana]  
Автор Wildberry (лоша)
Публикувано02.09.04 20:46



Ееееееее, мацо изби рибата с тая органза по тебе, страхотна булка си!!!
АЗ като се сетя и ми се свива корема - толкова търчане покрая моята сватба, че не е истина! КУпувах си роклята чак от Асеновград, от дизайнер Нели Праматарова, нищо в София не ми се хареса
А как ме бяха белосали, ужас, приличам на нарисувана кукла (в лошия смисъл на думата)! Да не говорим, че и мойта сватба беше вечерна и цял ден бях на едно варено яйце. В главата приличах на камериерка ( е, верно в класен хотел), подгъната на черта и венчето точно над бретона! Като ритах менчето, изобщо ме виждах нищо (имах 4 кринолина) и уцелих един сервитьор в корема, та цирка си се състоя...
После свекърва ми като почна да ни бута разните му там залци беше много смешно, аз хапна малко, давам остатъка на мъжа ми, той го дава на кумата тя на кума, той на близката сервитьорка и така всичките залциДа не говорим, че не можех да пишкам цяла вечер, защото просто не се побирах в тоалетната!Опитах, въртях, вдигах обръчите, ама няма начин! Не се събира и това е.
На хорАта си дзопах както си искам щото под роклята нищо не се вижда, а аз не мога да играя хоро!
Най-срамно ми беше наздравицата с гостите - демек просенето на пари
Ми какъв гаден обичай е това! И хич не исках, ам знаете как е, всички роднини почват да крещят нещо и ти ставаш с чаша в ръка и почваш поред и пълниш чантичката.... УУУУУУЖАС!
Тва с общи думи , иначе смехории имаше много.
А, тортата на три етажа се беше наклонила като кулата в Пиза и сервитьора каза, че ако не я разрежем достатъчно бързо, ще стане руина
Та така:)


П.П. Снимки не съм сканирала, пък и не приличам на себе си на тях, иначе бих пратила.

Редактирано от Wildberry на 02.09.04 20:47.



Тема Хе хе !!!!нови [re: Wildberry]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано03.09.04 09:32



Хич не ми се прави на скромна ..... скенирай веднага снимки да те видя ...... Едно момиче ми каза, че си била супер като булка Искам да те видяяяяяяяяяяяя А иначе това с ходенето до тоалетната ми е до болка познато ....... въртях се като пумпал, за да се опитам да се намистя в тоалетната кабинка ....... без успех Наложи се на свалям роклята , всеки път , което от своя страна ми отнемаше поне 20-40 мин и няколко човека с мен за помощ
Егати веселбата .......



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: jana]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 20:34



Hey! Yana!
mnogo hubavi snimki i vijdam, che i vie ste bili v park hotel moskva.

eto malko snimki i ot nashata. nadiavam se, che shte vi haresat i shte usetite dobroto ni nastroenie. chuvstvaite se pokaneni!

http://groups.msn.com/MiaDannysWedding/shoebox.msnw

pozdravi na vsichki
m.



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: mia]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано05.09.04 12:47



Супер сте .....



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: jana]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 15:56



chuvstvahme se super
merci!



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: mia]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано07.09.04 10:17



Много сте хубави и засмяни! Да ви върви все на радост



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: jana]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано07.09.04 10:50



Супер миличка!
Много хубава идея,напълно те подкрепям.
нашата сватба с г-н Владимир Томов беше в един от най-горещите летни дни на 2001 година-28.07



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: jana]  
АвторEmber (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:48



Здравейте!
Нашата сватба беше на 21.08.2004г.
Беше сигурно най-хубавия ден в живота ми!И все още съм в еуфория.
Само че не мога да ви покажа снимки,защото не знам как.



Тема Re: Предложение !!!!нови [re: Ember]  
Автор janaМодератор (силна)
Публикувано07.09.04 12:14



Ако са ти качени в нета ми дай линк към тях ..........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.