Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оженихме се! -2нови  
АвторLady Charm (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 17:32



...Continued!
Като чух цялата гюрултия и ми призля - така де аз не съм готова! От ужас за малко да ми се изправи косата и язък за двата часа труд и нерви! Тъкмо паникьосано пуснах високия си фалцет в действие и се разпоредих никой да не отваря и.... милия ми татко разбрал-недоразбрал отвори вратата. Нахлуха сватове, роднини, приятели.... Пълен шаш и паника. Ами сега!!! Бързо се взеха мерки и мъжът на сестра ми се запъна на вратата на стаята, в която ме разкрасяват. И се почна това дето уж нямаше да го правиме, ама неволята учи: Голяма й е обувката на булката, я я поуплътнете малко.... Даваха хората, давах, ама накрая напънаха вратата и младоженеца нахълта. Видя ме малко недогримирана, но той милия ми е смел и не избяга. Отидоха в другата стая да хапнат и пиинат и да ме дочакат. Добре че гримьорката ми е супер оправна и работи хем качествено, хем бързо и ме приготви за нула време. И ЕЙ МЕ НА - влизам аз в пълния си блясък и всички се ококорват и забравят да дишат. Това е защото съм една хубава, та хубава (да не си помисли някой, че е от потрес!)
Щтракнахме 2-3 снимки, пожужа камерата около нас и затръгвахме към ритуалната зала. Подмишкосах кума, плиснаха ни водичка, настанихме се къп колите и хайде... Зала ОБОРИЩE (бившата Лиляна Димитрова). както ни беше тръгнало, очаквах, че ще има закъснения и ще чакаме, но тук късмета проработи.
От там имам много добри впечатления. Ритуала беше много сбит и хубаво поднесен, пя ни хор, а служителката имаше толкова заразителна усмивка. То аз затова сигурно на всички снимки ще приличам на нахилена зелка! При подписите настъпих благоверния (ще комадвам значи), който от изненада така се втрещи. Искрено се надявам - някое фото или камерата да са го сгащили в тоя момент. После имаше поздравления, целувки и прегръдки с всички. Добре, че направихме малка сватба!!!
Обратно по колите и точка втора - църквата. Св. Георги - на Петте кьошета. И там ми хареса- така де! нали път си е мойта сватба:-) Трима попа ни пяха и четоха, и тук си имахме хор... Кума ни удари короните при кръстосването, но простено да му е. То един път не се брои! Ядохме залци с мед, пихме червено вино, капахме се с восък на воля. А след това определихме коя е следващата булка - той букета сам си я намери, право в ръцете й се гушна. И се почнаха снимките - заедно, по отделно, със всички желаещи и с някои не чак до там желаещи, но придърпани насила в кадър.
Като приключи снимкоправенето народа хукна към ресторанта, а ния прясно-прясно бракосъчетани и кумовете отидохме да кафепиеме и да поотпуснем душиците, защото Страшна жега беше настанала и жажда мореше добитъка.
Слек като задоволихме най-належащите си нужди се занесохме до ресторанта. А там: посрещане: ритане на менче, захранване с хляб със сол и после хляб с мед, пиене на шампанско до дъно, чупене на питки, рязане на торти и най-вече мазане със торти, хвърляне на жартиер, обилно хапване и още по-обилно пийване... и всичко това гарнирано с много музика, много танци, много усмивки и много настроение! Хиляди блягодарности към нашите страхотни кумове, които направиха купона!!!!
Прибрахме се във късна или ранна доба (зависи от гледната точка) .... Останалото е мълчание!:-)



Тема ......нови [re: Lady Charm]  
Автор jana (силна)
Публикувано23.08.04 23:26



Ха такаааа е айде ЧЕСТИТО от мен .. и добре дошла в нашият клуб на ветераните Добре си преживяла нещата само снимки чакаме сега да се пофукаш

Редактирано от jana на 23.08.04 23:27.



Тема Re: Оженихме се! -2нови [re: Lady Charm]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.08.04 10:24



Все така щастливи! Честито! И горчиво!!!!



Тема Re: Оженихме се! -2нови [re: Lady Charm]  
Автор Пeпeляшka (дрипла ;-))
Публикувано24.08.04 13:05



ееееееееее много сладко си го описала! Да ви е сладък и семейния живот!
А снимки?

keep it simple, stupid!


Тема Re: Оженихме се! -2нови [re: Lady Charm]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано24.08.04 18:35



А снимкииииии?



Тема Re: Оженихме се! -2нови [re: Lady Charm]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано25.08.04 09:59



Честито!Пожелавам ви прекрасен семеен живот, много разбирателство и красиви моменти.
Пък и както казва старата приказка-таз година булка, догодина люлка




Тема Снимкинови [re: 3Be3ga]  
АвторLady charm (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 10:03



Малко не съм на ясно как да ги кача в webshots:-( хич не бих възразила срещу малко помощ:-)



Тема Re: Снимкинови [re: Lady charm]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано25.08.04 10:25



Или там, или в yahoo. И на двете места ти трябва регистрация, защото си създаваш твой албум. Ако имаш yahoo адрес е съвсем лесно, защото не се регистрираш отново. Като отидеш на самата заглавна страница в дясно има изредени опции и на втората група на първия ред е Organise и съответно последното е Photos. Кликваш там и следваш инструкциите. Не е трудно. Преди това трябва да си свалила снимките на с:-то си някъде, защото ги тегли оттам. Ще те попита дали искаш да ти свали някаква програмка, с която ги маркираш всимки наведнъж, а не една по една. Проверихме я, няма вируси. Поне при нас де.



Тема Re: Снимкинови [re: Lady charm]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано25.08.04 10:30



Виж

е обяснено много добре




Тема Снимките! [re: Lady Charm]  
АвторLady Charm (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 10:38



За всички, които ги пожелаха... и за тези, които нямаха никакво желание: Щастливи сме да ви поканим ей на туй линкче http://photos.yahoo.com/euviliadeithan и да ни видите какви сме хубавци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.