Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема фризьор  
Авторaмбpoзия (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 15:35



търся фризьор в София, който е специализиран в прически за специални поводи, умерени цени



Тема Re: фризьорнови [re: aмбpoзия]  
Автор jana (силна)
Публикувано25.08.04 15:56



Доста труден въпрос Фризьори много , къдърни също , а за умерени цени ..... тук можеш да уточниш каква е мярката ти все пак
Аз лично бих ти препоръчара моята фризиорка ..... дойде у нас , направи мен , майка ми и още една приятелка намаза покрай нас Само мога да те посъветвам при Капанов да не ходиш, колкото пъти съм отишла, толкова пъти съм се разочаровала ..... намери си някой, направи си няколко пробни и виж дали си доволна ......
Успех

Редактирано от jana на 25.08.04 15:56.



Тема Re: фризьорнови [re: jana]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано25.08.04 15:59



Янче (Жанче), сори ама не знам как точно на български , можеш ли да ни дадеш телефонен номер и адрес на тази дама и малко да ни обясниш къд е салонът й. Аз си търся фризьорка по принцип добра. А който може да се справи добре с официална прическа, по мои наблюдения е добър и в обикновеното подстригване.



Тема Re: фризьорнови [re: NVN]  
Автор jana (силна)
Публикувано25.08.04 16:04



С удоволствие само до ти поясня нещо преди това . Значи въпросната мацка работи в много реномиран и професионален салон .... няма да го споменавам сега защото може да има някой предател тука . Там е много скъпо и тя си работи в къщи на домашни условия ..... Работи перфектно, като имаш предвид че аз съм почти руса , много капризна и косата ми изисква доста грижи и професионални умения ...... намирам ги при въпросната мацка ще ти дам телефоните и на бележка да не стават бели тук
поздрави
Яна



Тема Re: фризьорнови [re: jana]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано25.08.04 16:24



мале ма ти колко си руса хи хи хи



Тема Re: фризьорнови [re: Elixia]  
Автор jana (силна)
Публикувано25.08.04 16:32



ееее как бе ................ светлокестенява на руси кичури айде подробности ... какво против русите а ? освен сигурно 100-200 вица



Тема Re: фризьорнови [re: jana]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано25.08.04 16:40



ама нищо лично ... хи хи хи
сладурана ...
само не знаех че си руса хи хи хи



Тема Re: фризьорнови [re: jana]  
Авторaмбpoзия (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 18:02



това е добра идея, но в такъв случай ще трябва да си намеря снимка или сайт, от който да й покажа каква точно прическа искам. така че сега ви моля да ми дадете някакви адреси на прически - мисля да е нещо като кок, но със спусната коса отзад... абе, не мога да го обясня, но ако го видя мога да го покажа
а за цените - мисля, че 55-60 лв. е нормало, ако ме прави вкъщи или не е?



Тема Re: фризьорнови [re: aмбpoзия]  
Автор jana (силна)
Публикувано25.08.04 18:12



Ами на мен официалната , най-главната ми прическа в деня на сватбата .... тя мацката дойде у нас сутринта направи ме и ми взе 45 лв. ....... а в главата си имах милион форкети и шнолки , който са си нейни , но ми ги остави . Иначе като ходя при нея сега горе долу ще ти кажа цените - косата ми е 1 педя над кръста, за кичури, подстригване, сушене + прическа ми взима около 25-30 лв. За мен това е приемливо като се има предвид цените по готините салони. А тя работи със същите консумативи ..... Ох то пък май излезе като реклама .... без да искам да знаете ...... та така



Тема Re: фризьорнови [re: aмбpoзия]  
Автор Elixia (@-@)
Публикувано25.08.04 19:36



Виж в темата на jungle79 ПОМОЩ или нещо такова беше заглавието. Там съм пуснала един линк със снимки. Дано ти харесат, защото jungle79 вече си хареса нещо от там, е малко го изкусори, но е важна главната идея.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.