Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Магазин Романтиканови  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 09:37



Добрютро на всички.
Искам да ви попитам дали някоя от вас или ваши приятелки са си шили рокля в магазини Романтика (надявам се, че мога в този форум да питам за конкретен магазин).
Страшно си харесах там една рокля, но ми е доста голяма.
Не бих искала да ми я коригират, а да ми ушият нова, но се чудя се дали там да си я поръчам и моля за съвет, ако имате повече инфо.

Весел ден на всички и благодаря



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: Блy]  
Авторdayzy (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 20:40



moia priatelka se omaji naskoro s roklia ot tam.ne ostana osobeno ocharovana ot kachastvoto na toaleta si.az sashto ne ostanah s dobri vpechatlenia ot salona,v koito daje i ne mi pozvoliha da pipna,kamo li da probvam neshto ako niama da go kupuvam....siakash razglejdah muzei,a ne magazin.niakakva otegchena ot jivota i sobstvenata si prostotia ovca beshe slojena mai za da goni klienti.dano da imash kasmet,pojelavam ti go nai iskreno.i vesela svatba!:)



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: dayzy]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 11:13



Благодаряя, най-после някой да ми отговори.
Те имат 3 магазина и в този на Пиротска момичето е много любезно.
Искам още малко да поразгледам и тогава ще решавам, че времето си минава.



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: Блy]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 14:50



Не знам дали вече си си поръчала рокля, но ако избрала Романтика, иди на Екзарх Йосиф, там поне момичето в магазина разбира от шиене и може да ти помогне с избора, но наистина ако не си поръчваш, не знам дали ще са много любезни, постарай се да и извадиш душата и да ти предложи всякакви варианти на платове, защото цените са различни, а пък в крайна сметка, сама знаеш, че не е само роклята. В сряда съм на проба и ще ти кажа (ако не забравя) дали шият добре.



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: .]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 15:00



Еее, много ти благодаря.
Стискам ти палци за пробата, недей забравя моля те да ми кажеш как е било.
Аз на Пиротска си я харесах.
А като си я шиеш шивач ли ти взима мерките и с шивач ли говориш или с девойката в магазина?
Защото вторият вариант определено ще ме разколебае.



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: .]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано26.07.04 15:38



А ти виждала ли си им цветните платове. Инетресувам се най-вече от сини и електрикови! Благодаря ти!



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: NVN]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 16:07



Ако питаш мен, не съм им виждала никакви платове.
Там просто много си харесах един модел заради пустата презрамка зад врата и го пробвах и се харесах.
Но оттам се почна - ходене на други места, ходене до Асеновград и сега съм малко объркана.
Ще проверя скоро пак в Романтика и ако науча за цветните им платове повече ще ти кажа.



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: Блy]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано26.07.04 16:15



Питах по-скоро другого момиче, което вече е било и има добри отзиви. Но ще съм ти благодарна за всяка информация за латовете.

Аз съм си измислила мой си модел за тоалет, който не се вписва много в класиката, която съм виждала досега. Панталон от шифон много развян (като пола-панталон) до земята, с колан, който да стане панделка отзад, блуза без ръкави с лодка деколте в синьо-електриково, която покрай деколтето има малки дупцичи и през тях минава шал от бял шифон, който отзад става на същата панделка като на кръста. В засимимост от прическата ще имам или шапка - бяла пак с панделка или голяма рошав тип коса, вдигната нагоре като прическите от началото на 20-ти век, едни такива навити навътре и падат къдрици оттук оттам - весело ми изглежда.



Тема Re: Магазин Романтиканови [re: Блy]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано26.07.04 16:19



Обувки си имам - бели не много високи, супер елегантни. Купих си ги при командировка във Варна преди месец на Мария Луиза - някъде към номер 8 - 10 номер. Там има 2 етажа рокли и аксесоари. Май го бях написала някъде преди - там видях най-красивите булчета, които досега съм срещала в България. Огромен избор, оригинални, цветни, весели и най-вече има няколко вида в бяло и сребърно, на което аз държа. И чаши си купих пак във Варна. На другия тротоар на Мария Луиза малко назад в Сватбен ден - стъкло и сребро - източени с нишки като метални, които се преплитат по тях - прелест



Тема Re: Магазин Романтика [re: NVN]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 16:17



Да, весело и шик звучи.
След като си е съвсем твой модел, стискам палци да попаднеш при наистина добри професионалисти.
Аз попаднах на такива в Асеновград при Нели Праматарова.
Страшно добри, а и много мили.
Та сега са едни дилеми при мен, но ще се оправя някакси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.