Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 07.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ............ амииииииииииинови  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано30.06.04 15:25



аз ще се омъжвам септември ......... всички останали се вълнуват - даже прекаленно, а аз хич проблема е, че почна да ми писва и направо ми се иска да избягаме и да се спасим някъде.
Не мога да разбера как сте го понесли това мъчение, че чак му се и радвате ..... сватбата е за 2ма души а не за всички останали

Only I can make the brightness dark @--`--,--


Тема Re: ............ амииииииииииинови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано30.06.04 15:27



Амчи направете си я, както вие си искате.



Тема Re: ............ амииииииииииинови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 15:52



И аз съм съгласна-направете я както искате защото после ще съжалявате.Това е вашият ден! Искам да ти кажа че е нормално да ти писне и да искаш да избягаш от всичко. Ако имате възможност защо не го направите и с нови сили да продължите започнатото.
Аз и съпруга ми бяхме много развълнувани и правихме всичко сами и наистина сватбения ни ден беше най-прекрасния ден досега в живота ни. Желая ви успех!



Тема Re: ............ амииииииииииинови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано30.06.04 17:41



Ми щом според двамата(много е важно да е според двама ви!) сватбата е за двама души,а не за вси4ки останали,просто обяснете на хората около вас,които толкова се вълнуват,4е за вас това е най-важното.И я направете както ВИЕ си искате.Ако наистина ви оби4ат толкова много и желаят вашето щастие не вярвам да не отстъпят.Все пак трябва много внимателно и логи4ески да се аргументирате пред тях ЗАЩО искате сватба за 2-ма,а не за 200.Мисля ,4е ако не искате голяма сватба ,няма кой да направи сватбата без вас,нали
Прекрасен септември ви желая в мрак обсипан със звезди , огньове и плискаЩо море(явно си от този тип хора-като ти гледам ника)Топъл и нежен като лунните лъ4и!

Мдаааа...

Тема яяяяяяяяяяяяяянови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Члeн(1:1) (bind "Chlen1")
Публикувано02.07.04 22:59



ето ти новина която трябва да обиколи клубовете





Тема Re: ............ амииииииииииинови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано04.07.04 22:38



честито, принцес :))))

много щастия, любов и т.н. :)


escapology...

Тема Re: яяяяяяяяяяяяяянови [re: Члeн(1:1)]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано04.07.04 22:39



абе и ти ли четеш тук :)


escapology...

Тема Re: яяяяяяяяяяяяяянови [re: hendy]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано05.07.04 14:07



верно, за тебе разбирам, ама членски що дири тука :-))))
Принцесс, нема се косиш, целата дандания си струва, говорим ти от опит както знаеш :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: яяяяяяяяяяяяяянови [re: Vladi]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано05.07.04 15:37



можеш да го питаш същото и за клуб Никита :)))

хахах, сватбари :)


escapology...

Тема Re: ............ амииииииииииинови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 17:17



Не се притеснявай, че ти е писнало от всичко. Това май е често срещано явление при дълго подготвяните сватби. Явно колкото повече време имаш, толкова по-голяма е вероятността то да ти стигне за подробностите и дори да остане за притеснения ;) Ако имаше само месец, дори намяше да усетиш, как минава времето. Говоря от опит; нашата сватба беше планирана в продължение на три месеца и месец преди самото събитие всичко беше уредено. Така ние можахме да си вземем не само глътка въздух, но на почивка да отидем и да оставим всичкия стрес зад гърба си. Но малко преди да приключим с подготовката направо не исках да чуя повече за тази сватба. Добре че беше кумата да вняся разум и свежи идеи :) А като си е починал човек, животът му се струва три пъти по-прекрасен и сватбения ден изглежада като подарен от бога :))
С две думи: дайте си малко почивка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.