Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 29.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Магазин за сватбени джунджурийкинови  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 16:08



Да знаете къде има такъв в София?
Това беше едно от нещата, които ми харесаха в Асеновград.
Имаше един такъв магазин, пълен с панделки, дантелки, розички, сърчица, връзчици, мънистенца, блестящи работи, направо страхотен.

Сигурно всички булчински ателиета от там се зареждат.
Прилича точно на софийските магазини за дантели, копчета и т.н., но си му личеше сватбения оттенък.

Отгоре на всичко на много прилични цени.
Направо ми се иска пак да отида (е, то не се знае), само за да прекарам по-дълго време в тоя магазин.

Ще се радвам, ако ви хрумва някой подобен софийски (макар че цените едва ли ще са сравними).



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Блy]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано26.07.04 16:25



Май не съм виждала такъв

И аз с удоволствие бих се заредила с усмивки в този асеновградски магазин!



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Блy]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 16:38



Като тръгнеш от единия та до другия край на прословутата Солунска гъмжи от магазинчета точно от такъв тип. Какви ли не джунджурийки се продават. Цените са съвсем поносими. Въпросът е дали ти допадат толкова шекерливи нещица



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийки [re: NVN]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 16:46



Свиркай, ако затръгваш да ти обясня къде е.
На мен пак ми се ходи, за съжаление тогава не се замислих какво мога да измайсторя от нещата там.



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Блy]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано26.07.04 16:49



ул Джеймс Баучер 71 Бутик Хелен, Чудничко - от чаши до жардениери, панделки и изобщо куп неща, на които дори имената не знам:)

Не мо'еш да мъмриш, брат! Все едно хан Аспарух да мъмри!


Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Ecтpeлa]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 16:54



Гъмжи?
Е ти ме разби направо. Аз съвсем до Солунска живея и там се сещам само за един магазин - продълговат, до магазина за кучета и котки, в дъното на който има подобни неща. Плюс още 2 магазина за платове, обаче там няма такива щандове.

Намират се из софия, но трябва да си ги нагаждаш, докато в Асеновград си бяха точно сватбени.

Ами малко ми се занимава с труд и творчество, затова разпитвам.



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: jungle79]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано26.07.04 17:57



Ох, къде беше тази улица? Голяма съм заспа! Иска ми се тази вереч да отида да видя магазина след работа.



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Блy]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 18:26



О, не, в никакъв случай не е само един такъв магазин на Солунска. Много са и предлагат какви ли не джунджурийки, даже съвсем наскоро ходих да помагам на една приятелка да си избира за сватбата разни дреболии и тя самата казва, че изборът е страшно голям, направо се объркваш от дреболийки



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: NVN]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 19:59



Какви джунджурийки точно търсиш? Защото в София не знам дали ще откриеш такива неща накуп в един магазин, както в Асеновград, защото и аз доста обикалях, та ако откриеш нещо, свиркай , но докато обикалях като луда и търсех покани, разни цветчета и подаръчета за гостите, намерих един магазин на Пиротска, срещу Халите е горе-долу, само, че е на втория етаж, на първия има обувки, та там намерих разни камбанки и сърчица за подаръчета, които са на най-ниски цени, в сравнение с тези по останалите магазинчета в София



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Haдя]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано26.07.04 22:36



Подаръ4ета за гостите?
Това е нещо ново.Интересно,не съм 4увала подобно нещо...хех.Весело




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.