Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Haдя]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 10:01



Сподели моля, какво си купила.
Ние много се чудим какво да правим - да подаряваме ли нещо на гостите, да ги закичваме ли само ... не сме решили май още.

Скоро ми хрумна една идейка да правя едни интересни неща от панделка и моделин за закичване в същите цветове каквито са поканите, но още се чудя.



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Блy]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 16:13



И аз сума ти време все се чудех, видях много красиви подаръчета, в Милениум особено много ми харесаха, имат мнгого интересни подаръчета, но все пак, понеже ще имаме много гости, исках нещо по-ефтино, но да е max 1лв/брой та търсих нещо прилично на по-ниска цена - взех малки бели камбанки, от страни на всяка има залепена лентичка с малко сърчице/цветенце и върху нея са надписани имената ни. По 80ст е едната. Някъде може и да има по-ефтини, ама аз нямах много нерви да обиколя всички магазини. Ако искаш, ще ти дам телефона, на Пиротска е магазина.



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Haдя]  
АвторБлy (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 09:19



Добре си го измислила.
А аз най-сетне го хванах отворен този магазин (сори, малко след дъжд качулка), тези чашки ги нямаха, но ми казаха цената - 1,20 на едната, опаковани били в нещо.
То май не върви само едната да се подари, което значи, че трябва да се изръсиш по 2,40 и ако имаш 100 души гости дупе да ти е яко.
Хич не става според мен.

Онзи ден случайно влязох в едно магазинче за панделки и други подобни и имаше доста неща. Не знам за цените, но предлагаха разни големи рози, дантели, украси и т.н. Намира се на бул. Витоша до входа на пица Уго, даже отвън има витринки с изложени ципчета мипчета



Тема Re: Магазин за сватбени джунджурийкинови [re: Блy]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 11:36



О, значи мога да се фръцна до там и да си харесам нещо за украса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.